Çocuğumu kaynanama göndermelimiyim

Ne sıcacık yorum çocuk bakımını evliliği bilmeden empati yaparak anlamak büyü meziyet ❤

Yollayın bence
Onu sevmeyen ilgisiz ondan bıkmış annesi yerine ondan ilgisini sevgisini esirgemeyen babaannesiyle yaşasın.
Evliliği evcilik sanan, gelin olcam diye amuda kalkan kızlarada örnek olsun bu kon
merak etmeyin oğlumla öyle güzel ilgileniyorumki tosun gibi oyunlar oynayıp onunla ilgilenenen birtek benim siz görmeden neye dayanarak böyle yorum yapabiliyorsunuz anlamış değilim

Bende destek almayı düşünüyorum siz neler yaptınız nasıl almalıyım pek bilmiyorum kendinizden örnek verirmisiniz

Haklısınız valla

unutulmuş,konuşmayı ,insan yüzü görmeden günlerce evden çıkamayan,hayatla bağı kalmamış ,uyuyamayan , stresten yemek yiyemeyen , yorgun yetişkinide şıklara koysaydınız keşke

Merak etmeyin doğurduğuma çok güzel bakıyorum

Güzel tavsiyeleriniz için teşekkür ederim kitap konusunu araştırıcam eşimede yapabileceğim bişey kalmadı ne tatlı dille konuştuğum kalmadı neden boşanma aşamasına gelecek kavgalarımız kalmadı yoruldum onunla uğraşmaktan ben kendime bakıcam neler yapabilirim diye

Evet içimden size kötü şeyler söylemek geliyor ama çok çok gençsiniz çocuk yaşta anne olmuşsunuz. Keşke böyle olmasaydı ama yapacak bir şey yok ortada bir çocuk var. Sorun çocuk değil senin eşin aslında bunu sen de biliyorsun. Eşin hep böyle miydi ? Aldatıyor olabilir mi hiç sizle ilgilenmiyor mu?
Bunu bir tarafa bırakırsak 2 yaşında bir anne kuzusunu yanından ayırma. Senden nefret eder. Öğretmenim ve bunları gördüm daha önce. Çalış çocuğunu kreşe ver ama seninle uyumaya ihtiyacı var. Sen güçlü bir kadınsın başarırsın. Hepimiz bazen pes edecek oluyoruz ama bize muhtaç yavrularımız. Kendini toparla asla yavrundan ayrılma. Senin canının parçası o hayatına bu güvensizliği aşılama. Biraz destek alma şansın varsa al kendini toparla önce

Bıkkınlığınızı hatta aklınıza bunun bir anlık yöntem olarak gelmesini anlayabiliyorum. Ama çocuğun psikolojisi sizin psikolojinizin üstünde olmak zorundadır çünkü onu paşa gönlünüze göre doğuran sizsiniz. Ben olsam o babayı bi güzel hizaya sokardım hizaya gelmeyecekse boşayacağımı söylerdim. Çocukla ilgilenmeyen koca külfettir kapı önüne atılmalıdır. Gerekirse yardımcı tutardım ya da psikolojik sıkıntılarımdan söz edip bir süreliğine büyüklerimin eve yardıma gelmesini rica ederdim. Bıkkınlık duysan bile çocuğu kendinden ayrı yere koymak isteyen ananın analığını sorgularım babayı da sorgularım herkes insan gibi o çocuğa ba-ka-cak!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…