Çocuklu cimri erkek bekar kadın

Şöyle bir insanlar beraberseniz kendinize saygınız 0. İlle de evlenicem diye bu adamla berabersiniz bence, başka açıklama bulamıyorum. İlle de evlenicem diye gördükleri ilk erkeğe takılan kadınların sonu çok kötü oluyor. Ayrılın ve acilen kendizine saygınızı kazanın.

Kendin için doğru olanı yapmalısın. Belli bir yaşa gelmiş kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir kadın olduğunu görüyorum. Kalbinle hareket edersen üzülecek gibisin. Belki aşk 1 kere buluyor insanı belki onunla birlkte ayakların yerden kesiliyor. Ama sonrası sıkıntı. Problemler büyüdükce ve gözüne battıkça aşk geri planda kalıyor. Kendine kötülük etme ve mantığını dinle. Üzülür ağlar ama bi şekilde hayatına devam edersin. Ama aksi olursa çok yıpranacak gibisin. Kendine haksızlık etme.

Nereden tutsan elinde kalıyor bunu sen de biliyorsun? Ne yapacağız sence ?

Birkaç gün önce ayrıldım 15 aylık bir ilişkiydi ağlaması gözümün önünden gitmiyor ama ever haklısınız iradeli ve “ben” bilinci ile kararlı duracağım. Tekrar teşekkürler kalbi yorumlar için.

İnsanlar kendi çocuklarına zor bakıyorlar (maddi manevi), başka birinin çocuklarının sorumluluğunu almak hepten zor. Ve bu sorumluluk ölene kadar. Çok iyi düşünmek lazım. Yani adam cimri vs olmasaydı bile üzerine çok düşünülmesi gereken bir evlilik. Mutlu olunmaz demiyorum ama çok zor. Üstüne de cimri diyorsunuz.

Benim evlenmem için ölmem lazım

Zaten çekilecek dert olsa bırakılmaz diye düşünüyorum kadının üstüne o kadar yükü verdiyse o yüzden çocukları da ona bırakmış. Ama ben bu adamdan olmaz cimrilik hiç çekilmez sizin için bişey yapmaz elini cebine atmaz

Anneannem cimrilik o..uluktan kötü der bunu aklınıza getirin üzülmezsiniz

Bekar birinin iki çocuğun sorumluluğunu almasının mantıklı hiç bir tarafı yok. Babasının ilgilenmesi gerekirken size annelik yaptırmaya çalışacak adam. Baştan sorunlu bir ilişki

Dun esimin bankadan arkadasi bir kızın yanına gittim kiz 95 li sevgilisinden açıldı konu cocugun ismini söyledi benim eski bankadan 80 li benim kuzenime bile facebook taki resminden sulandı bir kızla çıktı bıraktı aaa omu dedim sen biliyorsun birseyler dedi gecmis geçmişte kaldı dedim kiz başladı savunmaya gönül işleri ama biraz da gözümüzü açalım ben de dahil duygular derya oluyor sonra biz aci çekiyoruz hic bir erkek görmedim ben böyle duygusal baksin olaya 2 cocugu yaparken size mi sordu birde eski karısıyla ayrılmış vede cimri

araba konusu cimrilik değil tasarruf gibi geldi bana. siz aşırı müsrifseniz bazı tasarruf konuları size cimrilik gibi görünebilir. ben olsam mutlaka eski eşle görüşürdüm. kadın neden ayrılmış o çok önemli.

ama söyleyeyim iki çocuk çok zor gelir size. bana kendi iki çocuğum bile çok zor geliyor. o yüzden ve aileler arasındaki uyumsuzluk yüzünden şimdiden ayrılmanızı tavsiye ederim. belki çocuk da istemez tekrar. bir ihmal erkek çocuğu olsun diye bir tane ister anca.

Elini yüzünü yıka, şöyle bir rahatla, eline kahveni al ve bacak bacak üstüne atıp, şu konuyu başka birisi açmış gibi oku bakalım ne yorum yapacaksın? Bu arada ne yorum yaparsan tam olarak onu uygula, haaaaa bana sorarsan topuklarını popona vura vura kaç!

Bırakın çocuğuna babalık yapmayan size kocalıkta yapmaz. Ve cimri insan en nefret edilesi insan türü. Uzak durun.

bugün vicdanın duyguların.
evlenirsen;
vicdanın duyguların maddiyatın maneviyatın bedenin fikrin zikrin kimliğin özbenliğin güvenin olursa da böyle bir adamdan bir çocuğun daha incinecek
sen bilirsin.
Başkası yok mu zaten riskli bir durum olan evlililiği 2 çocukla ve sorunlarla beraber kabul edip başlamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…