Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ohooo kime anlatıyorum, kızım sen hiç o Esenyurt'un karanlık dehlizlerine indin mi, @theblackswan bize 3 çelik don ayarlasın, hep beraber bi inek.
Ben de onu diyorum lüx site demişsin sen ben de diyorum ki hani Göktürkte bir yer olduğunu sanmıyorum Esenyurt veya Beylikdüzü gibi bir yerdir kocası fakir

Kıskançlıktan insanların üstüne kabus gibi çökmüşsün çocuk falan umrunda değil. Umarım çok mutlu olurlar eşin de senden kurtulmuş

Öfff Allah'ın eliti seni. Sus sus.
Yav benimle ne alaka benim ev site bile değil havuz yok.
musaka kendi hiç ültra lüx sitede yaşıyorum demedi ki,havuzlu sitede yaşıyorum çocuğum için iyi falan dedi aman neyse ya az kalsın kekim yanıyordu son dk yetiştim hayatımızı mahvetti bu musaka keşke konu kapansa işimize gücümüze baksak

Çocuğu tamamen gönderdiğiniz zaman şuan yaşadıklarını yaşamaya devam edecek belkide daha fazlasını ve siz şuan bile bu durumdan rahatsızken o zaman daha fazlasını nasıl kaldıracaksınız merak ettim.Sırf o kişiye inat çocuğunuzun psikolojisiyle oynamayın bırakın ne halleri varsa görsünler zaten çocuk şuan bile gittiğinde baba evde değil ben olsam hiç göndermem.

Ahh kek dedi.. gidem de mutfağı mideme indirem yine

Havuz var her şey var dedi, ondan gitmiyo zaten, gidip gideceği banliyö gibi bi yer burdan çıksa. Havuz olsa ne olmasa ne?

Kusura bakmayın ama ben sizi hiç haklı bulamadım.
üslubunuz çok ama çirkin.. ne demek eşşek gibi bakacak.
hayır. bakmak zorunda değil. önce sizin bunu bi kabullenmeniz gerek.
üzüldüğüm tek şey yavrunuz oldu. kıyamam ona bu yaşta bunlara şahit oluyor.
inşallah çok mutlu bir hayatı olur..

Benim Türkçe bazen yetmiyor
Bakın musakka hanım şimdi 140 sayfadır yazılanları özet geçiyorum:
1) Senin evin yok.
2) Senin kocan yok
3) Senin kayınvaliden yok.
4) Eski eşin ve yeni eşinin oturduğu ev senin çocuğunun da evi değil çünkü o ev çocuğun babasına ait değil. Daha evli değillerken kadın kendi evini kendi almış.
5) Babası dışında kimse senin çocuğuna köfte yapmak, donunu yıkamak, ödev yaptırmak zorundadır değil. Çocuklu adamla evlendi diye çocuğuna bakmayı kabul etmiş olmuyor çünkü çocuğun velayeti babada değil sizde. Yalnız çocuğun babası varken kendi evine gelmesini ve baba ve çocuğun vakit geçirmesini kabul etmiş oluyor.
6) Çocuğun psikolojisini siz bozuyorsunuz.

Şimdi her sabah uyandığınızda aynanın karşısına geçip bu altı maddeyi kendinize tekrar edin. Eşşek gibi tekrar edin. Sevgiler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…