Çocuk senin dert ortağın mı?

O kadar doğru söylüyorsunuz ki.Bu yaptığını ona hiç yakıştıramıyorum.Bir insan bu yaptığı ile evladına nasıl zarar verdiğini düşünemez.Berbat bir sistemin ortasında geçireceği bir sınavı varken bu gereksiz bilgiler ile çocuğun aklını karıştırmaya çalışır.Biliyorum ki benimle bu konuyu konuşmaya cesareti yok,haksız olduğunu biliyor.Ama derdinin dermanı evladımız değil ki.Dediğiniz gibi işim zor ama sınav sonuna kadar sabredip devamında evliliğimiz ile ilgili ciddi adımlar atmam gerekecek.

siz haklısınız. oğlunuz dert dinleyebilir ancak bu bir dert yanmadan çok şikayet etme olmuş. hiç bir ebevyn diğerini çocuğuna şikayet etmemeli boşanmış olsalar bile. eşiniz hatalı.

siz haklısınız. oğlunuz dert dinleyebilir ancak bu bir dert yanmadan çok şikayet etme olmuş. hiç bir ebevyn diğerini çocuğuna şikayet etmemeli boşanmış olsalar bile. eşiniz hatalı.
Ben ergenliğe adım atmaya başlamış çocuğumuzla sağlıklı bir iletişim kurup devam ettirmesi için uğraşırken,onun doğru bir rol model olması için uğraşırken bunu yapmış olması beni çok kızdırdı.Ama geleceğe dair atacağım adımlar üzerine düşünürken de ne kadar doğru bir yolda olduğumu gösterdi.

Oğlunuzdan önce önce eşinizin ergenliği atlatması gerekiyor sanki. Olgun bir şekilde konuşacağına olaylardan bihaber birine dert yanıp aklınca taraftar topluyor
Saka gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…