Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Berbat bir annesiniz bu konuda hem fikir olalım

Eski eş huzursuz olsun diye çocuğunu kullanıyorsun ve çocuğa asıl bakmak istemeyen sensin

Allah korusun boşansam ben çocuğumu üvey anne eline bırakır mıyım be

Canımın son damlasına kadar gözüm gibi bakarım

Sizin niyetiniz başka

O kadın sizin çocuğunuza bakmak zorunda değil ama siz bakmak zorundasınız

Anne olan sizsiniz

Ayıp yazıklar olsun sizin gibi anneye

Üslup zaten berbat

Velayeti verin o zaman. Ama eşinizin kendi evinden de çıkın o evde sizin değil çocuğunuzun hakkı var. Hem evde oturayım hem çocuk babada kalsın olmuyor.
Hayır mantığa bak

Çocuğu tamamen verirsem nafakam kesilir mi evden çıkmak zorunda mıyım diyor yok efendim ne münasebet

Kadın yaşayan nefes alan bir nefret kin yahu resmen

Çocuğu yolluyor gelir gelmez o kadın sana bir şey yaptımı

Ne cahilce şüphen varsa yollama

Bence ikinci eş olarak buraya eşimin cocugunu istemiyorum yazan üyelerden biri acmis troll olarak.

Hikaye güzel ilerliyor.

Ya arkadaşlar ben ciddi ciddi bu konu sahibinin bizi trolledigini düşünüyorum artık. Yazdıkları falan o kadar saçma geliyor ki giderek. Bence eğleniyor bizimle. Bu kadar olamaz çünkü inanmak istemiyorum ben.

1200 küsür kişi yorum yapmış, 1 arpa boyu yol alamadı malesef.
Troll olması muhtemel. Başka ihtimali düşünmek istemiyorum şahsen.

Bir şey sorcam bacım şurda biz bizeyiz.. troll müsün? Bu kadar sakin ve saf olamazsın çünkü

Ben raporlamistim: 'Ilk bulgulara gore troll degil' diye cevap geldi. Ama ben boyle bir kisinin gercek olmamasini tercih ederim, cocuga kiyamadim hic, ziyan oluyor arada.

Hele hele sacmaliga bakin hele...

Cocuk buyuyunce ne isin var o evde ? Cok seviyorsan evini ise gir calis, ESKI kayinvalidenden satin al evi, omur boyu oturursun.

Ingilizce'de 'squatter' diye bir kavram var, eve bir sekilde girip hicbir odeme yapmadan yasayanlara deniyor. Sen de hasbelkader evlenmissin diye butun aile yetmedi adamin yeni esi bile sana sponsor olsun, sadece seni dusunerek hareket etsin istiyorsun.

Inanilmaz ya ne KK'da ne ozel hayatimda boylesini hic gormemistim daha once.

Kendi ellerinle yaptın yavri, hırsların elinde patladı ağla kudur çıldır şimdi.

aa cidden var mı böyle bir şey?eyvah.peki memurlar sormuyorlar mı neden izniniz yok veya sizinle boşanmış ne hakla falan diye
Eski eşin rızası olmadan nikah kıymak yasak. Boru değil yani evlenilmis, çocuk yapılmış, bosanilmis. Ömür boyu hayatında söz söyleme hakkına sahip. Normalde memurun eski eşe bir davetiye gönderip, rızanız var mıdır, toplantısı yapması gerekirdi.
Altı aylık evlilermiş gerçi. Konu sahibi isterse bir yıl dolmadan ilgili nikâh müdürlüğüne başvurup nikahı iptal ettirebilir. Anında eve bir cift memur yollanır ve ayırırlar bunları. Neye uğradıklarını şaşırırlar.

