co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

gözeneklerim hala duruo :KK43:(( 3 seansada gittim son kez artık eylülde baslıcak diğer kalan 3 seans bakalım ne olcak

Değerli arkadaşlarım..bayadır girmiyodum forum..hiç de gelişme olmadığını gördüm sizlerde üzüldüm..benim 3 seanstan sonra moralim bozuldu ama şimdi eh düzelme var yok diyemem..çukurlar tamamen geçmedi ama yüzeyselleşti...keşke fotoğraf çekseymişim..atardım..ama gözenekler hala aynı...sivilce çukurluklarına etki gerçekten var...ama hepsinden önemlisi lifting etkisi kızlar..doktorum bana yüz 30 cm2 ise 27 ye düşer demişti..gerçekten yüzü dikleştiriyo....bu arada aldım elime derma rolerimi..emla ile kıpkırmızı oldu ve iyi geliyo..bedavaya lazer bence hepimiz derma rolerle devam edelim...içerden imedeen içiyorum destyek için...güzelleşiyorum bana inanın chanel sende ne de olsa içimizde en yenilikçi sensin dostum..hepinizi öpüyorum

canım bu alet faydalımı birde hangi marka alalım (derma roller) ne kadar süre denedin yada kac kez uyguladın bende iyi ise alacağım her seans lazere para vermektense

canım bu alet faydalımı birde hangi marka alalım (derma roller) ne kadar süre denedin yada kac kez uyguladın bende iyi ise alacağım her seans lazere para vermektense

ilk uygulamada bile bence güzel daha önce forumlarda baya konuşuluyodu almıştım evde duruyodu..65 di galiba fiyatı gg den almıştım yapınca üstüne yağsız olan bepanten sürüyo.....tca ile 10 günde bir kimyasal peeling ve her gün sabah akşam salisilik laktik asitle tonik hazırladım sabah akşam siliyorum yüzümü...eskiden de bunları kullanıyodum..bıyık bölgesine asit ve roler yapmayın koyulaşma oluyo yapacaksanız

canım bu aletin faydasını gördün mü

canım ilk zamanlar iyi işte ama ne bileyim herşeyde önce iyi oluyo ama sonra değişiyo ya işler... du bakalım 9 ay kullananlar vardı çok övüyolardı başka forumlarda da çok gözde ama dediğim gibi bakacaz...emla ile 1.00 mm olanla yapıyorum ben 1,50 mm korkutuyo..bu alet saça da kullanılıyomuş...losyonlardan önce..burası gerçi lazer sayfası bizi kovabilirler..ama şunu söyleyim ben lazer yaptırdığıma pişman değilim işte pürüzsüz olamayacağız ama ne kadar düzelirsenin peşindeyiz hepimiz..bu manada boşa gitmiş bişi yok süper olmasa da yaptırılmalı ele para geçtikçe..

bu arada bugün güneş resmen ve fiilen yüzünü gösterdi..atrık delici soyucu işlere veda zamanı geldi aslında..güneş koruyucularımızı ihmal etmeyelim...lekelerimiz de çıkarsa delik deşik ve gözenekli ciltlere hiç yakışmaz yani o bakımdan:)

bu arada bugün güneş resmen ve fiilen yüzünü gösterdi..atrık delici soyucu işlere veda zamanı geldi aslında..güneş koruyucularımızı ihmal etmeyelim...lekelerimiz de çıkarsa delik deşik ve gözenekli ciltlere hiç yakışmaz yani o bakımdan:)

dermaroller yapılamazmı acaba oda mı kız aylarında yapılıyor

bu arada kızlar 3 seansımıda yaptırdım ben bilginize sonucları yazacağım size

dermaroller yapılamazmı acaba oda mı kız aylarında yapılıyor

bu arada kızlar 3 seansımıda yaptırdım ben bilginize sonucları yazacağım size

kesin bilmiyorum ama yüz hassaslaşıyor yara olmasa da kızarık oluyor lekelenme riski fazla gibi geliyor bana.. yani bu benim kendi düşüncem ama siz bilirsiniz..ben dışarı çıkma zorunluluğum olmadığından cuma günü akşamı mesela yaparım diye düşünüyorum çıkarsam da avm lere falan giderim zaten kapanıncaya kadar oralardayız hafta sonu..ankarada gezecek nere var ki..ciddi koruma tedbiğrleriyle abartmadan ben yapıcamm..takdir sizlerin..lazer işini de sonbaharda bir iki seans kuvvetli atış istiyorum bakalım..bi de suyu istikrarlı içebilsem..bedava cilt bakımı aslında..su ve düzenli uyku...bunları yapamıyosak boşa uğraşıyoruz bence...bakın gece yarısı hala internetteyim..off off

chanel cnm merhaba ankarada nerde ve kaça yaptırdın froksiyonel lazeri.benim tam yüz olacak.Anladığım kadari ile pek memnun değilsin şu anda sonuçlar nasıl?

