Çocuklu cimri erkek bekar kadın

Ij iki satir yetti arkanıza bakmadannn kaçın nnn

ayrılmaya ikna edilmek istiyor gibisiniz. bence ayrılın hayata bakış açınız çok farklı belli ki
Hayır ayrıldım hali hazırda. Öyle çok vicdan yapıyorum ki bu insanın sonuçta çocuk durumlarını bilerek aldım hayatıma. Sevdik birbirimizi. Şimdi çocuk sebebiyle değil sadece tükenmiş olmam ve geleceğe ümitsiz bakmam söz konusu. Ayrıldım da zaten ancak ilişkiyi bitirip gitmek bir insanın kalbini paramparça etmişim hissini veriyor bana. Katil gibi hissediyorum.

Sizin katledilmenizden iyidir.. Her koyun kendi bacağından asılır, o da bu tarz bi insan olmasaydı....

Tüm yorumları okuyamadim.Ama tüm hanimlar yazmış zaten.
Zaten iyi bir koca olsa eski karısı iki çocukla boşanmazdi.Cimri herif çocuklarinin nafakasini vermemistir anneleri de mecburen bırakmıştır.
Bu boşanmış erkeklerle evlenme merakını gerçekten anlamiyorum.Forumda sürekli benzer konular. Bekar çocuklsuz biriyle en baştan başlamak varken , neden yani.
Ayrılıp yolunuza bakin.Adam çocuklarina bakacak birini ariyor.Sizi eve kapatip hayatınızı kariyerinizi mahvedecek yapmayin

hic kimseye bir sey icin mecbur degilsin, sen kendinden sorumlusun ve kendi mutlugunu dusunmen gerek.

hem cimri hem zekasi eksik. bi yuzuk parasi icin cocuklarina bakacak kisiden olmus.

Neden kendinize Boyle bir eziyeti hak goruyorsunuz? Okadar mi degersiz hayatiniz ?

Ayrıl çok net

Cunku o seni cepte goruyor. Tamam bu saf, cocuklarimi kendi cocugu gibi sever sahiplenir,bakar,yemeklerini yapar.. parasizliga da tamam diyor.pahali hediye,tatil, yemekler vs istemiyor. Bagirmiyor,alttan aliyor,destek oluyor,uyum da sagliyor...
Ee bu adam sizle evlenmeyip napsin? Bulmus boyle naif,uslu, evlenmemis copsuz uzumu..birakir mi?
Ben evliyim,2 de cocugum var.
Ben de evlenirdim sizle

Kuzum, cocuk bakmak zor. Hele ki erkek işi hiç degil.. erkekler esi ölunce hemen evlenir.niye? Cunku cocuklara bakacak, evin işini gorecek biri lazimdir.

Benim de 2. Evliligim buarada. Ozellikle, cocugu olan bir bey olsun ki beni anlasin istedim. Benim ikizlerim,esimin de 1 oglu var 15 yasinda. Inan cocuk bizde kalmamasina ragmen biz de qnlasamiyoruz cogu zaman. Annesi doldurup yolluyor bize, cocuk ergen kiskanclik yapiyor, cocuklarimi sıkıstiriyor bazen, ajan gibi cocuk..
Tesekkur etmez,yer icer selam vermez..
Zor yani..

Dertsiz basina dert alma. 2 cocuga bakilmaz (ben kendi cocugumun camasirini zor yikiyorum,banyosunu zor yaptiriyorum)
Dunya iyisi olsan da, yeni evli genc yaştaki birinin bunlari yapmasi coook zor. Mutsuz olursun.

Ayrica cimri, dusuncesiz, senin fikirlerine onem vermeyen, tamam boyle oluversin demeyen biriyle berabersin. Ee gonlunu de hoş tutmuyor,jestleri de yok? Aileler de uyumsuz anladigim kadariyla...
Ben uyum goremedim. Sizin iş olmaz. Sevgilin sorumsuzmus zaten, cocuklari da sana yıkacak/baktiracak..
Pardon da niye? Sen kusurlu musun? Yooo... kendine bunu layık gorme. Ayril uzaklas, kendine yazik etme.

Eski eş de sorun olur. Cocuklarin egitimi, nafakasi,hastaligi..para ister dururlar, simdi olmasa ilerde esiyle mutlaka muhatap olur sevgiliniz ve gerilirler. siz evlenince bunlar da ortaya cikar, cocuklar ergen olur kiskanclik ederler, doldururlar bir de cocuklari size karsi.. olan senin gencligine olur.
Hayatinin kararmasindansa 3_5 aylik yas tutmayi yeğlerim, vicdan falan da yapmam! Karsindakine de iyilik edersin hem..

