co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

cafeesperanza karışımlarımız farklı sanırım,evet bende de kızarıklık ve tahriş oldu.ama hata bendeydi ilk günden bolca sürdüm çabuk geçsin diye.bunu dr a söylemedim ilk ve krem kızarıklık yanma yapıyor dedim.o da içindeki tretindendir cildin reaksiyon göstermiş olabilir içine bir miktar daha bephantene sık dedi.dediği gibi yaptım.güneş koruyucu hayatımın bir parçası artık.evde dahi bu kış gününde 3 sa. 1 uyguluyorum.yazın daha sık uygularım.

edaaaa ben hiç bulaşma derim emin ol yaptırdıktan sonra lanet yağdırır ve bu halini ararsın.keşke yaşadığım 2.5 ayın resimleri ekleme şansım olsa da görsen.başka bir çaresi mutlaka vardır yağ bezelerinin.

merahaba canım yasadıgın surecı o kadar ıyı anlıyrumkı ben kabus gıbı bır ıkı ay yasadım sen bır ya daha dayan lekeler cpookk azalıyor ama ınsana koyan bunu kendı elınle hemde daha guzel bı cıldın olsun dıye para vererek yaptgımız ıcın affedemyrum kendımı doktoru ve o lanet lazer ı--uygulamasını.ben bın tane doktorla konustum merak etmeen gec 3 yada 4 ayda o lekeler gdıyor benım su an cok az kaldı ama ben farkedyrum tabı o ayrı.ve cıldım de guzellesmedı ustune lekelendım mılyarlar verıp:KK43: ama bır yıl gunesı unutcaz maalesef cıldmız hassaslastı ınceldı her an korycu surmek gerek yanı 4 satte bır evde gerek yok.ben yurtdsısımndan cok unlu meladerm adında bı krem sıpars ettım lekeler ve hyperpıgmentatıon ıcın elıme gecsın de bakalım onu kullancam expıgment olaylarına falan grmycem ben cıldı kızartıp tahrs edyo bı de onun travması ıle ugrasamam cunku ben 1 ay tabırı caızse kızamık gıbı gezdım kırmızı kırmızı:KK43: cooook pısmanım. ogretmenım ve bu uygulamayı 24 kasımda yaprtdım hala 24 kasım deyıbnce tuylerım urpeyo psıkoljımı coook bozdu ama kurtuldum cok sukur ıkı uc tane lekem var bı de genel olarak ton farklıkılları doktorda leke acıcı kremle ve zamanla tamamen toparlar dedı

Ben de seni çok iyi anlıyorum.Ben de 2 seans fraksiyonel yaptırdım leke kaldı yüzümde.Çok çaresizim doktor normal leke açıcı lazer önerdi.Lazerden artık korkmaya başladım yaptırmayacam herhalde.Ne öneririsiniz lütfen yardım .Kendi elimle yaptım üzerine para vererek ne yapacam ben şimdi akıl verin lütfen

merhaba arkadaşlar.allaha çok şükür ben kurtuldum.kullandığım karışım krem çok iyi geldi 10 günde birşey kalmadı.sonrasında ben kremi bırakarak sabah akşam bephantene uygulamaya başladım.güneş koruyucuyu evde de olsam 3 sa. 1 kullandım.çünkü tv,lamba vb etmenlerde lekeleri tetikliyormuş.geçtiğimiz hafta salı günü kontrole gittim düzgün cilt bakım ürünü tavsiyesi almak için.dr. bana bazı durumlar kalıcı olabiliyor bende korkmuştum demez mi.uzun zamandır beni görmemiş arkadaşlarım cildine ne krem kullanıyorsun diye soruyorlar,cildim beyazlamış çok beğendiler hatta.şimdi çok mutluyum ama 2.5 ay çok berbat bir dönemdi.darısı sizlerinde başına inşallah.