Selam kızlar; baştan sona okudum herkesin yorumlarını ve yaptıranların değerlendirmelerini. Ancak Co2 fraksiyonel ile fraxel ve co2 lazerle yaptıranlar karışmış gibi geldi bana. Chanel'in co2 fraksiyonel yaptırdığını düşünüorum; ama sonuçlar noldu acaba?? Chanelcim inşallah son durumunu yazarsın buraya, meraktayım. Uygulamarı anlatan arkadaşlardan da farklı cihazlazların uygulamada kullanıldığını düşünüyorum?? çünkü internetten farkları okuduğumda ve yorumları değerlendirdiğimde bana böyle gibi geldi* nacizane..
sonuç olarak co2 fraksiyonel lazer mucizeler yaratmıyor denebilir mi?? çok kafam karıştı:KK52:

işlem 15-20 dakika sürüyor, bir sonraki seans 1 ay sonra yapılıyor, kabuklanma da 48 saat sonra banyo yaptığında dökülüyor, öyle günlerce eve kapanmak gerekmedi Allahtan

meraba chanel bende perşembe günü yaptıracağım fraksiyonel lazer acıbadem maslakta 820 tl fiyat verdiler.sen hangi acıbademde yaptırdın.
teşekkürler

hanımlar dün ilk seans fraksiyonel co2 lazer seansımı yaptırdım, işlem sırasında epey canım yandı, sonrasında da buz torbalarıyla ancak kendime geldim, şu anda yüzüm berbat halde, kabuklandı, dışarı çıkamıyorum, bundan sonra ne olacak, kaç gün sürecek bu çile, bilgisi ve tecrübesi olan varsa benimle paylaşsın lütfen :)

meraba sitede yeniyim ilk sizi gördüm konuyla ilgili. perşembe günü bende yaptıracağım acıbadem hastanesinde fakat neyle karşılaşacağımı bilmiyorum beni aydınlatırsan cok sevinirim.

merhaba kızlar...bayadır girmiyorum...kaç uçla yapıldığı ve atışı sorulmuş inanın bunları bilmiyorum hiçç..
ben acıbadem bağdatta yaptırdım.dediğim gibi çukurlar açısından baya memnunum 3. seansın sonu itibariyle ama lekelerimde azalma yok hem de hiç.
bu arada chanel özellikle sana sormak istiyyorum...lazerin geçtiği yerlerde kahverengi izler var 40 günün üstüne bu normal mi acaba ,sanırım kalıcı iz kaldı,yoksa bronzluk gibi bu kahve lekeler de 3 ayda falan mı geçecek bu lekelere çok canım sıkıldı açıkçası:KK43:((
bu arada elif çakır bence bu aylarda kesinlikle yaptırma kışın dahi güneşten koruması çok zorken bu havada ya yüzün güneşte yanarsa bence bu konuyu doktorunla konuşmalısın...ben en son nisan başında yaptırdım ve 4. seansı eylülden önce yapamayacağını söyledi doktorum...aman dikkatt et..

merhaba kızlar...bayadır girmiyorum...kaç uçla yapıldığı ve atışı sorulmuş inanın bunları bilmiyorum hiçç..
ben acıbadem bağdatta yaptırdım.dediğim gibi çukurlar açısından baya memnunum 3. seansın sonu itibariyle ama lekelerimde azalma yok hem de hiç.
bu arada chanel özellikle sana sormak istiyyorum...lazerin geçtiği yerlerde kahverengi izler var 40 günün üstüne bu normal mi acaba ,sanırım kalıcı iz kaldı,yoksa bronzluk gibi bu kahve lekeler de 3 ayda falan mı geçecek bu lekelere çok canım sıkıldı açıkçası:KK43:((
bu arada elif çakır bence bu aylarda kesinlikle yaptırma kışın dahi güneşten koruması çok zorken bu havada ya yüzün güneşte yanarsa bence bu konuyu doktorunla konuşmalısın...ben en son nisan başında yaptırdım ve 4. seansı eylülden önce yapamayacağını söyledi doktorum...aman dikkatt et..

