Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımefendi kusura bakmayın alev gözlü kız'ı alıntılayacağıma sizin gönderiyi alıntılamışım sorry

Her ne kadar yalnış olsa da işte erkekler artık bu tür şeyler yaşayacak korkusuyla evlenmiyor. Geçen bir üye vardı. Erkekler evlilik istemiyor gezip tozmak ya da başka beklentiler içindeler, diye. Paralı adamlar korkuyor artık. Kolay kolay güvenmiyorlar. Evi, arabayı evlenmeden alıp kendilerini garantiye alanlar gırla. Kendileri gibi kazanan, çalışan kadın istiyorlar ya da. Çocuğu koz olarak kullanmak ne kadar doğru? Hem de kendi babasına karşı. Adam istemese anlarım. Kendi gururuyla boşanan, çocuğu yıpratmadan orta yolu bulan herkese selam olsun.

Hiiiccccte vicdan yoksunu degil herkes icin oncelik kendi cocugudur kadin cocuk yapicak ve kendi evindeki odayi kendi cocuguna verecek gayet dogal

Herkes anne baba olmamalı işte...

Hiiiccccte vicdan yoksunu degil herkes icin oncelik kendi cocugudur kadin cocuk yapicak ve kendi evindeki odayi kendi cocuguna verecek gayet dogal
Ya sonraları çok suç bulamadım ama ben olsam o çocuğu koltuk tepesinde yatırmazdım. Bi yatak atmak zor değil bence. Temelli yapmazdım ama. Kendi evimde istediğim zaman istediğim kararı verecek lüksüm olur, kimseye sormam da gerekmez. Zor iş değildi yani.

Ev 2+1 dir mecburi koltuk tepesindedir. Benim cocugum olsa elalemin kadinina guvenip zaten hiiiccc gondermem. Allah beni boyle insanlarla muhattap etmesin

O gelene kadar sen musakkak olsana Katibim. Böyle çok sıkıcı herkes iyi anlaşıyor
Ben olurum sizin hatrınıza. Eşşşşşekkk gibi bakacak evli adamla evlenmeseydi boşansakta benim kocam o beni yemeğe artık çıkarmıyor hep o kadın yüzünden çocuğuma köfte bile yapmadı gelince eve ben yaptım bennnn. Çocuğum köfte yiyemeyince psikolojisi bozuldu benim için çocuğumun psikolojisi çok önemli. o yüzden onu tamamen babasına postalayacam tek başıma yapmadım ya ben bu çocuğu sonuçta eski eşimin yeni eşi ile birlikte yaptık biraz da o baksın. Adsfafaf

Ah bee bir de rutinimiz bozuldu deseydiniz şahane olacaktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…