Çocuk evliliği öldürüyor mu?

İlk seneler öyle oluyor. Devamında düzeltmek karı koca iki kişi de niyetliyse düzeliyor. Zamana ihtiyaç var

Gec ve zor sahip olunan cocuklar gozlemledigim kadariyla hep daha sorunlu yada anne babaya bagimli cocuklar oluyor sebebi daha fazla uzerine dusulmesi falan bunu elestirmek icin soylemiyorum yanlis anlamayin. Zaten cocuk cok zor ve evliligi satsiyor iki yasinda aranizda yatmasi dogru degil her geldiginde bikmadan yatagina geri goturerek odasina alistirmaniz lazim bu zor bir surec uzunda suruyor ama pedagogumuz bize bu sekilde soylemisti ayrica oyun terapiside alabilirsiniz bagimlilik konulariyla yada en cok sorun yasadiginiz konular neyse cozmenizde yardimci olur

Tabi ki çocuk olunca hayat değişiyor. Bir de bahsettiğiniz çocuk daha 2 yaşında. Zamanla yoluna gireceğini düşünüyorum ben.
Kuzenlerim benle yaşıt, çocukları kocaman oldu. 2. baharlarını yaşıyorlar eşleriyle.
Ben de 2 yaşındaki çocuğumla gün boyu o kadar yoruluyorum ki eşim bana dokunmasın diye kaçıyorum ama geçici bir süreç bunlar

Evliliğin dengelerini sağlamak biraz zaman alır. Suçu 2 yaşındaki çocuğa yüklemek bence kolaya kacmak.

Heyy gidi Issiz bu konuyu acacagin aklina gelir miydi bir dusun? Cocugun olmadigi icin actigin konulari oku.Bosver cocuk evliligi olduruyor vs vs Bu zamanlarin tadini cikar kizinla.

Kızımla her anın tadını çıkarıyorum çok şükür iyiki doğmuş o farklı bir konu bu farklı bir konu. Ve bir çok kişi de aynı düşünceye sahip okuduğum kadarıyla..

Destek alın pedagog fılan
Odasına alıssın.

Evet 10 aylık bebeğim var . Eşimle aramız şimdi de iyi ama önceki gibi de değil. Eşim bebekten önce sürekli sarılır öper yanıma gelir sadece cinsellik için değil ama böyle bebek gibi severdi resmen. Sesi desem bana karşı hep nazik bi şekilde konuşur.
Bebekten sonra seslerimiz değişti bağırmıyoruz ama birbirimize yüksek tonda kızarak konuşur olduk. Çünkü eşimden çok fazla beklentim var bebek konusunda ve o kadar yoruluyorum ki yetmiyor yaptığı şeyler belki de yapıyor ben haksızlık ediyorum bilemiyorum. O da bana bişeyi söylerken sesini yükseltiyor. O nazik olma durumu gitti.
Eşim sadece cinsellik içinse gelip öpüyor benim sinirlerim bozuluyor sanki bana karşı herşeyi cinsel odaklı oldu .
Eşim arası kötü olan bi çift düzelir diye asla bebek yapmamalı diyor bu çıkarıma vardı yani biz iyiyken böyle olduysak onlar nasıl olur diyor

evliliği öldüren çocuk değil yanlış eş seçimidir, kocanın adam çıkmamasıdır, onun ailesinin evliliğe çökmesidir bunlar evliliği öldürür. iyi olan kocayı iyi olan evliliği çocuk öldüremez, sizinkisi sadece kocanızla baş başa zaman geçirme özlemi ve ben buna sadece maşallah derim ortada zedelenen bişeyiniz yok çok şükür. çocuğun sorumlulukları elbette ki ağır ama başka bir dış etken başka bir problem olmadığı sürece o da beraber aşılır.

Bence çocuk yüzünden sarsılan evliliklerin çoğu geç çocuk sahibi olanlarda oluyor 10 sene evde ikiniz vardınız bi düzeniniz alıştığınız bi rutin vardı dile kolay 10 seneden bahsediyoruz sonra birden yeni biri eklendi, bu sadece anne baba rolü ile alakalı değil sizin oturmuş senelerdir süren düzeniniz değişti bocalama bu yüzden. Zaten 2 yaşına gelmiş seneye kreş daha sonra anaokulu derken sizde eski modunuza girersiniz hiç canınızı sıkmayın eşinizlede boşuna tartışmayın geçici bi dönem sonuçta

İşte aradığım yorum buydu.. sanki bizi anlatmışsiniz..
ben yorum yapmışım gibi hissettim o kadar aynı ki yaşadıklarımiz.umarim sonumuz iyi olur ve eskisi gibi oluruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…