Beni haksız görmüşsünüz ama o iş öyle değil eski kocam gidip genç çocuksuz biriyle gönlünü gün edecek çocuk yapmaya çalışacak ben susup evde oturacam yok öyle dünya çocuğu vermem konusunda babası değilmi herkes tepki gösterdi manipüle ettiniz beni ben tekmi yaptım babasında yaşayabilir o kadında ya seve seve ya anladınız siz paşa paşa oturup kocasının çocuğuna bakacak donunuda yıkayacak köftesinde yapacak bir gün bile tatile gitmeyecekler daha bisey demiyorum size çocuğumda çatır çatır paralarını yiyecek okulu 150 bin tl yıllık eski Eşim acun değil benim bunu verebiliyor ama ikinci çocuğu olsa koleje veremez kadın kendi çocuğunu öder eski kocam oğlunu öder bunu bile yanlış bulmusssunuz sizin kocanız başkasıyla evlensin bakalım ne yapacaksınız bana laf edenler ben cıkıyorum siteden o kadın bugün itibari ile eşek gibi donunu yıkayacak oğlumun hep yaptığı gibi iyi günler size

Sen bu adamı sevmiyorsun, zamanında nasıl yaptıysan kaleyi içten fethetmiş, ailesini kafalamışsın, öyle olmasa belki evlenmezdi senle, anlattıklarından o hissi aldım. Adam seviyorum bile dememiş sana. Ailesinden yüzlenip sülaleni eve doldurmuşsun, kaçırtmışsın adamı. Pek umrunda da olmamış, boşanmasın da tek kaçsın demişsin. Adam senin projenmiş, epey de kâr etmişsin aslında, varoş semtinden site içi eve terfi etmişsin.

O kadar insan yorum yaptı,çabaladı,hala 1 tanesini bile algılayıp belki haklılar dememissiniz, yakında kendinizi oğlunuzla sokakta bulmazsiniz umarım,çocuğa üzülürüm,size değil. İnsan kendi evladına bu kadar ruhsal zarar vermemeli,annesiniz ama buna hakkınız yok.

Sizin kocaniz derken o senin artik kocan degil. Bir suru yazi yazdik hala anlamamissin ne desekte anlamicaksin. Eski esin ve ailesi iyi bir ders verir umarim sana yoksa akillanacagin yok. Su an seni aglarken dusunup sinirimi bastiriyorum hadi sanada kotu gunler.

Eşiniz nafaka dışında ödeme yapmasa, ailesinin evinden de sizi çıkarsa, harcamalarınızı da karşılamasa, çocuğu da almasa hukuken ne yapabileceksiniz? Neredeyse hiç. Yarın ödeme yapmasa çocuğunuz devlet okuluna gitmek zorunda ve yapabileceğiniz hiç bir şey yok.

O yüzden kendi kendinize aldığınız bu kararların hiç bir anlamı yok. Yaşayın görün.

ovv mesajlar 2 bini aşmış kimse hıncıni alamiş henüz demek.
Haydi hanimlar el birligiyle üvey anneyi kurtaricaz
Değil biz bir 2000 kadın daha gelse bu kadının şerrinden zor korur onları. Allah önce oğlunu korusun onun şerrinden geçtim üvey anneden. Kapısını kapatır, kulağını tıkar yapar bebeğini tatilini. Bu kadında ancak kudurur ama o çocuk napacak?

Ne yaptin ablacim sabah olunca annenin, ablanin doldurusuna mi geldin? Bi de beni manipule ettiniz diyor, sanki cocugun babasiyla evli olan biziz Eh cocugu ileride kendisinden nefret edecek olan sensin, bize ne, siteyi kapattigimiz anda hicbirimizin hayatinda yoksun, aklimiza bile gelmiyorsun.

Bu arada eski kocan cocugu gormeyi birakip karisini tercih ettiginde gel yine buraya agla tamam mi?

Adam cocugun tum masraflarini karsilayip onu ayda 1 gormeye karar verirse, yasal olarak hicbir yaptirimin olamaz o adama karsi. ESKI kayinvaliden ve kayinpederinin destegine de cok guvenme, ver bize cocugu bakamiyorsan, oglum cok calisiyor ancak boyle gorebiliyor derler cikarlar isin icinden. Herkesin once kendi cani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…