Son düzenleme:
Vicdan yapma
32 yaş gerçekten genç benim arkadaşım 34 de evlendi 2 tane çocuğu var şimdi

İnsan bazen ya çok geç kaldım anne olmaya gibi düşünüyor ama gerçekten sakin kafayla karar verin

Bu adamın karısı 2 küçük çocukla bırakmış adamı kadınlar genelde küçük çocuk varken boşanmazlar cesaret eden azdır

Çocuklar en azından ilkokul ortaokul çağına gelince boşanırlar benim çevrem öyle

Yani demem o ki:
Adam o kadar kötü ki kadın kaçmış

Cimri olmasa hadi neyse
Ama asıl sorun 2 çocuğa bakmak çook zor
Kendi çocuğun olunca gözüne batacak annelerine gitsin isteyeceksin bir sürü problem

Annesi almazsa kocanla hep kavga edersin yani büyük ihtimalle mutsuz ya da boşanmış olursun

Ay ilk esime acıyıp evlenmiştim ..içindeki çirkinlik yüzüne vurmuştu....sonra işi yoktu.. konuşmasını kalkmasını bilmezdi , annemin babamın yanında tek ayağını koltuğunun üzerine kaldırır öyle yatardı, sonra onunla bir yere gitmek istemezdim çünkü görgüsüz davranışlarından utanirdim ....resmen acıyıp evlendim....dedim ki onuda Allah yarattı bak en azından arada bir cuma namazına gidiyor , ne kitap okurdu ne bir şey okuyo gibi gösterir di kendini ..iyyy iğrenç bir şahsiyet bana çok eziyet etti ahirette dahi yüzünü görmek istemediğim için hakkım helal olsun derim düşünün artık ....aklıma gelince midem bulanıyor ...ben ise gerçekten güzel bir kadınım mesleğim var , hatta kendi bile derdi sen nasıl olduda beni seçtin.....hatta düğünde biri anneme demiş ki gül gibi kızınızı mahfettiniz buna vererek ..ahh ahh içimdeki şu acıma duygusu yüzünden acınacak hale düşmüştüm zamanında ama çekilecek çilem varmış geçti gitti de işte bazen ortak kızım var mesaj atıyor midem bulanıyor kötü oluyorum..mesajlarıda kendi tipi gibi nefret kokar ....

Recep ivedigin xlll hali gibi bir şey. Yanımda gaz çıkarırdi ben yapma diye kızardım , kacardim o berbat gülüşüyle gülerdi ..ne saygıdan haberi vardı ne gorguden dağ ayısı daha edepli kalır onun yanında ....kızıma diyor ki ben hiç evlenmeyecegim sen bakarsın bana diyor telefonda ...sen istesende evlenemezsin seninle kim evlensin ..şimdiki kızlar benim gibi aşırı saf salak değil elhamdülillah

Ama keşke evlensede yakamdan düşse mesaj sayısı azalsa diye dua ettiğim zamanlar çok oldu

Son düzenleme:
Adama sorsalar, esim aldatti ondan qyrildik biz der de cikar belki de..
Ben bunu yaptim,hataliyim, esim bikti ve bosadi beni diyen hic gormedim

"sevgilimde cimrilik belirtileri, sorumluluk almaktan kaçış gibi özellikler gözlemlemeye başladım. " bu cümleden sonra daha düşünmenin anlamı yok. Sorumsuz bir eşle yürütemezsin. Birde boşanmış bir erkekle evlenmeyi düşünüyorsan daha önce neden boşandığını iyice araştır kulaktan dolma ile değil. Bu sana gelecekteki evliliğin için ipuçları verir.

Allah size akıl fikir versin ne diyeyim , millet köle hayati yaşamayı seviyor anacımmm

Bu herifle neden berabersinhem cimri hem bosanmis hem cocuklu ve ailesi asiri..

Asiri olan hic birsey iyi degildir. Sen hic evlenmedm, evlenmis olayim diye elinden kacirmak istemiyorsun muhtemelen ama boyle birinin yaninda neden olasin yani
Hic evlenme daha iyi..

Buarada cimri ve sorumsuz erkek asla cekilmez
Inan bana…en fazla 3-5 yil evli kalirsin aglarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…