Çocukken yaptığın en komik ve en kötü şey

katrem

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
3.507
878
kaydirigubbakcemile5

Merhabalar
Hepimiz çocuk olduk şimdi o günleri çok geride bırakmış olsak da biraz geri dönüp hatırlamaya ne dersiniz?

kızlar benim sorum şu :

Acaba çocukken yaptığınız 1. si en kötü ve 2. si en komik şey nedir?kaydirigubbakcemile

ilkokoldayken bitlenmiştim saçlarım çok uzundu :eek:
arkadaşlarım saçımda gezen bitleri görmüşler tabiki bende çok safım
bitin ne olduğunu bilmiyorum benimle dalga geçip güldüler ne kadar utanmıştım kaydirigubbakcemile
ağlaya ağlaya eve dönmüştüm senağlama

En kötü şey dişimi çeken doktorun elini ısırmıştım canım yandığı için.
En güzelide anneler gününde annemin kullandığı saç tarağını gazete kağıdına sararak ona hediye etmiştim.

ne kadar komik bilmem ama

5 yasimda iken kaslarim cok uzun diye kaslarimii kesmistim ikisinide
sonra utancimdan sanc bandlarimi kaslarimin üstüne cekerek kapatmaya calismisim hep :-))):sm_confused:

5 yaşımdayken arkadaşlarımla evin bahçesinde oynuyordumgamyoncuiremsu.oturduğumuz yer site içindeydi..daha sonra arkadaşlarımın binasının önüne gitmiştik..tabi annemlere haber vermeden:eek:
onlarda seslenmişler seslenmişler bulamayınca korkup site içinde aramaya başlamışlar.
en son babamla göz göze geldim.. NEREDESİN SEN! diye yüksek bi ses duyunca paçalarımdan aşağı bi sıcaklık hissetmiştim:eek::roflol: sonrası da gözümden süzülen gözyaşlarısenağlama

yaptığım en komik şey evdeki bütün baharatları birbirine karıştırmak olmuştukaydirigubbakcemile3
karabiber, toz biber, nane, kekik, kimyon vb
2 yaşındaydım ama çok net hatırlıyorum

en kötü şey de eski evimizin balkonundaki karıncaları tırnağımla ikiye ayırmam:eek:
çok mu sadisttim bilmiyorum ama çok zevk alıyordum -tatlicadiarzu-

bende dedim kedisinin bıyıklarını kesmiştim sonra bana kızmışlardı nasıl fare tutacak diye çocuk aklı işte

ya ben çok kötü bişey yapmışım küçükken hani çocuklar böyle acayip sorular sorarlar ya o an banada denk geldi o acayiplik 5, 6 yaşlarındayım sanırsam evdede misafirler var erkek kız yani büyük kişiler bekarlarda vardı yani kalabalıktı televizyon izliyoduk haberlerdede tecavüzle ilgili haber vardı sonra ben döndüm babama, babama hemde tecavüz ne oluyo baba dedim nasıl yapılıyo dedim tabi bunu herkez duydu ve bana bakıyolar ben hiç bişe anlamıyorum tabi bazı kişiler gizlice gülüyolardı sonra babam bana bi kızdı sorumun cevabını da yaşım ilerledikce öğrendimm:)))

sonra ben kedileri yavru kediler vardı toplardım onları hiç korkmazdım tutardım kuyruklarından döndürür döndürürün birbirlerine carpardım zavallı kediler çok çekmişlerdi benden küçükken

Küçükken bizim orada bir hemşire teyze oturuyordu. Çok sık hastalandığım için iğne yapmaya geliyordu. O sırada dişim sallanıyordu ama çektirmiyordum. Korkuyordum. :)Kadın iğne yaparken canımı çok yakmıştı, ben de ağzımı sonuna kadar açıp bağırmıştım. O da sallanan dişimi görüp çekmişti.:) O zaman için kötü bir anı ama şimdi gülerek anıyorum.

Bana safsın demişlerdi. Ben de abimin benden daha saf olduğunu ispat etmek için 1 şişe öksürük şurubunu şerbet bu diye kandırıp içirmiştim... kötüyüm evet.

