Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi istiyor ki kadın oğluna baksın, eski koca da buna. Ve bunu adil görüyor

Boşanmamış, adam bunu boşamış, bu da çocuğunu kullanarak görüşmüş ama şimdi onu da yapmayınca yeni eşi kaçırmaya çalışıyor

Kayınvalide beni seviyor diye mutlu oluyor.Oğlunun sevmediğini annesi sevse ne olur?Kayınvalide nikahına alacak değil ya gelini.
Bir de kayinvalediyle de görüşüyor, insan sınır çizer bosandiktan sonra oda bana tuhaf geldi.

Boşanmayı kabullenemediniz galiba, size sert şeyler yazmayacağım. Biran önce terapi alın. Çocuğunuzu nasıl güvenip de evde babası yokken başka birisinin insafına bırakıyorsunuz? Hiç mi korkmuyorsunuz çocuğunuzun başına bir şey gelmesinden? Eski eşiniz evlendi diye hırslandıysanız anlaşılır belki ama çocuğunuzu tanımadığınız birisiyle yalnız bırakmak çok ihmalkâr bir davranış. Çocuğunuzu eski eşinize verecekseniz verin ama bu durumda da o evden çıkmanız gerek. Evlendiniz ve evlilik bitti. Bunun acısını almak için kimsenin sizi bedava bir evde oturtmasını, size para yollamasını, çocuğunuzun yükünü tamamen almasını bekleyemezsiniz.

Büyuk harf, küçük harf,noktalama işareti hiçbirisi yok Biraz dikkat etmek çok mu zor bunlara?

Öyle yazılmış ki konu üslup olsun konuyu ele alış şekli olsun normalde bunları yapan kendini haklı çıkarır siz resmen linç yemek için ugrasmissiniz babasının evimdeyim sadece eşya aldı çıktı eşim vs.. bence siz yeni üvey annesiniz ve rahatlamak için konuyu karşı tarafın gözünden açtınız.

cocugunuzu sirf intikam icin gonderiyorsunuz gibi geldi. yalniz sunu soyleyeyim o kadin sizin cocugunuza bakmak zorunda degil. gun icinde eger babasi yoksa yani isteyse neden coxugu gonderip psikolojisinin bozulmasina sebep oluyorsunuz? hafta sonu gonderin ve cocuk sadece babasi kle vakit gecirsin.

Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi?
Sen çocuğu onlara yolla. Kadın senin çocuğa oda yapmıyor diye kocan evi "kendi" evine taşımaya karar versin. Seni yollasınlar kendileri otursun, kadının evinin de kirasını yerler ohh mis gibi. Çocuğun böylece kendi odası olur.

Ayrıca o senin eşin değil manyak mısın. O başkasının kocası. O evde hakkın sıfır çarpı sıfır...

Yalnız adam nasıl yıldıysa uğraşmamış valizini almış çıkmış.

Adam hakkın olmayan evde oturmaya devam etmene izin vermiş. Bu kafayla devam edersen evden olacaksın. Zaten ol da. Sırf nispet olsun diye eski kaynanasının evine gitmeye devam eden biri olarak biraz had dersi alsanız iyi olur.

Bence ikinci eş olarak buraya eşimin cocugunu istemiyorum yazan üyelerden biri acmis troll olarak.

Biz evlenince babası ev var kira ödemeyin diye bizi yerleştirdi eşim boşanmak istediği için ailesi bana istediğim kadar kalabileceğimi benim de evim olduğunu söylediler bana

Bence ikinci eş olarak buraya eşimin cocugunu istemiyorum yazan üyelerden biri acmis troll olarak.
Kadın istemiyor zaten düğüne bile istemedi şimdi kavga etmeye başlamış istemiyor çocuğumu bende bekar çocuksuz bitiyle evlenseydi diyorum linc yedim zaten istemiyor çocuğumu istemek zorunda değilmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…