dernier merhaba,
3. seansımın üzerinden 3 ay geçti, şu anda yüzümde çokda bir düzelme yok, çukurlarım yüzeyselleşti okey ama hala yerleri belli, 3. seanstan sonra yoğun atış yapılan kısımdaki renk farklılıkları hala farkediliyor, senin izlerin gibi benimde yüzümde bölgesel renk farklılığı var, çukur izlerim de duruyor, şu anda trentin diye bir krem sürüyorum ama pekde ümidim yok açıkcası, hem eylülde gel devam edeceğiz seanslara demeleriyle zaten ümidimi yitirdim, çünkü ilk görüşmede 3 seans yetecek demişlerdi

meraba sitede yeniyim ilk sizi gördüm konuyla ilgili. perşembe günü bende yaptıracağım acıbadem hastanesinde fakat neyle karşılaşacağımı bilmiyorum beni aydınlatırsan cok sevinirim.

yazın bence de çok zor, ayrıca diğer yazdıklarımı da okuduysan tekrar düşün derim, mucize olmuyor, 5 50 iyileşme kafi dersen kışın yaptır yine de

merabalar:
lazerin lekelere etkisi..tecrübeyle sabit..doğum lekesini hemen geçirmiyor..sanırım daha fazla seans gerekiyo...zaten en kuvvettli leke doğum lekesi...onun dışında benim bıyık bölgemde tca kimyasal peelingten sonra baya bi koyuluk vardı..aynada baya bi pala bıyık gibi gözüküyodu..annemede aynısı olmuştu...lazerden sonra ne mi oldu: bıyık bölgesi koyulaşması sıfır...bu sorunu olanlar bilirler..çok kötü gözüküyor...internetten bi bakın bıyık koyulaşması diye.gerçi ben lazeri sivilce çukurları için yaptırmıştım ama bu sorun da aradan çıkmış oldu...

arkadaşlar meraba...bütün yorumları okudum. bende fraksiyonel lazer yaptırdım bu 2.seans oldu ilk senasta kızarıklık bi haftadan geçmişti ama bu sefer 2hafta oldu hala geçmedi ve bi bronzluk var bunlar geçicimi nezman geçer acaba bide beyaz beyaz yağlar oluştu komedon deniyomuş bunlara bunlarda geçecekmi çok moralim bozuk lütfen bilgilendirirseniz sevinirim :KK59:

Son düzenleme:
olabilir ama mesela 3. seansımda çok güçlü tek atış yapıldı, 5-10 dk.' da bitti işlem ama resmen yüzüm harita gibi olmuştu, atış yapılan yerlerin koyuluğu 3 hafta sürdü, hala dikkatli bakınca belli oluyor
yani doktorun onu cilt tipine ve durumuna göre ayarlıyordur, ben hiç birşeye müdahele etmedim, prof. yaptı bana, zaten soğuk bir kadındı, öyle bi talebim olamazdı yani, şunu yapın bunu yapmayın diye ama senin doktorla aran iyiyse sorularını sor, hatta bize de yaz...

chanel meraba 3hafta sürdü yazmışın benm kızarıklık daha geçmedi 2hafta oldu geçermi zamanla çok merak ediyorum lütfen siteye girince cevaplarmsın

kızlar yüzümde şakakta yırtık var sedef rengi almış....vücut çatlakları olur ya öyle...co2 lazer fayda eder mi.... önerir misininizz?? ne yapıcam bilemiyorummmmmm:KK59::KK59::KK59:

melda bende cuma günü yüptırdım canım fraksiyonel co2 lazer bugü yüzüm çok daha iyi 5.günümdeyim ben ankarada yaptırdım tam yüz seansı 1000tl sen kaça nerde yaptırdın acaba. sağ yanağımdaki çukurlar baya bir kayboldu derim hafif hafif soyuluyor çok az belirtileri kaldı sen yüzünün temizliğini ne ile yapıyorsun ve ne kremler kullanıyorsun hangi aralıklarla. ben sabah uyanınca yüzümü yıkıyorum daha sonra nemlendirici krem ve arkasındanda bhapenten sürüyorum akşam 6 da ve gece yatarkende aynı uygulamaları yapıyorum buradan birbirimizi haberdar edip bilgilendirelim çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin sanada

Merhaba papatyal,
Ben de ankaradayım ve güvenilir biryer arıyorum.sen nerede yaptırdın?malum bu işlerde piyasada çok fazla para tuzağı var.bilgilendirirsen sevinirim.

X