Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim hep evde olduğum hayatımın olmadığını hareketlilik yok demişsinizde bende geziyorum arkadaşlarım var kuaförde gidiyorum pilatese gidiyorum tırnaklarım hep yapılıdır bakımlıyım kuaförüm eksik olmaz ev kadını değilim yani hayatım var merak etmeyin bende üniversite mezunuyum okumamış biri değilim bebek olunca çalışmadım eşim çalış yada çalışma demedi sen nasıl istersen dedi ben çalışmak istemedim çocuğum için şimdide iş aramaya başladım söyledim . Evliyken ehliyet aldırdı eşim aldım ama kullanamadım trafik fobisi oldu o yüzden araba istemedim ondan çocuğu kendi getirip götürüyor heryere ben taksi kullanıyorum genelde . Hayatım yok değil yani komşularım arkadaşlarım sosyalim hep evcimen yapım var ama asosyal biri değilim bilinde

Eve goturdu ama kalmadi mi??
Ev kadinin ustune olsa bile eski kocan orda kaliyor. Yani o ev aslinda senin cocugununda evi, farkinda misin?

Muso anlamıyorum neden böyle oldunuz peki? Çatırdamalar nasıl başladı? Bide muso eski eşin ve kayınvaliden 2. Evlilik mevzusunu sana nasıl açtılar?

Muhtemelen ben senin çocuğuna daha da yemek filan yapmam dışardan söyleyin, o bu evdeyken de burda durmam, akşama da o çocuk annesine gidecek ve bir daha da o kadının (yani sen ) telefonundan oğlunla konuşmayacaksın ona yeni telefon alınacak demiş. Yani işin açıkçası ne eşşek gibi yemek yapmış ne de senin çocuğuna bakmaya gönüllü. Ne yapacaksın bu durumda ?

Himm peki

Ev kadını da olabilirsiniz bu kötü bir şey de değil yani ev kadını olup bakımsız olmadıktan sonra ne var bak muso bizi dinle bu adamı geri döndürelim

Hesap aç muso, bu ışıltılı hayatını takip etmek istiyoruz

Maşallah taktım sana

Eve goturdu ama kalmadi mi??
Ev kadinin ustune olsa bile eski kocan orda kaliyor. Yani o ev aslinda senin cocugununda evi, farkinda misin?
İşte onu diyorum canım çocuğu kabul etmek zorunda çocuklu biriyle evlendi çocuğum kalmadı orda Getirdi babası yani yaptığı ayıp bekarla evlenseydi o zaman ben bunu dediğimde kavga etti benle telefonda

Onlara ders olsun diye çocuğu göndermek çok yanlış bence. Artık evlenmişler bunu kabullenmek lazım. Çocukla babası tabi ki görüşmeli görüşsünler de falat çocuğun psikolojisi önemli burda diğerlerinin ders alması değil. Orda kötü muammele görüyorsa çocuğunuza çok olumsuz yansır bu durum. Onlar evlendi, çocukları da olabilir tekrar. Evet düşüncesi bile sizi rahatsız ediyordur tahmin edebiliyorum ama çocuğu rahatları bozulsun diyr gönderdiğinizde rahatı bozulan çocuğunuz olacaktır bunu unutmayın. Babasıyla hatta mümkünse x kişisiyle de iletişimlerinin iyi olması çocuk için en sağlıklısı. Evet çocuk şu an anlamıyor ama ilerde büyüyünce bunu görünce sizin ona değer vermediğinizi düşünüp çocuğunuz sizden yüz çevirmesin. Babasından nefret de etseniz şayet babasının çocuğa zulmü yoksa babasını onun gözünde iyi bir yerde tutmanızı tavsiye ederim.

Hiç boşuna düşünmeyin "araları bozuk galiba" diye. Ev kadının evi. Araları bozuk olsa adam annesine gider, kadın neden çıksın evinden. Evde yemek olmamasını da bir şeylere yormanız çok saçma. 5 çeşit yemek yapıp buzdolabını doldurması gerekmiyor. Akşam yemeği için plan yapmıştır. O yüzden boşuna yemek yapmamıştır.

Kadın akşam dışarıda güzel güzel takılmış. Gece de evine gelmiş. Akşam çocuk kalmak istediği halde adamın çocuğu sizin eve geri getirmesi bu yüzden.

Adamın telefon için ısrar etme sebebi de sizinle daha az muhatap olmak istemesi. Çocuğunu aradığında telefonu siz açmayın, doğrudan çocuğuyla konuşsun diye yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…