Dilber sen hangi karışımı kullanmıştın canım yazar mısın?

merhaba sakarımkırarım.. ne zaman, nerde oldun 2. seansı, bende aynı vaziyetteyim. 40 gün oldu. tam açılmışken kahvelikler, doktor 2 hafta daha devam et dedi karışıma. geçen perşembe akşamı sürdüm. cuma akşamı karartı gördüm, bugün daha fazla oldu. koruyucumu işe yaramıyor anlamadım ki.

arkadaşlar hepinize çok geçmiş olsun.
benim çene bölgemde derimin altında kalmış yağ bezecikleri var.yani çıkmamış sivilce gibi duruyor.yaklaşık 5 senedir geçmedi.regli dönemindede iyce belirginleşiyor.gittiğim cilt doktoru frak.lazeri önerdi...ama burda yazılanları okuyunca korktum daha da kötü olur muyum diye :KK43: sizin tecrübenizden yararlanmak istiyorum.siz ne dersiniz? seans içinde 600 tl dedi.acaba benim gibi çene bölgesinde bu sorunu yaşayıp sonuç almış olan var mı?

bir de ben çalıştığım için rapor almam gerekecek.kaç günde insan içine çıkabilir hale gelebilirim ?

Nilüfer Hanım; bana lazerden önceki halime dönmem için bir o kadar daha para isteseler veririm. Öyle bunalttı, öyle mutsuz etti bu süreç.

merhaba sakarımkırarım.. ne zaman, nerde oldun 2. seansı, bende aynı vaziyetteyim. 40 gün oldu. tam açılmışken kahvelikler, doktor 2 hafta daha devam et dedi karışıma. geçen perşembe akşamı sürdüm. cuma akşamı karartı gördüm, bugün daha fazla oldu. koruyucumu işe yaramıyor anlamadım ki.

Ben de fraksiyonel yaptıralı 40 gün olmuştur anlamadığım cildimiz güzelleşsin diye yaptırdık leke sahibi olduk.Sen ne karışımı kullanıyorsun?Ben expigmente başladım.Fraksiyoneli yapan doktor leke için başka bir azer öneriyor.Tabii artık salak değilim yaptırmayacağım..

Ben de fraksiyonel yaptıralı 40 gün olmuştur anlamadığım cildimiz güzelleşsin diye yaptırdık leke sahibi olduk.Sen ne karışımı kullanıyorsun?Ben expigmente başladım.Fraksiyoneli yapan doktor leke için başka bir azer öneriyor.Tabii artık salak değilim yaptırmayacağım..

Expigment hipokort karışımını kullanıyorum.Ama bu karışımın zayıf noktası sabah akşam saat başı koruyucu kullanma gereklililiği, yoksa tekrar kararma oluyor. Doktorun mu önerdi karşımı, ona danışmanı tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar.allaha çok şükür ben kurtuldum.kullandığım karışım krem çok iyi geldi 10 günde birşey kalmadı.sonrasında ben kremi bırakarak sabah akşam bephantene uygulamaya başladım.güneş koruyucuyu evde de olsam 3 sa. 1 kullandım.çünkü tv,lamba vb etmenlerde lekeleri tetikliyormuş.geçtiğimiz hafta salı günü kontrole gittim düzgün cilt bakım ürünü tavsiyesi almak için.dr. bana bazı durumlar kalıcı olabiliyor bende korkmuştum demez mi.uzun zamandır beni görmemiş arkadaşlarım cildine ne krem kullanıyorsun diye soruyorlar,cildim beyazlamış çok beğendiler hatta.şimdi çok mutluyum ama 2.5 ay çok berbat bir dönemdi.darısı sizlerinde başına inşallah.

Merhaba Dilber Hanım; Durumuna mutlu oldum. Benim güneş koruyucu Avene, ama sürdükten sonra beyaz bir tabaka gibi duruyor. Sen hangi koruyucuyu kullanıyorsun...

Water 3ml.
Hyaroquinone powder 5gr
tretin krem 15gr
Beklazon krem 15 Gr
bepanthene krem 50gr.

benim karışımım buydu.ilk gün çok sürmüşüm kızarttı karışım.içine az daha bephantene koyup az kullandım sabah akşam.çok iyi geldi sonrasında.avene kullanıyorum bende ama emulsion olanından.çok hafif bir dokusu var beyaz tabaka yapmıyor.allahım ben kurtuldum herkez kurtulur inşallah.

Cevaplarınız için çok ama çok teşekkür ederim.Biraz sonra cilt dr.una gideceğim bakalım ne önerecek?Gelince yazarım arkadaşlar.

