co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

benim yüzümde akrif sivilce yok ama bazen çıkıyor. aktif sivilcesi olanlara yapılmıyormuş zaten. kılcal damar çatlamaları var. zaten bu lazer kılcal damar tadavisi için de kullanılıyormuş. çukur şeklinde sivilce izlerim var. bu izler için haliyle derin soyma yapılması gerekiyor bu da insanın canını acıtır. yüzüm de beyaz ve hassas nasıl kızaracağını tahmin ediyorum, ciğer gibi olacak. 2 aylık bi sıkıntıya katlanmak için hazırım ama bir de eskisinden kötü olursa, yüzümü sivilce basarsa, izlerde hiçbir düzelme olmazsa, o zaman kötü olur. sivilcenin kusmasını anlayamadım. etkilerinde gözeneklerin küçüleceği yazıyor. belki erbiumda öyledir. benim yaptıracağım co2. bi kere yaptırıp bi bakacağım. eğer istanbula gitme imkanın varsa, lazerde en etkili cihaz fraktel repair'miş. ama hastanede ve ameliyat odasında duruma göre lokal ya da genel anesteziyle yapılıyormuş. bir kerede sonuç veriyormuş ama bir hafta boyunca dr tarafından pansuman yapılıyormuş. biraz da maliyetli ama izlerden kurtulmaya değer. istanbulda olsaydım yaptırırdım. burada yok işte

benm sivilcelerim üstüne yaptı işte bide büyük 4 5 tane sivilce vardı onlar hep iz kaldı.valla bi sinir oluyorumki boğasım geliyo kadını.bide doktor olacak hangi gerizekalı onu doktor yaptıysa zaten bu ilaçla yüzüm geçmezse şikayet etcem orayı.sivilce kusmasıda sivilcelerin artması oluyo.istanbula gitme şansımda yok malesef:KK14:.sen hangi şehirdesin nezaman yaptırmayı düşünüyosun eğer olumlu olursa sonuçları yaz mutlaka inş da olumlu sonuç alırsın

benm sivilcelerim üstüne yaptı işte bide büyük 4 5 tane sivilce vardı onlar hep iz kaldı.valla bi sinir oluyorumki boğasım geliyo kadını.bide doktor olacak hangi gerizekalı onu doktor yaptıysa zaten bu ilaçla yüzüm geçmezse şikayet etcem orayı.sivilce kusmasıda sivilcelerin artması oluyo.istanbula gitme şansımda yok malesef:KK14:.sen hangi şehirdesin nezaman yaptırmayı düşünüyosun eğer olumlu olursa sonuçları yaz mutlaka inş da olumlu sonuç alırsın

ben ankaradayım haftaya perşembe günü dr'la randevum var gidip görüşeceğim. bi kaç yerle görüştüm en iyisi bu co2'ymiş. hatta erbium olan bi yerle görüştüm onlar eylülden önce yapamayız, güneşten çok iyi korumanız gerekir bunu da yapamazsınız dediler. bakalım bu dr ne diyecek. senin de internetin varmış, keşke araştırsaydın. ben sürekli araştırıyorum. aktif sivilcesi olanlara lazer yapılmıyor, fraksiyonel lazerle ilgili tanıtım yapan sitelede bu şekilde bilgi veriyorlar. uygulama yapan doktorların bunu kesinlikle bilmesi gerekiyor. satanın bu konuda bilgilendirmesi gerekiyor, alan dr'un kullanacağı cihazın özelliklerini bilmesi gerekiyor ama işte tek amaç para kazanma olunca, ne satanın ne de alanın aklına başka bi şey gelmiyor. olan da bize oluyor. olumlu sonuç alırsam bilgilendiririm.

ben ankaradayım haftaya perşembe günü dr'la randevum var gidip görüşeceğim. bi kaç yerle görüştüm en iyisi bu co2'ymiş. hatta erbium olan bi yerle görüştüm onlar eylülden önce yapamayız, güneşten çok iyi korumanız gerekir bunu da yapamazsınız dediler. bakalım bu dr ne diyecek. senin de internetin varmış, keşke araştırsaydın. ben sürekli araştırıyorum. aktif sivilcesi olanlara lazer yapılmıyor, fraksiyonel lazerle ilgili tanıtım yapan sitelede bu şekilde bilgi veriyorlar. uygulama yapan doktorların bunu kesinlikle bilmesi gerekiyor. satanın bu konuda bilgilendirmesi gerekiyor, alan dr'un kullanacağı cihazın özelliklerini bilmesi gerekiyor ama işte tek amaç para kazanma olunca, ne satanın ne de alanın aklına başka bi şey gelmiyor. olan da bize oluyor. olumlu sonuç alırsam bilgilendiririm.

