Çocukken yaptığın en komik ve en kötü şey

canım benimki pek çocukluk değil 14 yaşında yaşamış olduğum bişeyi yazdım..sonra uymuyor diye sildim...

ben yaklaşık 5 yada 6 yaşlarındaydım bakkala gitmiştim okadar tuvaletim gelmiştiki dayanamayıp yere çömelip bakkalın ortasına tuvaletimi yapmıştım çocukluk işte sonra eve gidip tekrar bakkala geldim bakkalın sahipi bakkalı baştan aşşağa yıkamıştı (yanlış anlaşılmasın idrar ) ay halen daha bakkalın sahibini görünce yerin dibine giresim geliyo ama çocukluk işte napalım...............

ben anasınıfına giderken uyku vakti vardı okulda ranzalar vardı
ben üst katta yatıyordum ranzalar ikili ikili birleşikti devlet okulu zaten
ben ortada yatıyordum uyurken altıma kaçırmışım sonuç olarak anneme birsürü yıkanacak çarşaf çıkmış kafamçokkarıştı

Bir de küçükken kardeşimle birlikte -ki hatırlayan vardır mavi mavi ped poşetlerini-- işte onlara su doldurup evin karşısındaki arsaya atar atar patlatırdık kaydirigubbakcemile5

Ben 2 3 yaslarindayken annemle pazardayken annemden kacmisim. Annem ve pazarda olan bütün tanidiklar beni aramis ama bulamamislar. Birde ben almanyada oldugum icin bence daha tehlikeli bir durum. Bir uzun boylu alman adam beni bulup omuzuna oturtup pazar yerinde gezdirmis ailem beni daha kolay bulsun diye. Neyse sonunda annem beni bulmus ve neden gittin diye sorunca, benim verdigim cevap su olmus:
"Beni sevip sevmedigini ögrenmek icin kactim. Cünkü seviyorsan ararsin beni sevmiyorsan aramazsin." :roflol:
Yani annem beni bulamasaydi, annem beni aramiyor yani sevmiyor diye düsünecektim sırnaşık şey

bir çocuğun başını yarmıştım taşla ama ben sadece korkutmak istemiştim eğilince kafasına geldi hakaret edip bisikletimi çalmıştı çünkü :KK43:( çok utanıyorum şimdi..

bende bi magazada yılbaşı agacı vardı ondaki süs davulu calmıstımm hiç ölee huylarım yoktur ama nie aldıysamm cok begendm heralde :)

Ben 2 3 yaslarindayken annemle pazardayken annemden kacmisim. Annem ve pazarda olan bütün tanidiklar beni aramis ama bulamamislar. Birde ben almanyada oldugum icin bence daha tehlikeli bir durum. Bir uzun boylu alman adam beni bulup omuzuna oturtup pazar yerinde gezdirmis ailem beni daha kolay bulsun diye. Neyse sonunda annem beni bulmus ve neden gittin diye sorunca, benim verdigim cevap su olmus:
"Beni sevip sevmedigini ögrenmek icin kactim. Cünkü seviyorsan ararsin beni sevmiyorsan aramazsin." :roflol:
Yani annem beni bulamasaydi, annem beni aramiyor yani sevmiyor diye düsünecektim sırnaşık şey

inanmıyorum canım sana
çocukluk işte ne diyelim
annenin halini düşünemiyorum ama
ben annen olsaydım önce kocaman bi sarılırdımŞeniz
sonra da popona popona vururdum bir tane bakalım bir daha yapabiliyo musun?:mymeka:

karadenizi bilen bilir eski yarı ahşap yarı taş evleri vardır köylerinde dedemlerin evide 180 senelik bir ev mutfağı bile yok yerde ocak yakılıyo filan ilk kez gittiğim seneydi çok akrep var ama zararsızlar adam seçiyolar yani sohbet ederken siz tıp diyor tavan deliğinden bir tane yanınıza konuyor rezalet ben yeniyim ama akrepleri pek bi sevdim ocağın maşasıyla yerden alıp ateşe attım baktım saniyede balon gibi şişti hayvan hemen dürttüm maşayla tekrar geri aldım baktım müzelik gibi doldurulmuş gibi duruyor evimizde dağın tepesinde aşağıdada dere var dedem her gün aşağı dereye doğru otlatmaya iner inekleri hihihiihihi işte hinliğim burda devreye girdi aldım kibrit kutusunu boşaltttım koydum içine hayvanı aynen dedemin cebine ertesi gün dedem indi ama benim gözüm yukardan dedemi kolluyo demeye kalmadı bir küfür geliyo dereden hahahahhahahaha dedem hala kimin yaptığının peşinde=)benden hiç ummazlar yeniyim ya orda ilk sene fındık toplamaya yardıma gitmişim 11-12 yaşalrında filanım hiç unutmuyorum ve yazarken bile gülümsüyorum=)

