Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Balayındalardı telefonları kapatıp gittiler çocuğum hastalandı aradım ulaşamadım geldiklerinde eski eşim özür diledi kötü hissetti çocukla vakit geçirmek istedi eve onlarda istedi sonra cocugu ama kadını bilemem içten içe
Çocukla vakit geçirmek istemiş tamamen bize bırak dememiş. Balayında bile rahat vermemişsin insanlara çocuğunu doktora götürmeyi bilmiyor musun uzak bir yerse adam gelene kadar ne olacaktı çocuğa.

Ben bunları oğluma yansıtmıyorum bu konuşmaları yaparken bile çocuğum yanımda değil şahit olmuyor onu vermek istemiyorum ama bir yandan kafama arkadaşlarım girdi anne kadar baba bakmalı diye yeni eşi çocuk istiyor belliki oda düşünüyorlar çocuğumun dışlanmış hissetmesini istemedim

Balayındalardı telefonları kapatıp gittiler çocuğum hastalandı aradım ulaşamadım geldiklerinde eski eşim özür diledi kötü hissetti çocukla vakit geçirmek istedi eve onlarda istedi sonra cocugu ama kadını bilemem içten içe
Adam başka şehirden ne yapabilir hasta olduğunda?
Annesi olarak atlayıp taksiye bir acile gidemiyor musunuz? En baştan başlamışsınız siz çocuğu kullanmaya.
Eşim nöbetli çalışır. O nöbetteyken aramam hastaneye ben götürürüm. Tek başıma.
Doğal olanı bu.
Bir hastaneye götüremeyecek kadar acizseniz zaten verin çocuğu bakacak yetiye sahip değilsiniz

Adam başka şehirden ne yapabilir hasta olduğunda?
Annesi olarak atlayıp taksiye bir acile gidemiyor musunuz? En baştan başlamışsınız siz çocuğu kullanmaya.
Eşim nöbetli çalışır. O nöbetteyken aramam hastaneye ben götürürüm. Tek başıma.
Doğal olanı bu.
Bir hastaneye götüremeyecek kadar acizseniz zaten verin çocuğu bakacak yetiye sahip değilsiniz
Yok öyle değildi ateşliydi babayı sayıkladı görüntülü aradım konuşması için hastaneye kayınpederim götürdü bizi

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Çocuk esya sanki konudan anlasilan. Yakar top gibi bisey herkes birbirine atiyor . Siz iflah olmazsinız çocuğa allah yardim etsin

Bizi dinlemedin elinde patladı pişman olunca aklın başına geldi 40 sayfadır yapma etme dedik. Şimdi kötülüğünün bedelini yaşa 😒
Ne yapabilirim peki bu konuda tekrar aradım açmadı kayınvalidem ben konuşup döncem dedi haber bekliyorum :KK43:

Hatır gerçekten vermek istemiyorum oğlumu kadın ilk kez böyle bağırdı istemiyorum dedi biz muhatap olmamıştık onunla böyle

He canım kesin istemiyorsundur itiraf et : ev ve nafaka gidicek diye tutuşuyorsun 😀 çocuğun umrunda değil imkanların gidicek diye tutuştun :)

Yok öyle değildi ateşliydi babayı sayıkladı görüntülü aradım konuşması için hastaneye kayınpederim götürdü bizi
Neden ateşlenince taksi arayıp kendiniz gidemiyor musunuz?
Oğlum bazen babam uyutsun gece diye ağlıyor. Görüntülü aramıyorum. İşte şu an diyorum izah edince anlıyor.
Siz de izah etseniz baban şimdi müsait değil deseniz olurdu.
Siz eş ailesine ve eski eşe yapışıp konfor alanınızdan çıkmak istemiyorsunuz
Amacınız ayırmak. Aklınız çıkıyor bir torun daha yaparsa diye. O zaman bu kadar ilgi alaka maddi destek alamayacaksınız derdiniz o.
Dürüst olun ve çocuğu daha fazla kullanmayın

