Çocuk bakıcılığı fiyatı

12 saat bir başkasının çocuğuna bakmak çok zor iş, bence çok az bu para. En azından bir 15 vermesi lazım çünkü sigorta yok, bir şey yok.

Yani zaten annesi çok tuhaf kaç tane bakıcı değiştirdi işleri bahene edip çocuğu ile ilginlenmiyor ben devam etmeyi düşünmüyorum zaten çünkü kendi çocuklarımı aksattim birakicam bu hafta hemen

Bana da fikir olarak cok pratik geliyor cocugumun yanina birncocuk daha alayim birlikte bakayim diye. Ama cesaret edemiyorum. Sizi tebrik ediyorum en azindan denediniz. O cocuga gercekten cok uzuldum. Cevremde cocuk buyuten kuafor tanidiklarim hep oldu, tabi isin saati belli olmaz ama onlar cocuklarini hep kendilerine yakin tuttular. Bazen salonda olurdu yavrular, annelerinin yaninda. Yani boyle gece 10a kadar annesinden uzak durmamali cocuk. Kendi cocuguna boyle davranan insana da ben hic saygi duyamiyorum.

Sizi geçtim bebek için de zor oluyordur ailesinden 12 saat ayrı kalmak. Neden o kadar geç alıyor? Çalışma saatleri mi kötü?

Hayır bir de çocuk o saatten sonra uyuyordur zaten. Sabahta en fazla iki saat fln annesini görüyordur.

B Birinsann babası ne durumda peki? İsten erken çıkıyorsa o alsın sizden. En azından bir kaç saat de olsa babasıyla vakit geçirmis olur.

Ben gerçekten çok üzülüyorum haline babası erken çıkıyor ben bir kaç defa dedim diye geldi aldı ama yazık ya çocuk sevgiyi o kadar çok istiyor ki benimkilerinkini sevince kucağıma geliyor hemen

Yani güzellik salonu var iki tane istediği saat girip çıkabilir aslında ama garip bir kadın zaten bn bıraktım bakmayacam

Ben gerçekten çok üzülüyorum haline babası erken çıkıyor ben bir kaç defa dedim diye geldi aldı ama yazık ya çocuk sevgiyi o kadar çok istiyor ki benimkilerinkini sevince kucağıma geliyor hemen
Ya aslında biraz zam isteyip siz bakmaya devam etseniz. Belli ki ilgili ebeveynler değiller, çocuk başkalarınin elinde ziyan olmasın en azından. Siz de bol bol sevin, kucaklayın yavrucağı mahrum kalmasın, burnumun direği sızladi resmen ya üzüldüm

Bence yeterli, çünkü sjzin eve getiriyor siz aynı zamanda çocuklarınız ile de ilgileniyorsunuz yani tüm o saatleri sadece bu çocukla gecirmiyorsunuz

Yemin ederim çok üzüldüm ama para konusu değil tek kızim üzülüyor istemiyor başka bir çocuk bende typ basvurmustum o çıkmış okula giricem ama çocuk için çok üzüldüm bugün benden ayrılırken anne diye. Çok ağladı ama elimden bişe gelmiyo o kadar ilgisiz bı anne ki çok iyi anladım ve arkadaşım olması üzerine konuşmayı bile düşünmüyorum kadınla

Akşama kadar o çocuk sizde bu 1 gün değil 2 gün değil uzunca bir süre ve size bir süre sonra zaman kalmayacak o yüzden bari giden zamanınızı sizi rahatlatacak bir miktar ile deneyin. 15 deyin mutlaka akşam 10 a kadar kim çocuk bakıyor

Merhaba, okulda typ çalışanı olmak sizi daha fazla yorar bence. Çünkü genelde typli herkes iki kişinin işini yapıyor. Zaman ayırma konusu daha sıkıntılı olur.

Merhaba, okulda typ çalışanı olmak sizi daha fazla yorar bence. Çünkü genelde typli herkes iki kişinin işini yapıyor. Zaman ayırma konusu daha sıkıntılı olur.
Ya yorar ama okul çok yakınımda ve sigortam başlasın istiyorum yani çocuk bakamam

Bu nasıl anne çocuğunu sadece yatarken mi alacak bu kadar saat için ücret çok az.bakmayın bence bu kadar sorumluluk alınır mı yahu

Umarım sizin için ve aile ilgisinden mahrum kalan o küçük çocuk için en güzeli olur.

Ayrıca keşke herkes çocuk sahibi olmasa.... çocuğa çok üzüldüm...
Bende çok üzüldüm bide çok tatlı yani çok sevecen annenin zaten ikinci evliliği ikinci çocuğu Anne suanki eşi ile arası bozuk ben götürdüm evlerine gelip alamadılar çocuk iyin en hayırlısı olsun

Geçen yıl okul grubu çocuk için 17 istiyorlardı istanbulda. Siz nerede yaşıyorsunuz buda fiyat için bir etken.. ama 10 çok az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…