inanmıyorum canım sana
çocukluk işte ne diyelim
annenin halini düşünemiyorum ama
ben annen olsaydım önce kocaman bi sarılırdımŞeniz
sonra da popona popona vururdum bir tane bakalım bir daha yapabiliyo musun?:mymeka:

Evet cocukluk. Am bu olaydan sonra yinede hep kacmisim. yani magazalardayken hep kiyafetlerin arasinda saklanirmisim.
Bir kerede alisveristeyken kücük bir cocuk varmis. birisini yanagini isirdi diye agliyormus. annem o cocugu görüp üzülmüy. sonra annem kimin isirdigini ögrenmis: Ben fisfisfis

hayvan itiraflarına çok üzüldüm. Allahtan böyle bir pişmanlığım yok.

yaptığım en kötü şey; bebeklerime elbise dikmek için annemin askıda duran eteklerinin altından kesmek. annem anlamasın diye özellikle alttan kesiyordumkaydirigubbakcemile2.
suçum ortaya çıktığı gün pek hoş şeyler olmamıştı.kaydirigubbakcemile

yaptığım en komik şey, 8yaşındayken köye gitmiştik. benle yaşıt ama daha minyon bir kızı kucağıma alıp döndürüyordum.
o gece uyurken rüyamda sıkışmışım ve wc ye gitmişim.
ardından rahatlama hissi:1rolleyes:
onun ardından ıslaklık hissi:eek:
uyandığımda ağlamaya başlamıştım.

ben böle annemlerden ayrı büyüdüm sadece haftasonları görebiliodum annem calıstıgı için babaanemde kalıodumm :KK43:
neseee bi hafta sonu eve gelmişim ilgiye sevgiye muhtaç bi cocuk olarak :)
annemede yurtdışndan bölee güzl bi saat gelmiş..gitmişim mutfaga benle ilgilen demişim (ki hala diyorum :) annemde yemek yapıomus sonra demiş bende gitmişim saati bi güzell param parça etmşiim:)
eee ii yapmısım ilgilenseymiş:)

hani dedim ya babaannemlerde büyüdüm die bi kere kardeşimde gelmişti kalmaya o kreşe gidiodu ..
gece altına yapmıss beni uyandırdı bende ablalık içgüdüsüyleee 6 7 yaşındayımm:) kalktım hemen napsam napsammmm ıslanan yere naylon poşetler serip yatırmıstım sabaha kurumustu babaannemede hiç sölemeden kapatmıstık yatagı:)

sanırım 5 yaşlarında falandım ben
çok kokoştum anacım daha o yıllarda belli etmişim kendimi...
akla bak ya hala durur düşünürüm,baharatlarla makyaj yapmıştım...
gözlerime karabiberi yanaklarıma kimyonu,dudaklarada kırmızı toz biberi sürerken gözlerimle aynı anda ağzımda yanmaya başlayınca yalnızca annemin sesini ve bağırtısını hatırlıyorum epey bi göremediydim...allahım ne salaklık çocukluk işte...
birde bizim evde en küçük bendim ablalarım ben bisküvi yada çikolata istediğimde annemin haberi olmadan vermezlerdi...
yine bir gün istedim annemde komşudaydı vermeyince onlar gittim izin aldım...çok tombiş bir çocuktum ve tatlıyı fazla kaçırdığımda alerji olurdum bu yüzden annemin haberi olurdu...neyse kağıda istediğini verin gibi bişey yazmış sanırım okumam yok o zamanlar...
o kağıdı gösterip mideye bi güzel ziyafet çekmiştim ve yine o kağıt parçasıyla epey bir zaman tıkınıp durdum
taki ablamlar ve annem farkedene kadar tabii...