Kardeşim 4 ben 8 yaşlarındayken-eski resimleri ararken yatak odası çekmecesinde balonlar bulduk ve şişirmeye başladık. Annem odaya girip de bizi o şekilde görünce-elimizdeki balonları aldığı gibi bizi yatak odasından dışarı attı. Kardeşimle birlikte annemlerin özel bir günde bize hediye etmek için aldığı balonları bize ne zaman verecekleri hayaliyle bekledik durduk aylarca.:roflol:

Çocukluğumuzda yaz tatillerinde mutlaka köye giderdik. 7 yaşlarınızda iken kuzenimle birlikte köyde özgürce dolaşırken karpuz tarlasına girdik. Canımız çekince kuzenim bir karpuzu yere patlatıp kırdı.
Kırmızı olmasığını görünce-birtane birtane daha derken onlarca karpuzu heba ettik. Ham karpuz tarlasında olgun karpuz arama maceramız birilerine çok pahalıya patlamıştı. Yaptığımız çok ayıp.
Ayyyyyyyy utandım:eek: Sahibinden helallık alabilsek keşke.:mymeka:

ben 6 kardeşimde 3yaşındayken buzgibi şubat soğuğunda soğuksuyla yıkamıştım kardeşimisenağlama.kardeşim zatürrre olup 2 ay tedavi görmüşü ve 1 haftasını hastanede geçirmişti.senağlamaannem küçükken bizi bırakıp giderdi komşulara felan hala aklıma geldikçe anneme kızarım.:kızgın:

komik olarakta 4 yaşında felanım evde misafir var, annemin sütyenlerini kafama geçirip salona gitmiştim.biri siyah diğeri kırmızıydı
:roflol::roflol::roflol:

bir gün bizim orda orkid satan bi adam geçiyordu.gerçi tam olarakta dağıtıyormuydu satıyormuydu bilmiyorum. ama ben bilmiyorum ne işe yaradığını.tabi dayımda bilmiyor çocuklara bez alıyorum diye almış.bende aldım bu orkidi gittim banyoya içine çişimi yaptım ve attım.ay çok utandım..:eek::eek::eek:şimdi aklıma geldikçe gülüyorum..a.sa.s

evimizin üst katı yapılırken,benden 4 yaş büyük abim balkonun ucuna yanaşmış ben HEMAN diye bağırıyor.ben nemi yaptım?
ittim onu aşağıya.tabi GÜÜÜÜM diye bir ses geldi.
allahtan abim epeyce şişmandı bişey olmadı.

bir gün bizim orda orkid satan bi adam geçiyordu.gerçi tam olarakta dağıtıyormuydu satıyormuydu bilmiyorum. ama ben bilmiyorum ne işe yaradığını.tabi dayımda bilmiyor çocuklara bez alıyorum diye almış.bende aldım bu orkidi gittim banyoya içine çişimi yaptım ve attım.ay çok utandım..:eek::eek::eek:şimdi aklıma geldikçe gülüyorum..a.sa.s

Allah iyiliğini versin:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

bende kollarimdaki killari makasla kesmeye calismistim simdiye desavantajini yasiyorum cok uzun killarim var kollarimda :-))
birde babama özenip traj olmustum o yüzdende biraz fazla biyik vardir cimbizla alirim :-))

ayyy ben çok kötü bişey yaptım küçükken...
küçükken dedemin biberlerini yiyen bi ördek vardı dedem hep kovalrdı o gene hep gelirdi..
bende dedem bana aferin desin diye ördeği akıllandırmaya karar verdim
aldım elime sopa
vurdum vurdum defalarca artık o kadar sert vuruyodum ki hayvancazın içinden cıyk diye bi ses geliyodu
sonra bu hareketsiz kaldı bende akıllandı deyip içeri girdim

daha sonra bi çıktım ölmüşş...
tüyleri vardı bi tane kedi de tüylerin başında yalanıp duruyodu..
ama ben bilmiyodum akıl edemiyodum o zamnlar vurarak ölüceğini..
şimdi tam bi hayvanseverim ette yemiyom ama böyle bi vukuatım var malesefki:KK43:(((

benle abım kucukken bır markete gırıp buyuk bır cıkolata kavanozunu kazagımın altına saklamıstım daha sonra abım benı dovdu numarasını yapıp aglayarak kacmıstım tabı adam anladı cıkolatayı caldıgımızı anneme sıkayet etmıstı annemde parasını vermıstı
bır keresınde bıze almanyadan mısafır gelmıstı bana senı ogluma alacam demıstı cok sınırlenmıstım herkesın onunde ona verdıgım cvp bende senın ananı s...olmustu çok edepsızdım kucukken:roflol:

Hepimizin birer dahi olacağı çocukluğumuzdan belliymiş.:roflol:

Bir çocukluk anımı daha anlatayım.
7-8 yaşlarımda iken etrafımdaki gençkızların makyaj yapmalarına çok özenirdim.
Babamın her akşam içtiği türkkahvesi bitince yerimden fırlar ben yıkarım diyerek
fincanla birlikte doğru aynanın karşısına geçer-kibrit çöpü ile kahve telvesini
rimel niyetine kirpiklerime sürerdim. Telve gözüme kaçar ova ova gözlerimi kızartırdım.
1-3-5 gece derken annem babama bu kızı yarın göz doktoruna götürelim her akşam
gözleri kızarıyor deyince-bişi yok geçer falan diyerek bir iki gün müsaade istedim
ve kahve telvesiyle olan ilişkimi sonlandırdım.benneyaptımki

X