co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

evet döküldü süyılır çok az alnımda kaldı yarında krem sürecem cuma krem olayını bitirecem kremle dışarı çıkmak olmuyor ben kararlıyım 2.seansı yaptırmayacam

bu arada tek seans işe yaramıyomus yani o eziyeti bosa cekmiş olacaksın bence 1 seans daha yaptırmalısın ben yaptırcam ama 3 zor cunku cok acılı bişi ama ben gözeneklerimde azalma hissetmedim küçülmede birde sen benden 1 gün once yaptırmıstın değilmi5 günün sanırım lazer izleri mevcutmu yüzünde döküldülermi

benim kabuklanma kalmadı az birşay alın bölgemde kaldı valla ben düşünmüyorum yeni seans karalıyım benim tedavide beni üyüttülar 45 dk sonra gözümü açtım baya uzun sürdü kamktığımda buz torbası verdiler . valla korumasi sıkıntı olacak daha fazla inceltmeyelim deriyi

benim suratım aşırı şekilde yanıyor melda sendede yanma varmı acaba. böyle yara pişiyor gibi bir yanma

benim suratım aşırı şekilde yanıyor melda sendede yanma varmı acaba. böyle yara pişiyor gibi bir yanma

ayy bana hiç uyusturucu bile sürmediler masallah mahvoldum ole bir acıdıki inanılmaz gözeneklerin küçüldümü senin peki birde bende co az dökülme oldu yani boyle ciddi dökülmeler olmadı yüzümde ama gecti şimdi hafif soyulma oldu ve bitti

bende yanma yok ilk gün yandı sadece ondan sonra gecti senin deriyi fazlamı soydular acaba

valla acayip yanıyor olabilir çukur gözenek kayboldu sadece kırmızı izlerim kaldı 1 kere daha yahtırıpmı bıraksam bu yeterli olurmu ki cuma randevum var bakalım konuşacam

1000 liraya yaptırdım ankarada geçen cuma günü gerçekten faydası oldu gözle görülür şekilde ama nasıl koruyacam yaz sıcağından yüzümü aşırı terleyen bir insanım bulmiyorum 2 aya kadarda işe başlayacam mecbur dışarıda çıkacam kararsız kaldım ama faydası olduğu kesin

helal olsun canım :) çok zarif bir insansın gerçekten...

neyse dediğin doğru hiç kimse % 100 geçer demiyor ben daha ilk görüşmeye gittiğimde ki dermoroller seansından çıkıp gitmiştim, doktor dedi ki co2 fraksiyonel lazer, tüm bu yüzüne yaptırdığın herşeyden daha çok fayda eder ama o bile % 100 geçirmez dedi, bile bile yaptırdım yani

şu anda aynaya baktığımda ki burada yanlış bişey yazmamak için sık sık inceliyorum yüzümü % 50 düzeldi diyebilirim, çukurlar çok hafifledi, yüzüm aydınlandı daha sağlıklı oldu cildim tabi daha önce de dediğim gibi kesin sonuç 6 ayda çıkacak

papatya, ben 3 seans yaptırdım, eylülde kontrolüm var 3 seans daha dedi doktor ama şu anda yaşadığım süreci düşününce istemem gibi geliyor ama belli de olmaz tabi
aralık, ocak, şubat aylarında yaptırdım, şu anda % 50 düzelme var
yazın yaptırmamak konusunda sana yavsiyem eğer güneşten çok iyi koruyabileceksen özellikle ilk 1 ay yaptır ama çok riskli, güneş lekesi sivilce izinden beter bişey

melda çalışırken çok zor haklısın, ilk seansta bana önce yavaş sonra güçlü atış yapıldı, 2 kere tarandı yüzüm, önce alıştırdı sonra güçlendirdi yani, karartı ve kabuklar ilk seansta çabuk geçiyor doğru 48 saat sonra banyo yapmış diğer gün dışarı çıkabilmiştim ben ilk seanstan sonra cildimin daha da beter olduğunu düşünmüştüm, lazer izlerim vardı, sivilce izlerim, çukurlar, berbattı yani, canını sıkma, sabırla bekle, zamanla düzeliyor ve her seansın süresi, atış gücü ve sonrasındaki iyileşme süreci bambaşka

yani yüzünü perişan ediyorlar ki iyileşirken izleri, lekeleri de düzeltsin diye, sanada geçmiş olsun...

ya ben cidden çok faydasını gördüm bugün 7.günüm gerçekten yüzüme bakmaya kıyamıyorum ama bir yandanda düşünüyorum bu kadar faydası olsa her ünlünün yüzü mükemmel olur yarın doktorla randevum var bakalım ne diyecek bugünden sonra krem sürme işinide bırakacam hayırlısı bakalım

benim doktorum en az yüzde 40 en fazla yüzde 90 düzelme garantisi verdi gerçekten mutluluktan uçuyorum ilk seansda bu kadarını beklemiyordum ama diğer seanslar için güneş olayı canımı sıkıyor işede başlayacam 2 ay sonra en güzeli sonbaharda kışa doğru yaptırmak rabbim herkesin kalbine göre versin işaallah

yorumunda haklısın ama o kadar çok yazı okumuştum ki ve okuduğum yazılarda net olarak geçti kurtuldum gibi net bir cevap göremedim o yüzden netleştirmek için direkt sordum.paylaşımlar için başka bir konuda ben de teşekkür ettim herkese saygım sonsuz sıkıldım sözüyle asla paylaşılanlara saygısızlık etmek istemedim

Son düzenleyen: Moderatör:
en güzeli kışa doğru yaptırmak 10 11. aylar ideal bu şekilde olursa korumayada fazla gerek kalmaz bugün doktora gideceğim kontrole bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…