Çocuk istemeyen koca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım olmaz eşi anlayışlı olur. Bir insanın elinden böyle bir hakkı bile isteye almakta ne biliyim?
Yalancıymıs adam. Kopruyu gecene kadar muhabbetı var ya kaba tabirle aynen onu yapmıs kadına.
Kabul etmemek kadının elinde, kımse keyfi bir sekılde Kımsenın anne olma hakkını elınden alamaz.

Yuva kurup mutsuz olup aldatılıp boşanan da var. Benim gibi. Ya çocuğum olsaydı ya da konu sahibinin eski eşinden çocuğu olsaydı. Devamlı görmek zorunda kalacaktık o adamları. Bu da kötü. Evlenmek yuva kurmak, çocuk sahibi olmak Artık çok büyük başarı gibi geliyor bana. Ve büyük risk. Cidden zor. Tabi konu sahibi sevdiği adamdan istiyor ama karşı taraf razı olmayınca belkş de tamam işte bu adam dediği kişi birden başka birine dönüşecek. Bu sefer ne anne olmanın anlamı kalacak ne de evliliğin

Ne güzel felaket tellallığı yapıyorsunuz...
Biraz saygı yaaa...

Yanlış anladınız sanırım. Felaket tellallığı yapmak gibi bir niyetle bahsetmedim bu olaydan. Sizin başınıza gelecek diye birşey yok ama buna benzer olaylar yaşanıyor.
Uzatmayın lütfen rica edeceğim. Hadi ben ciddiye almadım sizi... bugün konuştuk anlaştık eşimle... ya benzer durumda olup da okuyan ve buradan bir umut arayanlar ne olacak?

Uzatmayın lütfen rica edeceğim. Hadi ben ciddiye almadım sizi... bugün konuştuk anlaştık eşimle... ya benzer durumda olup da okuyan ve buradan bir umut arayanlar ne olacak?

En azından tedbirlerini alırlar, yumurta dondurma diye bir imkan var mesela ondan yararlanmak için adım atarlar. Ben daha önce de yazdım bakın anneliği tatmak her kadının en doğal hakkı ve kadınların biyolojik dezavantajı var bu konuda. Bu tür olayların farkında olup tedbirini almak kötü birşey değil dünyanın binbir türlü hali var.

Bence siz anlasinca bizim yorumlara gerek duymamaya başladınız!
Ki o arkadaş çok ağır birşey dememiş aynısı bizim burada birinin başına da geldi ki size benzer bi olay degil. Ama evlilik içinde anlaşma olması gerektiğini vurguluyoruz. Siz anlasmissiniz hayırlı olsun

Flash tv de gerçek kesit izliyorum sandım birden. Bu olayın gerçek olduğuna inanasım gelmedi

Çocuk olsa eminim benden çok ilgilenir...
Ama olursa elbette...
Yaşa takılmayın çok gençsiniz daha .Su dönemde cidden zor olur kanama vb olsa acile gidilmez canınızdan olmayın.
Madem size tamam demiş başından o zaman kabullenecek.
Umarim iyi baba olur ölçün tartın düşünün sonra sorumsuzca size atmasın sorumlulugu.
Ben çok da saygı duyuyorum artik bu dunyaya çocuk getirmemeyi tercih edenlerin mantigina hayranım. Büyük bir sorumluluk sonuçta .
Ortalık duzelince karsiniza alın konuşun bence son kararını versin .
Bir de acaba eşinizin eski evliligi çocuğu vb mi var?

Ne ilgisi var ki?Belki adam istemeyecek hiç .Embriyo ortak çocuk sonuçta.Embriyo dondurtana kadar çocuk yaparlar zaten .
Yaş ilerledikçe gebe kalma şansız azalıyor. Yumurta dondurmayı önermişler, konu sahibi de mantıklı bulmuş. Ben embriyonun daha iyi bir seçenek olduğundan bahsettim. Türkiyede zaten evli çiftler embriyo dondurabilir. Evlilik birliği devam ettiği sürece o embriyolar kullanılabilir.

Y
Anladim şimdi sizi de adam baba olmak istemiyorsa embriyo olusturmaya büyük ihtimal karşı cikacaktir.Neyse umarım hallolur:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…