Evet kesinlikle leke için lazer yaptırma dedi ve gün aşırı expigment + acnelyse + dermovate karışımını sürmemi söyledi.Hadi bakalım hayırlısı inşalllah geçer.Hala inanamıyorum yaaa parayla leke sahibi oldum!!

arkaaşlar merhaba; ben cuma günü co2 lazer yaptırdım bugün 4. günüm ve yaptırmadan öncede tüm yorumları okudum. bir anda da karar vermedim yaptırmaya yaklaşık 6-7 ay boyunca nerede nasıl hangi makine ile hangi dr ye yaptırma konusunda bayağı bi araştırma yaptım. sonuç çok iyi. yaptırırken bayağı acıdı ve akşamı yüzüm kıpkırmızı . ertesi günü yüzüm kabuklandı aynada kendimi görünce korktuğum anlar bile oldu:) 2. günün sonunda banyo yaptım yüzümün burun çene ve yanak kısmı soyuldu . şakak ve alın bölgemde koyu yanık lekeler vardı 3.. gün işe gittim daha doğrusu gidebildim kimse de çakmadı .bu gün 4. gün yüzümde hiç bi kabuk leke vs. kalmadı. alttan pırl pırıl bi cilt gözenekler sıklaşmış ve de gözaltlarım kaş üstü ve altına da yapılmıştı. sonuçtan çok memnunum. öğretmen olduğum için yorumlarınızı okuyunca işe gidememekten geç iyileşmekten korkmuştum . yaptırmak isteyenlre makine ile yapan kişinin çok önemli olduğunu dr nin uayenesinde muhakkak co2 lazer yaptıranla görüşmelerini tavsiye ederim.

Benimki de co2 lazerdi.Doktorum da çok tecrübeli sanırım cilt yapısıyla ilgili.Bir de leke kalıp kalmadığı hemen anlaşılmıyor.Şöyle 15-20 gün geçince tam anlaşılıyor.Umarım sizde leke kalmaz.

şu an yüzümde lazerden dolayı oluşan leke felan yok. korumazsam yenileri muhakkak oluşacaktır. gün içerisinde akşamları hatta pc başnda iken bile ben faktör kullanıyorum.inş. darısı başına umarım tedavinden istediğin sonucu alırsın.

Bende uzun süredir ,yüzüme akne lekeleri için fraksiyonel yaptırmak istiyordum.İşim gereği ,her gün doktorlarla olup kendi derdimi çözemeyen biriyim :)

Bugünlerde cildim toparladığı için de vazgeçtim.Hoş acısından ve iyileşme süresinden de korkmadım değil :KK19:
Şimdilerde düzenli olarak leke açıcı serumlarla dermoroller yaptırıyorum.

CO2 fraksiyonel lazer uygulamaları için tavsiyelerim;

Önce dermotolog görmeli,
Uygulama yapılacak makinayı ve markasını netten araştırın.Fotografları ,sonuçları görün.
Bu işlem ülkemizde bir kaç yıldır kullanılıyor.Doktorlarımıza tabiki sonsuz güveniyoruz ama bazen bu tip işlemlerde deneme tahtası olabiliyoruz.Gittiğiniz yerin bu anlamda deneyimli olmasına dikkat edin.

Ve mutlaka ,normal şartlarda bile güneş koruyucu kullanın.

arkaaşlar merhaba; ben cuma günü co2 lazer yaptırdım bugün 4. günüm ve yaptırmadan öncede tüm yorumları okudum. bir anda da karar vermedim yaptırmaya yaklaşık 6-7 ay boyunca nerede nasıl hangi makine ile hangi dr ye yaptırma konusunda bayağı bi araştırma yaptım. sonuç çok iyi. yaptırırken bayağı acıdı ve akşamı yüzüm kıpkırmızı . ertesi günü yüzüm kabuklandı aynada kendimi görünce korktuğum anlar bile oldu:) 2. günün sonunda banyo yaptım yüzümün burun çene ve yanak kısmı soyuldu . şakak ve alın bölgemde koyu yanık lekeler vardı 3.. gün işe gittim daha doğrusu gidebildim kimse de çakmadı .bu gün 4. gün yüzümde hiç bi kabuk leke vs. kalmadı. alttan pırl pırıl bi cilt gözenekler sıklaşmış ve de gözaltlarım kaş üstü ve altına da yapılmıştı. sonuçtan çok memnunum. öğretmen olduğum için yorumlarınızı okuyunca işe gidememekten geç iyileşmekten korkmuştum . yaptırmak isteyenlre makine ile yapan kişinin çok önemli olduğunu dr nin uayenesinde muhakkak co2 lazer yaptıranla görüşmelerini tavsiye ederim.

