Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski eşiniz Ne güzel konuşmuş yeni kardeşe hazırlıyor çocuğunuzu işte . Sizde destek olsaydınız evladınıza keşke.

Ben sakinleştirmeye çalıştım oğlumu ben en çok seni sevicem bu hayatta tek çocuğum sensin tek değerlimsin dedim üzülsün istemiyorum

ola ki evlendin bi çocuğun daha oldu. o zaman ne diyeceksin?

bence sen çok fevri sonda söylenecek lafi en başta söyleyip herseyi eline yüzüne bulaştıran sonradan pişman olan birisin.

senin yerinde olsam pilates yerine çocuğumla terapiye giderim.
farkında değilsin ama anlık hep tepkilerin bi tane aklı selim hareketin yok. Bi dur nefes al bi sakinleş bi düşün. milletin gazına gelip ortalığa atma kendini ya.

Ben tekrar evlenmeyi
Düşünmüyorum çocuğumun içi buruk başka çocuk olacak diye

Ben sakinleştirmeye çalıştım oğlumu ben en çok seni sevicem bu hayatta tek çocuğum sensin tek değerlimsin dedim üzülsün istemiyorum
Şu cümlelerle bile çocuğu işliyorsunuz alttan alta baban artık seni sevmeyecek başka çocuğu olacak mesajı var. Arkadaşım git bir pedagogdan destek al yazık çocuğa.

Bunlara siz sebep oldugunuzu biliyorsunuz degil mi?

Ben tekrar evlenmeyi

bugün böyle düşünüyorsun. eski esin çocuk sahibi olup da kendi hayatına çekilince belki evden de çıkmanı isteyecek.
bi iş anlaşıp sevdiğin biriyle evlenmek bi cocuj sahibi daha olmak çok uzak ya da yanlış şeyler değil.
senin sorunun hayatındaki süreçleri yönetememek.
önce bi psikoloğa gitmelisin terapi almalısın. hayatının her alanında böyleysen yalnızlığa mahkumsun.

oğlunu ne kadar seviyorum dersen de nelerden feragat edersen et çocuk hisseder. kendine bağımlı yaparsan da sen çekersin acısını kendinden bu şekilde uzaklaştırırsan da sen çekersin acısını.

Hatır gerçekten vermek istemiyorum oğlumu kadın ilk kez böyle bağırdı istemiyorum dedi biz muhatap olmamıştık onunla böyle

Yo yanında istemiyorum diye kriz geçirdi yine göndercem dedin kıvırma
götürmedim ama düşünüyorum çocuk muhabbetini duyunca o gece ve bir kaç gün daha yaptı ama kadın da korkutmuş olabilir haklısınız
yine kadına silah olarak kullanacaksan boşuna götürme cocuğu
Oğlumun adı eski eşimin babasının adı ailede ilgi gören sevilen el üstünde Tutulan tek çocuk başka çocuk olacağını duyunca kötü olmuş içine atmış
Kadının cocuk yapacağına üzülen hasetlenen sensin
Kesin yapmışındır değerli hissettiren istenmeyen eve babası yokken göndermez

Çocuğu babasıyla konuş pedagog görsün. Bu yaşta altına kaçırması normal değil.

Şu cümlelerle bile çocuğu işliyorsunuz alttan alta baban artık seni sevmeyecek başka çocuğu olacak mesajı var. Arkadaşım git bir pedagogdan destek al yazık çocuğa.
Ben kendini değerli hissetsin üzülmesin diye diyorum

Ben tekrar evlenmeyi
Bence sizin içiniz buruk.Başka kadın var diye.İsteseniz bu süreci çok rahat yönetebilirdiniz.Yarın çocuğunuzu alınca ne yapacaksınız?Velayeti alırlar.O evden de çıkarırlar sizi.Nafakayı da unutun.Umarım ses kaydı almamışlardır.

Aile boyu evlere şenliksiniz çocuk saşkına dönmüş sayenizde. Kardeşi de neden sevilmesin o da sevsin kardeşini. Kadin da istemez tabi çocuğu siz böyle doldurursaniz bebeğine bir şey yapar çocuk aklıyla diye korkar. Hasta mısınız ya siz?

Bak kardeşim ben sana samimiyetle yazıyorum..siz evlenmiş eşinizi zırt pırt ariyamassniz.onu rahatsiz edemezsiniz.evdeki kadina saygı duymayı basta öğreneceksiniz.Allah aşkına önümüze gelen her kadına soralim hangi kadın eşiyle balayindayken eski es tarafından aranılmasını ister..adam ilgilenmiyecegim demiyor musait oldukca alacagim bakacagim diyor ama kadinin gozunu okadar korkutmussunuz ki kadin tamamen yapmak istediginizi anlamis ve tum yollari kapatma derdinde ..Yani tüm kurşunları kendinize sikmissiniz..bu kadar üzenlerin e gitmeseydin iz bu çocuğun gidecek bir babasi ve babasının evi olacakti..biraz daha zorlarsan iz herseyden olacaksınız haberiniz olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…