Son düzenleme:
bende kardeşimi balkondan aşağı ittim düşüyordunda tuttum demek için sonra dengemi kaybettim kendim düştüm kalktığımda ağzı burun paramparça tabi :eek:

Birde köyde komşumuzun evine yılan girmiş babasıda silahla öldürmüştü yılanı evimizin karşısındaki mezarlığa attılar bizde mahallenin çocuklarıyla yılanı ameliyat etmeye karar verdik gittik mezarlığa elimize giydik makarna poşetlerini aldık jiletleri kesiyoruz hayvanı paramparca ettik tabi sonra akşam eve giderke çıkardık poşetleri baktık elimiz kan yanlışlıkla kendimizi kesmişiz annem deliye dönmüştü ellerimi görünce kaydirigubbakcemile3

annem calıstıgı yerdekı kopegı eve getırmıstı.bende daha 5 yasındayım.kopek kosede yatıyordu bende onunla oynamaya calısıyordum.yan bıcımde yatan kopegın apısarasında pembe bısey gordum(pipsini):roflol: ama o zamanlar bılmıyorum onun şey oldugunu uyuyan kopegın şeyını bı sıkmıstım neye ugradıgını sasırdı hayvancagız kopekte benım parmagımı ısırmıstı cok korkmustum o anda ama sımdı cok guluyoum :roflol::roflol:

ben cocukken hıc yerınde fdurmayan ve zıpır zıpır bı cocukmusum halada oleyım ya:)
kotu olarak kalan bı anıda bende anasınıfına gıdıyordum ogrettmenler bızı dısarı cıakrdılar bahceye bahcenın kapını var surgulu arabaların gecebılsın dıye o surgunun arasına ayagımı sıkıstırmıstım nerdeyse kırılıyordu cok korkmustum cokda acı cekmıstım
bunun gıbı bussuuru seyyy var:KK70:

bide benim bi anım var arkadaslarımla oyun oynarken bı bocek yuvası buldum bussuru bocek vardı ıcınde kucuk kucuk...
gıttım bakkaldan torpıl aldım.
delıge soktum patlattım bocekleri..
bıde bagırıyorum dusmenları fet ettım onları oldurdummmm dıye:roflol: ne acayıp bı cocukmusum ben ya:KK70::KK70:

ben anasınıfına giderken uyku vakti vardı okulda ranzalar vardı
ben üst katta yatıyordum ranzalar ikili ikili birleşikti devlet okulu zaten
ben ortada yatıyordum uyurken altıma kaçırmışım sonuç olarak anneme birsürü yıkanacak çarşaf çıkmış kafamçokkarıştı

Bir de küçükken kardeşimle birlikte -ki hatırlayan vardır mavi mavi ped poşetlerini-- işte onlara su doldurup evin karşısındaki arsaya atar atar patlatırdık kaydirigubbakcemile5

:roflol: sen gene ped posetlerını aatıyormussun senın yazını okuyunca aklıma geldı...
abımler yenı evlı bızım daırenın ust katında oturuyorlar annemde anahtar var tabı...sabah abımler yengemle ıse gıttıler sannemde evı toparlamak ıcın yukarı cıktı...tabı bendeee....
yengemın kucuklukten kalmma bebekelrı vardı annem ısını bıtırdı hadı assagya ınıyoruz dedı.bende anne ben bebeklerle oynıycam gelırken kapıyı cekerım gelırım dedım...(5 yasındayım veya 6)tabı annem assagya ındı...bende hemen harekete gectım.yengemın kyafetlerını gelınlıgını gıycem ya:roflol: karıstırırken bı kutu buldum... ıcınden uzun uzun bısyeler cıktı..bune bune derken aaa bunun ıcıne su doldurıyım guzel balon olur dedım gıttım hepsıne su doldurdum balkondan assagya atıyordum mılletın kafasına ...annem gordu benı geldı.sen napıyorsun dedı bende balon oynuyorum dedım..o anda popomda bı yanma hıssettım annam bı vurdu popoma megersem doldurdugum seler prezervatıfmiş...:CüvCüv: bunuda aklım erınce ogrendımnaniknaniknaniknanik

X