Çocukken yaptığın en komik ve en kötü şey

bizde mahallede oyun oynarken yaşlı bi ihtiyar vardı ( allah rahmet eylesin ) kızar bağırırdı su atardı bizi dağıtırdı laelaelaelaelae bi gün mahallenin çocuklarını topladık evin çatısına çıktık elimizde ilaç şişeleri içinde su bunları çatıdan balkona fırlattık pat güm diye kıyamet kopuyor. amca nasıl korktu anlatamam korkudan dışarı çıkamıo :smiley-cool: sonra anladı biz çatıdayız die çatıya çıkmak için koyduğumuz merdiveni dayadığımız yerden aldı kaldık çatıda :jeyyar: aşada atlıyamıyoz yüksekti.sırnaşık şey ağlamaktan heba olmuştuk kaydirigubbakcemile2sırnaşık şeysırnaşık şey bi sopada anamdan yemiştim kaydirigubbakcemile3

abimle soğuk karlı bi günün sabahı buz tutan yolda ayaklarımı hissedemeyecek kdr kaymak :))çok kötüydü ayakta duramamıştım

6 taş çatlasada 7 yaşlarındayken annemin köyüne gitmiştik evet daha önce görmediğim bir tuvalet vardı orda evin dışında kapalı kabin misali koca bir delikten oluşan ve kuyu misali taş atsan ses çıkaracak tarza bir tuvalet bana çok ilginç gelmişti tabi meraklarım arttıkça gidip bakma isteğimde doğuyor tabi bir gün gizlice girdim tek başıma girmeme izin vermiyorlardı çünki :çok üzgünüm: ne göreyim balıklar yani balık olduğunu düşündüğüm şeyler bi güzel izledim sonra koşa koşa annemin yanına gidip "anneee annee gel bak tuvaletin içinde balıklar yüzüyor bizimkinde neden balık yok"naniknanik ama babamda bu fikrime katılmıştı oda balık olduğuna inanıyordu yada çocuğum diye beni sevindirmek istemişti ne safmışım ben ya.:roflol:

Yahu hani alta kadar kapalı kapı olunca iyide bazı evlerde tuvalet kabinin kapısının altı 1-2 karış açıkta idi onlar napıyorlardı bilemiyorum allah muhafaza tuvalete çömeleyim desen herşey fora:roflol::roflol::roflol:

annem calıstıgı yerdekı kopegı eve getırmıstı.bende daha 5 yasındayım.kopek kosede yatıyordu bende onunla oynamaya calısıyordum.yan bıcımde yatan kopegın apısarasında pembe bısey gordum(pipsini):roflol: ama o zamanlar bılmıyorum onun şey oldugunu uyuyan kopegın şeyını bı sıkmıstım neye ugradıgını sasırdı hayvancagız kopekte benım parmagımı ısırmıstı cok korkmustum o anda ama sımdı cok guluyoum :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:

X