Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açılın ben bundan sonra Musakkacıyım önceki yazdıklarım için özür dilerim bugün yazılanları okumadım.

Bu gençken hödüğün biriyle evlenmiş durumu iyi diye sineye çekmiş.Zengin bebesi de bir süre sonra kızı beğenmemiş ezmiş hor görmüş..Hor görüldükçe bu sinirlenmiş annesi de doldurmuş hödüğün başının etini yemiş.Aldatılıyorum diye paniklemiş iyice hayatı zehir olmuş adam hem hamile bırakmış hem de sıkıntıyı çekememiş bebe doğunca bunu bırakmış.
Çocuğun ailesi eve erkek sinek bile girmeyecek anlamında erkeksiz kalacaksan bu evde çocuğunla oturursun diye rest çekmiş kızın geleceğini de elinden almış.
Dapdaracık bir dünyada hala kendini ifade edemediğinden hala bitiremediğinden kendi hayatını da çocuğunun hayatını da zehir ediyor.
Zengin hödük belki de hep gözü dışarıdaydı kız haklıydı hemen önceki işyerindeki kızla evlenmiş. Bu çocuk baksın ama unutalım hayatımızda yokmuş gibi davranalım istiyorlar. Bu hırslandıkça çocuğu silah gibi gönderiyor huzurları bozulsun diye. Adam bağlantı kopsun diye bunu aramak yerine çocuğa telefon alıp bunu hepten yok saymak istiyor

Yavrum canım ne diyeyim sana bilmiyorum bunları bırak kendine yeni hayat kur kurslara git oğluşuna o kadar eziyet etme o senin gözünün içine bakıyor sen mutsuz olunca o da üzülüyor.
Bunu yapsaan hayatına birini soksan bu seferde evden git derler öyle kötü niyetli ki o kaynanan işte güvendiğin dağlar bu
Allah kolaylık versin sana

Haydaaaa

Cidden üzülüyorum kıza evlenmeyeceksin gibisinden erkek varsa ev yok diye önünü kesiyorlar kendileri hayatlarına devam ediyor. Bu kaldıramadığından çocuğuna da kendine de eziyet ediyor

Cidden üzülüyorum kıza evlenmeyeceksin gibisinden erkek varsa ev yok diye önünü kesiyorlar kendileri hayatlarına devam ediyor. Bu kaldıramadığından çocuğuna da kendine de eziyet ediyor
E durmasın eski kocasının evinde ? Anasını da alsın gitsin? Kendi tercihi değil mi kalmak

Neyine üzülüyorsun erkek bulsa evlenir çocuğunu başından atıp duruyor zengin adam bulsa durur mu

Kendiside erkek istemiyor ki libidosu yokmus hic. Istese boyle birinin onunde kimse duramaz cocugunu bile gormuyor gozu baksaniza

ne anlatıyon değişik değişik acaba

Sen bosandıgına eminmisin. Sanki bosanmamissında kuman var gibi davraniyosun. Bak kumaysa isler degidir hakli bile olabilirsin. Ama bosanmissan o onun esi sevdigi senin deyiminle namusu. Sen hicbiri deilsin elsin. Eger boyle davranmaya devam edersen cocugu senden alir seni kapi disari ederler. Yada cocukdanda sogurlar. Cunku adam altan aldikca uste cikiyosun. Gun gelcek yine sen cemkircen diye cocukla gorusmek istemiycek. Azicik akilli ol. Bekarla evlenmis o kadin . Kuma gelmemis hersey altin kina gecesi deil. Suan onlar evli sense kadin kocasina musallat olan 2. Kadinsın. Diyosun ya cocuklu adamla niye evleniyolar bekar bulsunlar. Yrni es bekar adamla evli suan. Sen ise evli adama musallat olmus 3. Kisisin. Inan kirmak istemem yinede seni niye kirayim ama snlamiyosun. 3. Kisi sensjn. Bosanmis erkeklerle evli olanlara kizarken sen evli adamla gezme hayallerindesin.

Aaaaa ama bu kadar etkiliyse bakislarin evliyken neden elinde tutmana yetmemis ? Oyle bak bak ondan sonra adam yaklasinca basim agriyor de...Demek ki bakislar ise yaramiyormus, basinin agrisinin gecmesi gerekiyormus

Her sey bir yana insan cocugunun babasina karaktersizligi nasil yakistirir ya? Durtusel, kontrolsuz, aldatan bir adam olmasi > yeni esle evli olmasi

Akil tutulmasi...

Önceki işyerinden biriyle evlenen diğer konu değil miydi yaa. Burda kadin adamın müşterisiymiş öyle tanismislar. İki konu çok benziyor. Alev gözlü Muso

Ne yazığı, çatık kaşlı ceninim benim. Ava giderken avlanmış, avcı olduğu kadar av olduğunu anlaması zaman alacak biraz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…