yaptırmaya başlamadan önce internetim yoktu canm oyüzden hiç bi bilgim yoktu.co2iymiş erbiummuş falan hiç bilmiyodum doktorda sölemedi hangi lazer oldunu.yaptırdıktan sonra öğrenip sorduğumda anladım erbium oldunu ve sadece doktorun dedikleriyle başlamıştım.bana dedikleri çok fazla bi acı olmaz kızarıklık bi hafta 10günden geçer izlerde yüzde 50 70 azalır ama hep yalan çıktı.evt güneşten çok iyi korun hatta internetin başında bile durma iyileşene kadar ekrandan uv ışınları geliyoya o bile zararlıymış cilde.evin içindeyekende güneş kremi sür.inş sonucun güzel olur şimdiden geçmiş olsun

kızlar benim yüzümde lekelenmeler var ben uzun zamandır araştırma yapıyorum sizinde fikrinizi almak istedim .CO2+ReCell hakkında xxxxxxxxx doktor yaptığı beş hastayı rapor etmiş bir de ingiltere de bir adam bu opresyonu geçirdikten sonra blog açmış hergün resmini yüklemiş tedaviyi falan anlatmış bana bir fikir verseniz :KK59:

Son düzenleyen: Moderatör:
yaptırmaya başlamadan önce internetim yoktu canm oyüzden hiç bi bilgim yoktu.co2iymiş erbiummuş falan hiç bilmiyodum doktorda sölemedi hangi lazer oldunu.yaptırdıktan sonra öğrenip sorduğumda anladım erbium oldunu ve sadece doktorun dedikleriyle başlamıştım.bana dedikleri çok fazla bi acı olmaz kızarıklık bi hafta 10günden geçer izlerde yüzde 50 70 azalır ama hep yalan çıktı.evt güneşten çok iyi korun hatta internetin başında bile durma iyileşene kadar ekrandan uv ışınları geliyoya o bile zararlıymış cilde.evin içindeyekende güneş kremi sür.inş sonucun güzel olur şimdiden geçmiş olsun

teşekkür ederim canım. elimden geleni yapacağım. hayırlısıyla bi yaptırsaydım...

imeeden kullanma olayını daha önce birileri yazmıştı. ben onun içeriğini okudum. 50 mg çinko var yazıyor aslında daha neler neler var ama bu dikkatimi daha çok çekti.. millet bi doktor arkadaşım günde en fazla 16 mg çinko alınmalıdır dedi. bence bu tür haplarla cildimizi güzelleştiricez derken sağlığımızdan olabiliriz.. imeedin fanatikleri, lütfen bu konudaki düşüncelerinizi de yazın. zira insanları yanlış yönlendirmeyelim.

merhaba hanımlar bende yıllardır yüzümde fazla olmasada belirgin akne izleri ve sivilce lekeleri var cips, kuruyemiş, çikolata gibi yiyecekleri en az 4 yıldır bazen tüketiyorum ergenlikte bir dönemler çıkan aşırı sivilcelerden dolayı izler kaldı ama 4-5 yıldır sözde sivilce önleyici sebamed kompaktı 2-3 günde bir kullanmama rağmen bazen gene nadirende olsa sivilce çıkıp onlarda iz bıraktı son 2 aydır imex kullanıyorum bu seferde bir iki tane belirgin sivilce çıktı ve oynamadığım halde geçerken iz veya çukur bırakıyor bazıları of bu durum beni çok üzüyor çok çirkin bir ciltim var çukurlar var göz kenarlarından saçlara doğru olan bölgelerde çok yaygın özellikle yüzüme ışık ve güneş gelince çok belli oluyor eskişehirde birkaç gün önce uzman doktora gittim eskişehirde co2 lazer yokmuş ve bu izlerden kurtulmanın en son iyi yolu co2 lazermiş istanbul acıbadem kadıköye gidicez randevu alıp eylülde yaptıranlar sadece %50 mi sonuç aldı? benim alnımda neredeyse hiç iz yok ama bazı bölgelerde derin yha sonuç alamazsam veya az alırsam diye korkuyorum böyle durum yaşayanlar varmı dışarıda benim gibi akne izli cildi olan insan belkide 1000 de 1 görüyorum aslında çok hoş ve çekici biriyim... çıkıp kaybolan her sivilce bazen leke bırakıyor depresyona giriyorum bunların yüzümde olduğunu görünce co2 lazer etkili midir? yaptrıp pişman olan var mı? sırf bu izler yüzünden yıllardır hiç sevgilim olmadı hoş erkeklerin belkide hepsi şekilci ve ilişkilerde tipe çok önem veriyor...

