Çocuklu cimri erkek bekar kadın

İnsanlık edip durumu yoktur diye düşündüm. Bazı şeylere gözü bir anda açılabilir insanın nesi komik?
bence kesinlikle birisine iyilik yapip sevindirin, hayatinizin hatasindan kurtuldunuz, emin olun cok israr edecekler. hem calisan, hem evlenmemis, hem cocuklara bakmayi kabul eden ikinci bir kadin bulamazlar.

İnsanlık edip durumu yoktur diye düşündüm. Bazı şeylere gözü bir anda açılabilir insanın nesi komik?
Ne durumu Allah aşkina ya. Öyle olsa usulüne uygun size söyler 35 yaşındaki kazık kadar herif. Söyleyemiyorsa iletişim problemi vardır, o da büyük bir sorun. Her bakımdan sorunlu bir adam.

Yok nafaka vermiyor 3 yıl önce toplu bir para verilmiş eski eşine. Ama eski eş çalışmıyor ve çocuklara bakacak durumda değilim diye göndermiş çocukları belki de evlenmeyi düşündüğü içindir bilemiyoruz hiç.

Adam çocuğuna para vermiyor yahu, cimrilikte artık iğrençliğe vurmuş.

Merhabalar.. Erkek arkadaşım boşanmış 2 küçük kızı olan 35 yaşında genç bir baba. Bense 32 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bir kadınım. Sevgilim ve ailesi aşırı muhafazakar olmanın yanında, sevgilimde cimrilik belirtileri, sorumluluk almaktan kaçış gibi özellikler gözlemlemeye başladım. Çocukların annesiyle hiçbir şekilde iletişim kurmuyor. Çocukların annesi çocuklara bakamayacağını söyleyerek 6 aydır kızlarını babalarına bıraktı. Babaları yani sevgilim de kendi annesine emanet etti şimdilik. Evlenirsek bizimle yaşayacaklar. Kafam çok karışık.. Sevgilimin ailesi hem aşırı muhafazakar, ben ve benim ailem değil.. hem sorumluluk duygusu gelişmemiş hem de maddi olarak sakınan cömert biri değil. Kazancı çok çok iyi olmamasına rağmen ise benim çalışmama sıcak bakmıyor. Ben üniversiteden beri çalışan tek yaşayan güçlü yapıda biriyim bu arada. Ailem de sıcak bakmıyor. Onu bırakmak vicdanımı ve duygularımı incitiyor sadece…Ne yapardınız?
Siz kendinize mezar kazıp içine girin daha iyi bu adam sadece ölüm değil kabir azabı + first class cehennem bileti. 😂

X