Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz evlenince babası ev var kira ödemeyin diye bizi yerleştirdi eşim boşanmak istediği için ailesi bana istediğim kadar kalabileceğimi benim de evim olduğunu söylediler bana
Değil ama.Bir söze bakar.Siz de güvenmeyin.Rahat durmazsanız ordan çıkmak zorunda kalırsınız.Eşiniz çocuğun velayetini alır.Nafakada alamazsınız.

Çocuğuma hep soruyorum bisey yaptımı diye gözüm üstünde hep zaten akşam babası gelince beraber oluyorlar o şekil

Değil ama.Bir söze bakar.Siz de güvenmeyin.Rahat durmazsanız ordan çıkmak zorunda kalırsınız.Eşiniz çocuğun velayetini alır.Nafakada alamazsınız.
Biz bosanırken ben yoğun çalışıyorum yalnız bakamam çocuğa dedi velayeti bana kendi verdi kaynanamda çocuğa bakmak istemedi hiç zaten Yaşlı olduğu için

Kadın istemiyor zaten düğüne bile istemedi şimdi kavga etmeye başlamış istemiyor çocuğumu bende bekar çocuksuz bitiyle evlenseydi diyorum linc yedim zaten istemiyor çocuğumu istemek zorunda değilmi
Siz kendiniz istemiyorsunuz ki.Konunun başında tamamen göndereceğim,rahat etmesinler yazmışsınız.

Biz evlenince babası ev var kira ödemeyin diye bizi yerleştirdi eşim boşanmak istediği için ailesi bana istediğim kadar kalabileceğimi benim de evim olduğunu söylediler bana
Yalnız kayınbaba ölse ev direkt eski eşine kalacak farkında mısın? Ev senin demişler ama üstüne vermeyi unutmuşlar. Kendine gel senin evin yok, bi lafa bakar pılını pırtını toplayıp baba evine gitmen.

Çocuğumu vereyim derken çocuğu kendim yapmadım tek mesul benmişim burda anlamadım ama

Biz bosanırken ben yoğun çalışıyorum yalnız bakamam çocuğa dedi velayeti bana kendi verdi kaynanamda çocuğa bakmak istemedi hiç zaten Yaşlı olduğu için
Bence bir işe girin,çalışın,kafa dağıtırsınız en azından.Eski eşinizden de ümidi kesin.Kendi hayatınızı kurmak istiyorsanız da o evden çıkın.Eski kayınvalidenizle de çok sık görüşmeyin.

Çocuğumu vereyim derken çocuğu kendim yapmadım tek mesul benmişim burda anlamadım ama

Sen çocuğuna bakacaksın o da senden kira almayacak ve nafaka verecek. Eğer bunları kabul etmezsen defol git o eski kayınpederinin evinden.

Sen çocuğuna bakacaksın o da senden kira almayacak ve nafaka verecek. Eğer bunları kabul etmezsen defol git o eski kayınpederinin evinden.
Evden gitmek istemiyorum kiraya çıkamam düzenim komşularım var çevrem var çocuğumu vermiyorum dinliyorum sizi

Aslında o evde kaldığı sürece kendi hayatını da kuramayacak ki.

Ev vermişler, masrafların karşılanıyor, çalışmak zorunda değilsin, bunları neden bahşettiler sana sanıyorsun? O çocuğa bak diye. O çocuk var sen varsın. O çocuk yok sen yoksun. Gerçeklerine bir an evvel alış. Kimse senin kara kaşına gözüne bu kadar imkanı vermiyor.

Ben bir konuda bu kadar sayfalarca kötü yorum alsam bu sitede daha fazla duramam. Hadi diyelim durdum bir durup düşünürüm ya gerçekten ben hatalı olabilir miyim diye sen hala umursamaz bir tavırla kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Bu nasıl yuzsuzluk anlamadım. O kadın çocuğu kabullenip evlendiyse bir arada olma sartlarini göz önünde bulundurarak evlenmiştir senin yapmadığın anneliği yapmak için değil. Eski eşinle neden ayrıldığını da aşırı merak ediyorum. Yazdiysan atlamış olabilirim ama bence adam sana daha fazla dayanamamış ve sen seninle mutlu olmamış adamın başkasıyla mutlu olmasını hazmedemeyip huzur bozmak için kendi yavrunu alet ediyorsun bunun başka bir açıklaması yok!!!

Ben çocuğumu vermiyorum karşı tarafa o konuda haklısınız

Evden gitmek istemiyorum kiraya çıkamam düzenim komşularım var çevrem var çocuğumu vermiyorum dinliyorum sizi

Hah şöyle yola gel yoksa evinden de olacaksın. Keyfini çıkar evinin nafakanın yeni eşle de konuşma.

Zaten boşanmış çocuklu adamla evlenmenin bedelini ödüyor cocuğun masraflarından vs vs .

Merak etme sen

Kız Melda sen misin?

Evlenen kadın çocuğunuza bakmak zorunda degil ama babasi bakmak zorunda ..Baba kendi ilgileneceği saatler içerisinde almalı.siz sanki gicik olmuşsunuz,gicik etme derdindesiniz.
Sorunuza cevab verecek olursam temelli gönderirseniz size neden nafaka versin yada evi sizden almasın bir düşünürmüsunuz..cocuga surekli sana birsey yaptımi diye sormak da çocuğun psikolojisini bozar yapmayın.. birde kadini arayıp konuşmanız da olmamış kendimi asla bu kadar düşürmeyi istemem Allah da düşürmesin.bir problem varsa eski eşe evdeki sorunları çözdüğun takdirde tekrar cocugumu goturebilirsin derim..hanimefendi yi aramak ne alaka..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…