Kızlar, ben perşembe günü co2 lazer için dr'la görüştüm. bu ayda yapılmaz eylülde yapalım dedi. eylülde de ben yaptıramam, şubata kaldı. etkisine gelince; biraz dr'un uygulamasına biraz da sizin dayanma gücünüze bağlı. değişik seviyelede uygulama yapılıyormuş. eğer yüksek seviyede çalışılırsa etkisi daha fazla oluyor ama ağrılı ve iyileşme süresi uzun sürüyormuş. bunu bilerek dr'la görüşmek lazım. yoksa düşük seviyede çalışıp 5, 6 kere yaptırmanıza neden olabilirler. fiyatı da ona göre belirlemek lazım. ben 5 tane ben aldırdım lazerle. inşallah pişman olmam. bazı doktorlar lazerle ben alınmasını önermiyorlar. bi cahillik yaptım inşallah sorun çıkmaz.

Fraksiyonel co2 lazer uygulamısı sonrası bir süre ciltte kızarıklık gibi yan etkiler oluşuyor mu acaba? birde co2 lazer uygulaması sonrası forumda yazılanlardan anladığım kadarıylar %50 düzelme oluyormuş bu durum en az 2.500 tl para verip de elde edilen bir ilerleme için iç açıcı veya tatmin edici bir sonuç gibi gelmedi de yani en az %75 ilerleme olsa bari ciltteki leke ve izlerin 4'te 3'ü yok olsa ama sanırım daha iyi bir alternatif yok şimdilik akne lekeleri ve izler için bu şekilde yaşamak ve aynada kendimi bu yüzle görmek çok az insanın anlayacağı birşey bu bir kabusu yaşamak olmalı yıllardır ve de ömür boyu belirgin akne izleri ve lekeleriyle yaşamak durumda kalmaksa bir insanın başına gelebilecek en büyük sorunlardan olabilir ve 23 yaşında olmama rağmen daha da bazen sivilce çıkıyor yani ergenlik biteli yıllar oldu... eylül ayında kadıköy acıbademe gitcez ailemle uygulama süresince kalıp geleceğiz. Co2 lazer için acıbadem hasteneleri önerilen yerler arasındaymış. Fraksiyonel co2 lazer yaptırıpta memnun kalmayan, tatmin etmeyen sonuç veya uygulama sonrası daha da kötüleşme yaşayanlar var mı kızlar???

Hanımlar internette birkaç sitede fraksiyonel co2 lazerin etkisinin kalıcı olmadığını okudum bu doğru mu acaba, cilt uygulama sonrasında eski haline dönüyor mu? bilenleriniz var mı? çok moralim bozuluyor bunları görünce kesin yaptırıcam ama 1-2 yıllık bir sonuç uğrunda o para vermek değil parayı çöpe atmak bu uygulamayı biriktirdiğim paralarımla yaptırıcam yanımda gidip bana destek olacak ailem dışında biri yok babamı da zor ikna ettim ama böyle co2 lazer hakkında hayal kırıklığı yaratan mesajlar okuyunca üzüldüm başka çarem yok izlerim bazı bölgelerde derin ve belirgin:KK58:

