Çocuk sahibi olmayı istememek

Günaydin kizlar,
black cat özletme kendini arada bir ugra, bizleri burada yanliz birakmayin :KK53:

Karam ve filtrekahve yahu bayiliyorum yazdiklariniza, bol bol yazin ben burda yemin ediyorum, zevkini cikariyorum her cümlenin.
Isler gücler cok yogunum bende sizler gibi ama bu güzel zevkten kendimi mahrum etmeyecegim, bu arada öteki arkadaslarla tanismanizi cok isterdim belki gelirler daha.
Bir yorgun savascimiz varki dillere destan yazar.
Sevgili ema1 var, bize her zaman güzel yorumlar yazmistir, daha coklari ama su an aklima gelmiyor, hepsi birbirinden degerli insanlar...ne yazikki bir kac kisi gittiler onlarida özlüyorum dogrusu. Insallah yine gelirler...

Yani rengarenk kisilikli insanlarla doludur aslinda burasi, belki bu güzel sözlerimden sonra dayanamayip gelirler....
Bellimi olur :KK17:

ben ne zaman bir iki hafta gelmesem topikte tartışma oluyor kaçırıyorum olayları.
birde kara kedi uğursuz derler aslında uğurluyum demek ki ben gelince duruluyor ortalık :):):):)
aklımdasınız kızlar bu sıralar kk ya pek uğramadığımdan sizde ihmal edildiniz özür :)
karakartal hoş gelsdin :)
gelirim uzun uzun sohbete de inşallah.
ya kendimi zor tutuyorum şöyle çocuklardan nefretlemi bahsetsem ne :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben çocukları severim aslında ama uzaktan :KK14::KK14::KK14::KK14:
ama aile terbiyesi vermeyen anne babalarıda kınıyorum evlatlarına.
bir ara girip maceralarımı yazayım siz karar verin haksız mıyım :KK14::KK14:

Herkese selamlar..

Valla bende bir ara topiğe uğramayanlardandım :) Sıkılmıştım olan saçma sapan tartışma ve gereksiz seviyesizlikten.
Eee herkes neler yapıyor bakalım;epeydir hepimiz denk gelemedik.Hakkını verelim artık topiğin :KK14:

ayın 15i malum ödemelerle boğuşuyoruz. buradan yapı krediyi esefle kınıyorum 55 lira yine kart ücreti kesmişler, üstelik kart ücreti almak kanunen yasak artık diye biliyorum. yine "tamam ödemeyin, puanlarınızdan düşelim" muhabbeti yaptılar. 2 aylık taksit var, bitsin yapı kredi sana güle güle.

black cat, ben de senin gibiyim. aslında çocukların bir suçu yok. uzun uzun yazmıştım daha önce hem karşılaştığımız çocukların bir kısmını anlattım hem de asıl suçun aile kaynaklı olduğunu anlattım. gerçi kimisinin geni mi bozuk nedir, hani derler ya " ne kadar efendi bir babası var ne kadar ilgili bir annesi var, bu çocuk kime çekti böyle" diye, bazılarının kodlamasında hata oluyor galiba, bazıları da terbiyeden yoksun büyütüyorlar.

ben ne zaman bir iki hafta gelmesem topikte tartışma oluyor kaçırıyorum olayları.
birde kara kedi uğursuz derler aslında uğurluyum demek ki ben gelince duruluyor ortalık :):):):)
aklımdasınız kızlar bu sıralar kk ya pek uğramadığımdan sizde ihmal edildiniz özür :)
karakartal hoş gelsdin :)
gelirim uzun uzun sohbete de inşallah.
ya kendimi zor tutuyorum şöyle çocuklardan nefretlemi bahsetsem ne :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben çocukları severim aslında ama uzaktan :KK14::KK14::KK14::KK14:
ama aile terbiyesi vermeyen anne babalarıda kınıyorum evlatlarına.
bir ara girip maceralarımı yazayım siz karar verin haksız mıyım :KK14::KK14:

Haayııııılll...Bahsetme...Apaçi kaynıyo burası :KK53:
Bir konuda fikir söylüyorsun çıkıp kendi çocuklarına hakaret algılıyorlar :KK53:
Çok komik; bir ara birisi şöyle bişey demişti "çocuğum yok o yüzden rahat rahat geziyorum,kitap okuyorum vs" gibi..
Kalkıp hemen cımbızlayıp "aaa bizde okuyoruz, bizde üni mezunuyuz,çocuğumuz var diye eve kapanmıyoruz" vs saçmalıklar zırvalanmış...
Hayret ya, bazen cidden şaşırıyorum yazılanlara...:KK1:

Son düzenleme:
Bazen sunu düsünmüyor degilim, acaba bu güzel yasantimi cocuksuz olmamami borcluyum?
En verimli yaslarimda calistim, is yerimde yükseldim ve cok iyi bir yere geldim.
Esime 100% ilgi ve alaka gösterebiliyorum, icimde hep mutluluk ve hep huzur var. Hayatin tüm zorluklarini omuzlarima yükleyebiliyorum, üstelik tüm ailenin dert ortagi, tüm ailenin yol göstericisi, tüm ailenin maddi ve manevi arkasindayim.
Yegenlerim bana gelirler, onlarin sevilen teyzesi veya halasiyim, evim hic cocuksuz kalmaz illlaki bir aile ferdi bendedir.
Annem en cok benim yanimda rahat eder, cünkü herkese o ilgiyi ve alakayi verebiliyorum.
Esimde bende, tüm ailenin göz bebegiyiz. Hepside iyiki yapmadiniz cocuk diyorlar, ulan cakkalar diyorum tabi, o zaman tüm ilgi ve alaka sizlerin üzerinde üsünüze geliyor degilmi diyorum. Tabi bende onlarin yerinde olsam böyle bir halayi teyzeyi severdim.
Gecenlerde 20 yasimdaki yegenim teyze biz kizlarla eglenmeye gidiyoruz sende gel dedi, yahu ben ne yapacagim sizlerin aranizda diyorum, onlara ne kadar genc bir teyzem oldugunu göstermek istiyorum diyor.

Bazen sunu düsünmüyor degilim, acaba bu güzel yasantimi cocuksuz olmamami borcluyum?
En verimli yaslarimda calistim, is yerimde yükseldim ve cok iyi bir yere geldim.
Esime 100% ilgi ve alaka gösterebiliyorum, icimde hep mutluluk ve hep huzur var. Hayatin tüm zorluklarini omuzlarima yükleyebiliyorum, üstelik tüm ailenin dert ortagi, tüm ailenin yol göstericisi, tüm ailenin maddi ve manevi arkasindayim.
Yegenlerim bana gelirler, onlarin sevilen teyzesi veya halasiyim, evim hic cocuksuz kalmaz illlaki bir aile ferdi bendedir.
Annem en cok benim yanimda rahat eder, cünkü herkese o ilgiyi ve alakayi verebiliyorum.
Esimde bende, tüm ailenin göz bebegiyiz. Hepside iyiki yapmadiniz cocuk diyorlar, ulan cakkalar diyorum tabi, o zaman tüm ilgi ve alaka sizlerin üzerinde üsünüze geliyor degilmi diyorum. Tabi bende onlarin yerinde olsam böyle bir halayi teyzeyi severdim.
Gecenlerde 20 yasimdaki yegenim teyze biz kizlarla eglenmeye gidiyoruz sende gel dedi, yahu ben ne yapacagim sizlerin aranizda diyorum, onlara ne kadar genc bir teyzem oldugunu göstermek istiyorum diyor.

Dilerim hayatın hep çok güzel geçer oliv cim

çocuksuzluğun bir avantajı da şu saatlere kadar alışveriş yapabilmek galiba :KK1: öğlen çıktık, 2 gibi 15-20 dk anca oldu eve gireli.
çocuk olsaydı daha az süre kalır daha az para harcardık :KK9: :KK9:

Bilmiyorum farkettinizmi, simdi artik cocuksuz oteller var.
Hatta yüzme havuzlari cocuksuz var.
Kafa dinlemek isteyenler icin birebir.

Bilmiyorum farkettinizmi, simdi artik cocuksuz oteller var.
Hatta yüzme havuzlari cocuksuz var.
Kafa dinlemek isteyenler icin birebir.

aynı zamanda (oliviacım sen kesin yapabilirsin), türk müşteri kabul etmeyen yerleri kesinlikle öneririm.
nasıl yetiştiriyorlar çocuklarını onlar aman yarabbim. kısık sesle "mummy, mummy" diyor çocuk. dönüyor annesi "şu an birisiyle konuşma yapıyorum" diyor, çocuk tısss. annesi ona dönüp konuşana kadar ağzını açmıyor. hayır kelimesini hayır demek olduğunu, 10 kere sorsa bile cevabın yine hayır olduğunu çok güzel öğretmişler, annesi hayır diyor tamam bir daha diretme, ağlama, tepinme mümkün değil, yok. pata pata koşmalar yok. koşup çarpmalar, etrafınızda dönmeler yok. ağlama hiç yok. uzaylı inceler gibi incelemiştim :KK53: antalyada bir otele gitmiştik unuttum adını, türk müşteri almıyorlardı, tanıdık vardı konakladık. bir daha o kadar huzurlu bir tatil yapabileceğimizi düşünmüyorum.

X