Canım, kimyasal peelingle bile 4 günde normale dönülmüyor, sen co2 yaptırdığını söylüyorsun. kabuklanma zaten 4. günde filan oluyor. ben fraksiyonel yaptırdım da 15 günde zar zor normale döndü cildim. sen kime yaptırdın, cihazın markası nedir, yazarsan mucize beklentisi içindeyiz.

Canım, kimyasal peelingle bile 4 günde normale dönülmüyor, sen co2 yaptırdığını söylüyorsun. kabuklanma zaten 4. günde filan oluyor. ben fraksiyonel yaptırdım da 15 günde zar zor normale döndü cildim. sen kime yaptırdın, cihazın markası nedir, yazarsan mucize beklentisi içindeyiz.

canım merhaba; ben gaziantep de hatem hastanesinde dr. dilek üstünsoy a yaptırdım. makinenin ismi de mixto fransiyonel co2 lazer. geçen cuma günü saat 14:00 sularında yaptım. bugün 6. günüm. dediğim gibi ben pazartesi öğretmen olduğum için sabahın 06.30 da okula gittim ne öğrencilerim ne de öğretmen arkadaşlarım anladı. 2. günü öğleden sonra da banyo yaptım kabuklanan kısımlar kir giibi yüzümden soyuldu . şakaklarımda alnımda kalan kısım da 3. günü gitti . şu an hiç bi ne leke ne de lazer izi var. ne düşük ne de yüksek lazer atışı yaptı. ama ilk 2 gün kabuklardan dolayı ya çıkmaz diye çok korkmuştum. kbus gibi 2 gündü.şu an çok ama çok memnun kaldım. pırıl pırıl bi cilt çıktı ortaya. yarın kontrolüm var prp yaptıracam. sonuç daha da ii olacağına inanıyorum. yaptırmadan önce sıramı beklerken orada co2 lazeryapılan biri 4. gününde biri 1 hafta olmuştu arkadaşlarla konuşma şansım oldu. ve doktordan bu arkadaşların yapılmadan önceki fotoğraflarını görmek istedim . ve gerçekten tatmin edici idi. umarım yardımcı olabilmişimdir. yaptırmak isteyenlere de uçuk geçmişleri yoksa tavsiye ederim.

canım merhaba; ben gaziantep de hatem hastanesinde dr. dilek üstünsoy a yaptırdım. makinenin ismi de mixto fransiyonel co2 lazer. geçen cuma günü saat 14:00 sularında yaptım. bugün 6. günüm. dediğim gibi ben pazartesi öğretmen olduğum için sabahın 06.30 da okula gittim ne öğrencilerim ne de öğretmen arkadaşlarım anladı. 2. günü öğleden sonra da banyo yaptım kabuklanan kısımlar kir giibi yüzümden soyuldu . şakaklarımda alnımda kalan kısım da 3. günü gitti . şu an hiç bi ne leke ne de lazer izi var. ne düşük ne de yüksek lazer atışı yaptı. ama ilk 2 gün kabuklardan dolayı ya çıkmaz diye çok korkmuştum. kbus gibi 2 gündü.şu an çok ama çok memnun kaldım. pırıl pırıl bi cilt çıktı ortaya. yarın kontrolüm var prp yaptıracam. sonuç daha da ii olacağına inanıyorum. yaptırmadan önce sıramı beklerken orada co2 lazeryapılan biri 4. gününde biri 1 hafta olmuştu arkadaşlarla konuşma şansım oldu. ve doktordan bu arkadaşların yapılmadan önceki fotoğraflarını görmek istedim . ve gerçekten tatmin edici idi. umarım yardımcı olabilmişimdir. yaptırmak isteyenlere de uçuk geçmişleri yoksa tavsiye ederim.

Kaç seans yaptırman gerekiyo? Senin yüzündede büyük açık gözenekler,hafif sivilce izleri ve lekeler var mıydı? ve ve seansı ne kadar?

X