Fraksiyonel co2 lazer uygulamısı sonrası bir süre ciltte kızarıklık gibi yan etkiler oluşuyor mu acaba? birde co2 lazer uygulaması sonrası forumda yazılanlardan anladığım kadarıylar %50 düzelme oluyormuş bu durum en az 2.500 tl para verip de elde edilen bir ilerleme için iç açıcı veya tatmin edici bir sonuç gibi gelmedi de yani en az %75 ilerleme olsa bari ciltteki leke ve izlerin 4'te 3'ü yok olsa ama sanırım daha iyi bir alternatif yok şimdilik akne lekeleri ve izler için bu şekilde yaşamak ve aynada kendimi bu yüzle görmek çok az insanın anlayacağı birşey bu bir kabusu yaşamak olmalı yıllardır ve de ömür boyu belirgin akne izleri ve lekeleriyle yaşamak durumda kalmaksa bir insanın başına gelebilecek en büyük sorunlardan olabilir ve 23 yaşında olmama rağmen daha da bazen sivilce çıkıyor yani ergenlik biteli yıllar oldu... eylül ayında kadıköy acıbademe gitcez ailemle uygulama süresince kalıp geleceğiz. Co2 lazer için acıbadem hasteneleri önerilen yerler arasındaymış. Fraksiyonel co2 lazer yaptırıpta memnun kalmayan, tatmin etmeyen sonuç veya uygulama sonrası daha da kötüleşme yaşayanlar var mı kızlar???

canm seni çok ii anlıyorum yazdıklarını okudum.benmde yüzümde çok fazla iz var nerdeyse heryerinde var vede erbium yag fraksiyonel lazer yaptırdım güzellik merkezinde cildim okadar kötü olduki eski halinden beter oldu. ama co2 lazer falan hiç bi bilgim yoktu direk araştırmadan yaptırdım.emin olki yüzde yüz hiçbişe geçirmiyo ama yüzde 50si geçmesi bile kar.kızarıkllıkta oluşuyo evt ve cilt tonunun rengi değişiyo bronzlaşmışın gibi kalıyo benm yaptıralı 3ay oldu hala cilt tonum düzelmedi bilmiyorum düzelirmide:KK43:( ve sivilce patlaması yaşadım o yüzden şuan çok ağır sivilce hapı kullanıyorum.ama yanlış anlaşılma olmasın benmki co2 lazer deilmiş öğrendğimde 2seans yaptırmıştım bile.belki ilerde bende co2lazer yaptırırım ama yan etkilerini göze alabilrsem çünkü bu kızarıklık çok kötü bişe hastalıklı gibi gözüküyosun ama izlerim azalacaksa dayanırım

herkese merhaba.. benim de akne izlerimle ilgili büyük şikayetim var, denemedigim yol kalmadı ama geçiremedim dönem dönem azalıyor bazen de çok belirgin oluyor temmuz basında tatile gittik biraz bronzlaştıgım için su aralar izlerim çok dikkat çekmiyor ama beyazlaştıgım zaman kırmızı kırmızı acayip izler var.. Ben artık ugrasmaktan bıktım ve arastırmadıgım konu da kalmadı en son CO2 fraksiyonel lazere karar verdim, istanbulda ögrenciyim suan memleketteyim ve eylül sonunda gidecegim, gider gitmez de Abdi İpekçi caddesinde gayet ünlü bir doktora gidip bu lazeri yaptıracagım.. Doktor adını sanırım veremiyorum ama doktordan mail yoluyla aldıgım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum, dalında iyi bir doktor oldugunu duydum ve uzman biri imiş umarım herkes için bir fikir olur.. Lazer sonunda da deneyimlerimi paylaşacagım tek endişem tedavi sonunda kırmızılık olması idi ama mailde de okuyacaksınız ki çok kısa sürüyormuş bu süreç.. İşte doktorun dedikleri:

Akne, sivilce sonrası meydana gelen izleri dermabrazyon ameliyatı ile düzeltebileceğimiz gibi, ameliyatsız olarak Fraksiyonel lazer ile de tedavi edebiliriz. Yüzde var olan özellikle sivilce izleri, su çiçeği izleri, lekeler lazer işlemi ile düzeltilebilmektedir.
Bu işlem sırasında herhangi bir anestezi kullanmaya gerek olmadan, ağrı hissetmeden uygulama yapılabilmektedir. Sonrasında bir gün kızarıklık olur, birkaç gün hafif şişlik olacaktır. Akne izleri bir ay aralıkla en azından 3 seans yapmamız gerekecektir. Etkilerini ilk seansdan itibaren göreceksiniz. Dolayısıyla bazı hastalar bir iki seansı yeterli görürken daha da iyi olması için tedavi uzatılabiliyor. Bu sırada cildiniz daha canlı, parlak, genç ve bakımlı gözükecektir. Seans aralalıkları 3 – 4 haftadır. Lazer sayesinde günlük ve sosyal yaşamdan uzak kalmamış olacaksınız.
Akne izlerine yönelik fraksiyonel lazer uygulaması seans ücreti 500 TL, 3 seans paket olarak alırsanız nakit 1100 TL, kredi kartı tek çekim 1200 TL dir.

