Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Eşşek gibi bakmak zorunda değil çocuk sizin baba yokken neden gönderiyorsunuz sanki bilerek sorun çıksın diye yapıyormuş sunuz gibi geldi bana

Belirli zamanlarda gelen biri için niye oda yapayım. Ha ablamın çocuğu ha eşimin çocuğu, benim için yeğen gibi. Kardeşimin çocuğu belirli zamanlarda bana kalmaya gelir bunun için oda mı yapılmalı.

Çocuğunuzun baba evindeki odasına takilacaginiza, yara alan psikolojisine takılın hanımefendi.

İkinci evliliklerde ayrı oda (imkan varsa tabi) baba çocuk ilişkisinin oturması açısından öneriliyor zira öbür türlü çocuk hep itilmiş geçici misafir muamelesi görüyor.

Çocuğun büyüyüp ergen yaşlara geldiğini düşünün, hep tuvalette mi soyunacak?

Hele ikinci evlilikten çocuklar olup da kendi odaları olunca terkedilme hissi katlanarak artıyor.

Kardeşin çocuğu belli zamanlarda kalmaya gelse de asıl evi farklı. Sonuçta arkadaşınıza da yatıya kalmaya gidersiniz ancak kişinin evi yurdu bellidir.

Tabi fazla oda olduğunu varsayıyoruz.

Psikoloji konusunda ise size sonuna kadar katılıyorum zira konu sahibi tam balata yakmalık, çocuk umrunda değil. 😡

Belirli zamanlarda gelen biri için niye oda yapayım. Ha ablamın çocuğu ha eşimin çocuğu, benim için yeğen gibi. Kardeşimin çocuğu belirli zamanlarda bana kalmaya gelir bunun için oda mı yapılmalı.

Çocuğunuzun baba evindeki odasına takilacaginiza, yara alan psikolojisine takılın hanımefendi.
Çocuğumun babasının evinde oda olmasından normal ne olabilir? Yeni çocuğa oda yapılacak benim çocuğumun niye yok?

İkinci evliliklerde ayrı oda (imkan varsa tabi) baba çocuk ilişkisinin oturması açısından öneriliyor zira öbür türlü çocuk hep itilmiş geçici misafir muamelesi görüyor.

Çocuğun büyüyüp ergen yaşlara geldiğini düşünün, hep tuvalette mi soyunacak?

Hele ikinci evlilikten çocuklar olup da kendi odaları olunca terkedilme hissi katlanarak artıyor.

Kardeşin çocuğu belli zamanlarda kalmaya gelse de asıl evi farklı. Sonuçta arkadaşınıza da yatıya kalmaya gidersiniz ancak kişinin evi yurdu bellidir.

Psikoloji konusunda ise size sonuna kadar katılıyorum zira konu sahibi tam balata yakmalık, çocuk umrunda değil. 😡
Teşekkür ederim desteğiniz için evet oda yapmak zorundalar mecburlar!

Çocuğumun babasının evinde oda olmasından normal ne olabilir? Yeni çocuğa oda yapılacak benim çocuğumun niye yok?

Orası kadının evi, siz çıkın o zaman eski eşinizin evinden oraya çocuğunuza oda yapsın. Ne kötü bir insanız ya 😡 Allah çocuğunuzu sizden korusun

Ben zaten çocuğum için tekrar evlenmedim babasının yaptığını yapmadım hemen birini bulup evlendi o ayrı konu çocuğum o eve gitmek istiyor bilgisayar var orda oynamayı da seviyor oyunlarını vs ben buna da karşıyım tablet bilgisayar veriyorlar çocuğun eline tüm gün kadın keyif çatıyor çocuğum tablette bilgisayarda ,eski eşim karısının çocukla ilgilenmediğini görmüyor ona göre iyi Kadın o çocuğumu kabul ediyor diyor ama gerçekleri görmüyor
Keyif çatacak tabi senin çocuğuna bakmak için mi evlendi kadın.
Çocuğa tablet veriyorlar diye kızıyorsunuz ama çocuk bilgisayar var orda oynasın diye kendiniz gönderiyorsunuz. Çocuğunuza hayırı ögretin önce siz.
Yorumlar hep havada kalıyor belli ki sizin kafa aynı.

