Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi helal olsun sana Musakka. 3 K mesaj var. Hepsinde de yanlış yapıyorsun denilmiş ama 1 gram ikna olmadın.
Seni öyle kıskandım ki anlatamam. Keşke ben de senin gibi doğru bildiğimi ölümüne savunabilsem. Şu kadar mesajda adın maviş değil deseler Mahmut muydu diye bi düşünürüm. Helal sana bu yollar

Ben kaynanamı ayda 2,3 anca görüyorum onda bile bana direktif verse ayar olurum nefret ederim. Adam sadece seni boşamamış ananıda boşamış resmen. Annen neden yerleşti size şuan hala beraber mi kalıyorsun? Yuvanı annenle beraber yıkmışsınız sebep yoktu diye kendini boşuna kandırma. Uslubun kafa yapın inanılmaz varoşş ve cahil. Önerim! Bir hobi edin öncelikle, kitap oku kişisel gelişim vs.,yotubede psikologların videoları var onları izle biraz bakış açını değiştir, kendini geliştir.

Kiz adi ne konunun, niye beni kimse caarmiyo, ne kaynananin donuna caariyosunuz ne kofte bükücünun billur partisine
Buyrunsss

Umurunda değil ki;kaynanası kızım diyormuş.Olay bu yani.

Kayınvalidemler yaz başına sünnet düğünü yaptıralım diyordu kadın ne yapacak bakalım onunda gerçek yüzüne görcez bu saatten sonra
kayınvaliden değil, eski kayınvaliden, eski eşin, eski eşinin annesi, siz kocaman bi aile değilsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…