Herkese saglıklı günler :))

Geçmiş olsun glamorus gerçekten çok zor bir durum belirgin izlerle lekelerle yaşamak umarım düzelir cnm, bende en az 4 yıldır falan belirgin izler var ama her bölgede değil cildimde hala sivilce çıkıyor bazen, 2 ay önce yanağımın üstünde büyük bir sivilce çıktı oynamadım şimdi geçti ama kırmız leke kaldı mesela, depresyona giriyorum bazen aynada kendime bakıyorum ve ağlıyorum yani sivileceler ve izleri gibi bir sorunla, görünen kusurlarımla uğraşmak yerine keşke içimde organlarımda falan hastalık olsaydı da tipimde belirgin kusurlarım olmsaydı diye düşünüyorum bazen. 13-14 yaş önceside cildim harikaydı ve çok beğenirdim... Fraksiyonel co2 lazer yeni bir uygulama sanırım 2009 veya 2010'da falan türkiyeye gelmiş dış ülkelerde daha önceden de vardı e belki birde fraksiyonel lazer ile fraksiyonel co2 lazer arasında çok fark varmış yan etki ve fayda açısından o yüzden co2 lazer yaptrısın yaptıracaklar bence ama tabi pek bilmiyorum sadece internetten bir çok siteden okduklarım, izlediğim youtube videolarından anladım fraksiyonel lazer uygulama sonrası günlük hayata çıkamayacak kadar bir süreliğine korkunç çirkin bir yüz yapıyormuş mesela kızarıklarla dolu falan. Forumda hiç co2 lazer yaptıranlar detaylı ve kesin düşüncelerini yazmamış pişman mı, memnun mu, çukurlar ne kadar kaldı falan bir de bir yerde okudum co2 lazer düzelmesi sonrasında yıllar sonra cilt tekrar eski haline dönüyor mu? istanbula gidicez eylülde ama hayal kırıklığı yaratacak şeyler okudum mesela birisi; şarkıcı izel 2008 yılında daha farklı bir uygulama yaptrımış adını bilmiyorum çok pahalı o zaman ki röportajında netten okudum % 100 düzelme sağlandı falan diye memnun olduğunu anlatmış ama 2011 beyaz show videosuna baktım youtube'dan cildi çok çirkin, izlerle dolu, belirgin, aşırı izler var %100 düzelme böyle mi oluyor acaba? %5 bile fark yok yoksa cildi sonradan tekrar mı eski haline geldi? bu bana tuhaf geldi... Skar çok yaygın değil ama derin bazı yerlerde bu şekilde mutlu yaşayamam acaba co2 lazer yaptıranlar varsa detaylı bilgi verebilirler mi?

lapassione senin bahsettiğin Fraksiyonel Lazer mi? Co2 lazer değil galiba seans fiyatı en az 700 tl falan mış Co2 lazerin.

lapassione senin bahsettiğin Fraksiyonel Lazer mi? Co2 lazer değil galiba seans fiyatı en az 700 tl falan mış Co2 lazerin.

Ben co2 fraksiyonel lazer olarak sordum ve o yonde cevap aldim diye dusunuyorum ama gidince tabi ki yuzyuze gorusecegim:) en az hasar co2 fraksiyonelde degil mi arastirdigima gore oyleydi en buyuk korkum daha da kizarip kalici kirmiziliklar olusmasi cunku :/

Evet araştırmalırım sonucu öyle anladım co2 lazer diğerlerinden daha gelişmiş, yan etkisi az, faydalı yazıyor. bak alıntı yaparak buraya ekleyeyim metni:
CO2 FRAKSİYONEL LAZER DİĞERLERİNDEN NEDEN FARKLIDIR?
Fraksiyonel lazer sistemleri son yıllarda geliştirilen ve dermatolojik uygulamalarda önemli yer tutan lazerlerdir. Bu lazer sistemleri uygulandığı alanlarda otomatik boşluklar bırakmaktadır. Tüm yüzeyi etkilemeden yüzeyin istenen yüzdesi kadarını etkilemektedir. Bu özellik önemli avantajlar sağlar. Doku klasik lazerlerdeki gibi tamamıyla tahrip olmadığından aşırı doku reaksiyonu oluşmaz. Ağrı azdır. Enfeksiyon ihtimali düşer. Kötü iyileşme riskleri minimalize edilmiş olur. İşlem sonrası iyileşme süreci çok kısalır. Bu avantajlardan dolayı fraksiyonel lazerler hızla klasik ablatif lazerlere alternatif olmuştur.

