Çocuk bakıcılığı fiyatı

Yani çok gelişim olarak profesyonel bir katkım olmadihi için fiyata tamam dedim zaten artık bakmayacam
Katkıdan ziyade emek meselesi en azından 15 almalısınız. Ailenin durumu iyi mi bu rakamı verebilir mi??
Sizi anlıyorum hiç yoktan iyidir diyorsunuz, bende genelde makul fiyatlar düşünürüm bu şekilde. Ama ciddi bir efor sarf edeceksiniz. Bir çocuğunuz daha varmış gibi olacak

Evet çok yoruluyorum ailenin durumu çok iyi ama dediğim gibi bugün sondu bıraktım bakalım bir hafta baktığımin fiyatını verecek mi çok değişik birisi çünkü bir haftada bile çocuğa çok alıştım çok üzüldüm onun haline umarım annesi düzelir

Birde size tavsiyem para işlerini baştan konuşmanız. Sonra üzülürsünüz. Geç saatlere kadar almıyorlar anladığım kadarıyla. Tavize müsait insanlar. Bakacaksanız eğer siz çizgilerinizi sıkı tutun. 15 bile az ama aşağısını asla kabul etmeyin

Bende çok yumuşak yüzlü bir insanım pişman oldum zaten keşke hiç baslamasaydim diye ama çok borcum var diye almıştım bir hafta bakabildim vereceği para 2500 TL verirse verir vermezse umrumda değil helali hoş olsun çocuğa

Hakkınızda hayırlısı olsun

Durumu çok çok iyi ama cimrilikten ölüyor neden? Kaliteli, verimli bir eğitim aldırmak yerine ucuz olsun kim olursa olsun derdine düşmüş.
10 bin nedir Allah aşkına? Bir çocuğun sorumluluğunu almayın derim. Ne sigorta var ne bir şey var, çocuğa bir şey olsa al başına belayı. Bence siz başka iş bakın ya da şartları güzelleştirmesini söyleyin.

Yok başka bir iş buldum sayılır insallah typ cikmis o olucak

Ben öğretmenim. 9 da gelip 1 de gidiyor yarım gün gidiyorum okula oğlum 2 buçuk yaşında iki araçla geliyor diye 8500 veriyordum. Bu yıl da muhtemelen 10 11 bin arası vereceğim

Fiyatı arttırmıyorsa salondan size sigorta başlatsın siz de typ yerine hem kendi çocuklarınız hem de onun ki ile ilgilenin madem typ sigorta için ise

Kendi evinizdeyse, getir götürü siz yapmıyorsanız, 10K iyi. Psikolojik olarak biraz zorlayabilir kendi çocuklarınız varken ama kendinizi yetiştirin, kitaplar ve videolar izleyip taktik ve yöntemler uygulayabilirsiniz.
Amerika’da bu bir iş alanı. Evinde çocuklarını bırakıp işe gitmek istemeyen anneler, çocuklarından ayrılmadan 2-3 çocuk daha bakıyorlar. Aylık $700 a sabah 8 akşam 5. en düşük maaşlar $2500 civarı.

Son düzenleme:
Hangi şehirde ve ilçede olduğunuza da bağlı bu durum. Büyük bir şehir büyük bir ilçede iseniz fiyatlar yükselir ama ufak kasaba tarzı bir yerde iseniz fiyat makul .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…