Ben zaten çocuğum için tekrar evlenmedim babasının yaptığını yapmadım hemen birini bulup evlendi o ayrı konu çocuğum o eve gitmek istiyor bilgisayar var orda oynamayı da seviyor oyunlarını vs ben buna da karşıyım tablet bilgisayar veriyorlar çocuğun eline tüm gün kadın keyif çatıyor çocuğum tablette bilgisayarda ,eski eşim karısının çocukla ilgilenmediğini görmüyor ona göre iyi Kadın o çocuğumu kabul ediyor diyor ama gerçekleri görmüyor
Daha kaç kere söylenecek sana, kadının senin çocuğuna bakmak gibi bir zorunluluğu yooook. Yok! İlgilenmek zorunda değil! Çok umurundaysa gönderme çocuğunu, başında sen dur. Ama yok yemez.

Son düzenleme:
Ya bana bak kadın, sen çocuğunu şu kadar düşünsen çocuğunun psikolojisini bozacak hareketler yapmazsın. Azıcık paraya kıy da çocuğuna bilgisayar al milletin sırtından geçinmeyi kes.
Niye keyif çatmasın, sana ne? Boomerang gibi çocuğu atıp atıp duruyorsunuz, biraz akıl biraz vicdan ya.
Ay ver çocuğu onlara, senin gibi biriyle büyüyeceğine 2 insan yüzü görsün gariban çocuk.

Karısının kocasıyla başbaşa bir pazar geçirmeye hakkı yok mu? Bir pazar çocuğuna, bir pazar eşine ayırabilir. Ayrıca bu babasının inisiyatifinde, insanlar size göre hayatlarını yaşayamazlar.
Tek tatili pazar çocuğuna ayırmak zorunda pazar günlerini keyif yapması için çocuğu başından atamaz

Bu kadar çok bilme, al kendin yetiştir. Çocuğu silah olarak kullanarak harika yetiştiriyorsun maşallahın var.

Burdan bakinca dizinde çocukla düzgün zaman gecirmediginiz aşikar
Kurban ederim ben evladimin tirnagina ve istenmediği bir yere asla yollamam yazık değil mi o yavruya günah değil mi ne kadar kötü bir şey istemediğini bilerek ama mecburen orda kalmak
Ve ayrıca söylemeden edemeyeceğim bu kadar kötü kalpli olmaktan utanmıyor musunuz
Oh ve rahatladim
Biri bunu size soylemeliydi bariz kötü kalpli ve kiskancsiniz
Rabbim o yavrucaga sizin kalbinizden sirayet ettirmesin serriniz kendinizi bulsun Allah o yavruyu esirgesin iyilerle karşılaştırsın amin

Teşekkür ederim desteğiniz için evet oda yapmak zorundalar mecburlar!
Hayır değiller. Senin çocuğuna oda yapıp kendi çocuğunu mutfakta yatıracak hali yok, kadının kendi evi. Çok oda meraklısıysan seni eski kayınpederinin evinden şutlayıp her çocuğa bir oda versinler, olur mu? Olmaz o da yemez.

Bak hala şansını zorluyorsun. Böyle yapmaya devam edersen iki çocuğun odası da o kaldığın kayınbaba evinde olacak, haliyle o çok bilmiş ananın babanın evinde kendi kendini yiyeceksin.

Yav hee ‘ çirkini öpmemişler kendini namuslu zannetmiş’

Kimse bana evlenme teklifi bulunmadı diyemiyorsun da ben çocuğumun için evlenmedim diyorsun hahaha

Bu karakterde biriyle kimse evlenmesin zaten biri evlenmiş bak sakız gibi yapışmışsın.

Eski eşinize çok acıdım valla çokkk.

Boşanmış adamlarla evlenmeyin iyi bile olsa eski eşi çok kötüdür diyordum ya.

İşte bunun kanıtısınız.

Eski eşinizin karısı çocuğunuzdan sorumlu değil DEĞİL! Memnun değilseniz muhatabınız eski eşiniz olur, yine değilseniz göndermezsiniz yatılı. Bahsettiğiniz kabul konısı da knların arasında sizi ilgilendirmez, burda tek düşünmeniz gerekn şey çocuğunuzun iyilik durumu. Ama cidden gözünüz dönmüş hırstan, adam şu halinizi gördükçe şükür namazı kılıyordur evde ne pişman olması. Bu sorun en kötü yasal süreç zarfında çözülür zaten

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Cocugumu canimi cigerimi ben hayattayken uvey anneye birakmam. Net.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X