Son yıllarda ablatif lazer uygulamalarında fraksiyonel lazerler birinci tercih durumundadır. Ablatif fraksiyonel lazerler içinde ise iki tip lazer vardır. Bunlar erbiyum yag ve karbondioksit fraksiyonel lazerlerdir. Ablatif lazerler dokudaki suya tutunarak uygulandıkları dokuyu buharlaştırırlar. Etkilenme derinliği kontrol edilebilir. Fakat erbiyum yag lazerler suya karbondioksit lazerden daha fazla tutunduklarından uygulanan alanda fazla derine inemez ve yüzeysel kalırlar. Karbondioksit lazerler ise suya daha az tutunur ve daha derine inerler. Derine inmesi özellikle sivilce izi, yara izi ve ameliyat izlerinde, cilt kırışıklıklarında, göz kapağı kırışıklıklarında önemli avantaj sağlar.
Şimdilerde karbondioksit fraksiyonel lazerler ön plana çıkan lazerlerdir. İz tedavilerinde, kırışıklıklarda, cilt gençleştirmede bilinen en yeni teknolojilerdendir

herkese merhaba.. benim de akne izlerimle ilgili büyük şikayetim var, denemedigim yol kalmadı ama geçiremedim dönem dönem azalıyor bazen de çok belirgin oluyor temmuz basında tatile gittik biraz bronzlaştıgım için su aralar izlerim çok dikkat çekmiyor ama beyazlaştıgım zaman kırmızı kırmızı acayip izler var.. Ben artık ugrasmaktan bıktım ve arastırmadıgım konu da kalmadı en son CO2 fraksiyonel lazere karar verdim, istanbulda ögrenciyim suan memleketteyim ve eylül sonunda gidecegim, gider gitmez de Abdi İpekçi caddesinde gayet ünlü bir doktora gidip bu lazeri yaptıracagım.. Doktor adını sanırım veremiyorum ama doktordan mail yoluyla aldıgım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum, dalında iyi bir doktor oldugunu duydum ve uzman biri imiş umarım herkes için bir fikir olur.. Lazer sonunda da deneyimlerimi paylaşacagım tek endişem tedavi sonunda kırmızılık olması idi ama mailde de okuyacaksınız ki çok kısa sürüyormuş bu süreç.. İşte doktorun dedikleri:

Akne, sivilce sonrası meydana gelen izleri dermabrazyon ameliyatı ile düzeltebileceğimiz gibi, ameliyatsız olarak Fraksiyonel lazer ile de tedavi edebiliriz. Yüzde var olan özellikle sivilce izleri, su çiçeği izleri, lekeler lazer işlemi ile düzeltilebilmektedir.
Bu işlem sırasında herhangi bir anestezi kullanmaya gerek olmadan, ağrı hissetmeden uygulama yapılabilmektedir. Sonrasında bir gün kızarıklık olur, birkaç gün hafif şişlik olacaktır. Akne izleri bir ay aralıkla en azından 3 seans yapmamız gerekecektir. Etkilerini ilk seansdan itibaren göreceksiniz. Dolayısıyla bazı hastalar bir iki seansı yeterli görürken daha da iyi olması için tedavi uzatılabiliyor. Bu sırada cildiniz daha canlı, parlak, genç ve bakımlı gözükecektir. Seans aralalıkları 3 – 4 haftadır. Lazer sayesinde günlük ve sosyal yaşamdan uzak kalmamış olacaksınız.
Akne izlerine yönelik fraksiyonel lazer uygulaması seans ücreti 500 TL, 3 seans paket olarak alırsanız nakit 1100 TL, kredi kartı tek çekim 1200 TL dir.

Herkese saglıklı günler :))

kesinlikle bu doğru değil çünkü kızarıklık birgün süremez uzun süre devam edecek çünkü benm yaptırdığım lazer co2ye göre daha az ışın veren ve daha hafif olmasına rağmen müthiş bi acı hissettim ve kızarıklığım 3ay geçmesine rağmen hala geçmedi.uçuklar çıktı yüzüm felaket şişti nsl oluyoda bikaçgün diyolar ben anlamış deilim

X