Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben cidden soruyorum ama bunu. Hani resmi nikah bitti boşandılar diyelim ama 3 defa boş ol demedi. Evlilikleri devam ediyor sayılıyor mu dini yönden
Resmi nikah bosanirken bir talak yerine geciyor.ayriyeten 3 kere de bosol bosol bosol dediyse tekrar evlenemez 1 kere seni bosadim dediyse ..1 hakları kalmis oluyot geri dönmek icin

Ben cidden soruyorum ama bunu. Hani resmi nikah bitti boşandılar diyelim ama 3 defa boş ol demedi. Evlilikleri devam ediyor sayılıyor mu dini yönden

Resmî bitince dini de geçersiz oluyor ama adam işini sağlama almış adliyeye giderken boşol boşol boşol demiş Musallat’a.

Acaba musallat insan değil de 3 harfli mi o yüzden mi musallat oluyor bir türlü gitmiyor. Bunu öğrensek bari

3 defa demezse ve şahitler yoksa devam eder evlilik. Adam her ayrıntıyı düşünüp, kendini sağlama almış.

Jsjsjsj Musom olsa sana gerekeni söylerdi ama ben söyleyeyim no kendi kendine gelin güvey olma bekar adam bulup evlenmediğin için kendine yazık ettin

Çok merak ettim nolmuştu

Bi konu vardı konu sahibi 30 yaş büyük adamla evlenmiş adamın da 20 yaşında oğlu varmış evlendiklerinden beri bunlarda kalıyormuş bizde baba evi kalabilir dedik.

Sonra Acun Şeyma muhabbeti açıldı ben de bir şeyler yazdım o da bana ‘ karakteriz’ dedi ve banlandı

Hırs etmiş banı kalkınca seni dava edeceğim bana Şeyma dedin bazı aileler satılık dedin dedi.

Ben de bunlar suç değil dava edersen iyi olur hen de seni bana karaktersiz demekten dava edeceğim dedim.

Saolsun kızlar da ben yardım istemediğim halde beni savundular. Avukat üyeler de yazdılar sen suç işlemişsin gold suçsuz dediler.

Üyede konuyu arkadaşım açtı vs vs diyip konuyu iptal ettirip çıktı

Ama ben de polemikten ban yedim

Ben de bunu duymuştum ondan emin olmak için sordum

Normalde hoca nilahı ve resmi nikah ayrı sayılıyor. Ama son yıllarda bu resmi nikah olmadan, imam nikahına izin verilmediği için, resmi nikahta da ağızdan söz verildiği için ikisini aynı sayanlar var. Musakkaklar eski usuldelerdir. 3 kere boş ol demiş adam. Zavallı musalla ablam.

Polemikten ban mı yeniliyor? Aaaaa beni burdan artık sonsuza dek banlarlar

Ay boşu boşuna banı yemişsin ya neyseki dönmüşsün kıyamam

Keşke bi talak hakkını alaydı. O zaman boşayamazdı adam 2 de kalırdı eşşşşeeeekkk gibi

Empati yapıp istemediğiniz Bi ortamda ne kadar kalabileceğinizi düşünün. Siz yine yetişkin Bi insansınız kendinizi savunabilirsiniz ama el kadar çocuk içi içini yer hastalık sahibi olur. Kendinizin tahammül edemiyceğin Bi ortamı çocuğunuza hak görmeyin. Hatalarınızı bedelini çocuğa ödetmiş oluyorsunuz. Gerekirse çocuğunuzu hiç göndermeyin. Rabbim onun rızkını fazlasıyla verir size.

Keşke bi talak hakkını alaydı. O zaman boşayamazdı adam 2 de kalırdı eşşşşeeeekkk gibi kocası

Acaba noldu da boşandılar. Adam nasıl iğrendiyse ikinci bebe asla olmamış, burada haftada bir oluyor dedi ama kesin yalandı o. Adam buna neler dedi acaba.

Musakka dönene kadar burayı boş bırakamayız

Kızlaarrr kendinize sahip çıkınn
Peşine çok güldüm ama iyi hal indirimi alırım bence bundan sonra kravatta koyucam gülücüklerimin peşine

Jsjjssj nasıl çıkayım ya boşluğuma geldi bide şey dedim bu avamlığınız karşısında ne demeliyim bilmiyorum

Gold polemikten aldıysa ben kesin alırım. Begüm ben gelene kadar buralar sana emanet bacım

Ay yok ben az kalsın kalpten gidiyordum ben boşanalı yıllar oldu resmi boşanma ama şu boş ol olayını yaşamadım eski eşim boş ol falan demedi korktum bir an hala dini yönden evlimiyim onunla diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…