Eski eşim aradı yarım saat önce hoparlör den galiba kadında yanında eşimle konuştuk artık çocuğun eve gelmesini istemiyor dedi ben iş dışında çocuğumla görüşür yemek yeriz evine getiririm bir daha ben yokken gönderme dedi bir yemekle babalık oluyormu dedim kavga etmişler heralde bilmiyorum çocuğu tek yapmadım dedim evet tek yapmadın çocuğumla ilgileniyorum ben vaktim olunca çalışmazsam çocuk nasıl eğitim görecek yoğun çalışıyorum dedi bende çocuğu size komple veririm istesem dedim sinirle söyledim kadın arkadan bağırdı veremezsin almıyorum zorlamı dedi çocuğunu görmek istemiyorum senin bu eve giremez diye bas bas bağırıyordu arkadan bu kadının gerçek yüzünü ne zaman görecen baksana dedim eski eşim onu susturmadı kendi sustu çocuğu yarın veriyorum size tamamen dedim eski eşimde yarın çocuğu komple alıyorum anneme bırakıcam çocuğu babaannesi baksın ben iş saatlerim dışında anneme gider görürüm sık sık dedi yüzüme kapattı kayınvalidem biz evliyken oğluma bakmıyordu yaşım var diyordu 60 yaşında ama bakacağını sanmıyorum vermek istemiyorum oğlumu sizden sonra zaten vazgeçmiştim ama sinirle veriyorum dedim kışkırttı kadın bana bağırınca ağzımdan çıktı vermek istemiyorum vermicem geri aradım düzgün konuşmak için açmıyor telefonu kayınvalidemi aradım oda benim haberim yok konuşur ben sana dedi dönecek bana kötü biri değilim ben
İyi niyetli biri olsan tamam seninle vakit geçirsin de neresi olursa olsun derdin. Kadının kıskanclığından kırmışsın sen kafayı kardeş geçmiş olsun.

Çocukla vakit geçirmek istemiş tamamen bize bırak dememiş. Balayında bile rahat vermemişsin insanlara çocuğunu doktora götürmeyi bilmiyor musun uzak bir yerse adam gelene kadar ne olacaktı çocuğa.
"Balayındalardı telefonları kapatıp gittiler"

Acip, balayindan canli yayin mi yapsalardi? 🙉🙈🙊

Ben bunları oğluma yansıtmıyorum bu konuşmaları yaparken bile çocuğum yanımda değil şahit olmuyor onu vermek istemiyorum ama bir yandan kafama arkadaşlarım girdi anne kadar baba bakmalı diye yeni eşi çocuk istiyor belliki oda düşünüyorlar çocuğumun dışlanmış hissetmesini istemedim
Elalemin kadınına 27 yaşında toy demeyi biliyorsunuz da kendiniz gidip arkadaşlarınızın gazına gelip bunları mı yaptınız 😂😂😂😂 gram vizyon yok. Tabiki çocukları olacak insanların allahım tez zamanda sağlıklı sıhhatli bir bebek nasip etsin onlara.

Çocuğunuzun hislerini siz yönetirsiniz aslında dışlanmış hissetmeden yaşaması da mümkünken siz kendi hırslarınız ve vizyonsuzluğunuz yüzünden çocuğunuzu istenmeyen evlat yerine koydurursunuz yakında.

Oğlum bazen babam uyutsun gece diye ağlıyor. Görüntülü aramıyorum. İşte şu an diyorum izah edince anlıyor.
Amacınız ayırmak. Aklınız çıkıyor bir torun daha yaparsa diye. O zaman bu kadar ilgi alaka maddi destek alamayacaksınız derdiniz o.
Onların çocuk yapacağını öğrenince oğlum altına yaptı bir kaç gün geceleri bende sağlıklı düşünemiyorum biz o kadınla muhattap değildik eski eşimle çocuk hakkında konuşuyorduk oğlum altına yaptı dedim siz çocuk düşünüyormuşsunuz duymuş dedim o çocuk çocuklar yapabilir bizde de bir kez denk geldi ben yıkadım oğlumu dedi çocuk yapmalarına karışamam ama oğlumun psikolojisi bozuldu çocuk yapacakları için

Ateşten sayıklayan çocuk babayla görüntülü nasıl konuşsun allasen sallıyor rahatsız etmek için aramış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X