co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

canım merak etme hepsı ıkı uc ay ıcınde geciyor da olan bu surecte yasadgımız korkunc psıkolojıye, paramıza ve sonucta hıcbır gelısme gormedgımzı hatta bıraz lekelı cıldımıze oluyor:KK43:( (ve benım trınak ızlı)

benimde burnumun yanında oldukça büyük bir tırnak izi oluştu.önceden dikkati çekmemişti galiba uykuda falan yaptım aynada dikkat etmemeye çalışıyorum canım sıkılmasın die...

bugün 23 gün oldu.Kızarıklıklarım yavaş yavaş azalıyor.Ama kahverengi bi atış lekem var o hala duruyor ve bi değişiklik yok...

benim sol yüzümde hala bayagı leke var çizginin biri 5 cm 3 cm lik 2 cm cizgiler var hala soruyorlar yüzüne ne oldu diye sen doktora gittinmi

benimde burnumun yanında oldukça büyük bir tırnak izi oluştu.önceden dikkati çekmemişti galiba uykuda falan yaptım aynada dikkat etmemeye çalışıyorum canım sıkılmasın die...

gecmis olsun canim peki yeni oldugu bellimi rengi nasil benimkisi sanki yillardr varmus gibi ten rengimde hic yara kabuklanma olmadan olusmus cok sasrdim seninki de olemi:-:-)-(

benim sol yüzümde hala bayagı leke var çizginin biri 5 cm 3 cm lik 2 cm cizgiler var hala soruyorlar yüzüne ne oldu diye sen doktora gittinmi
1 ay oldu burnumda,alnımda ve şakağımda ki izler kahverengi oldu kabuk falan yok.dün doktora gittim geçmesi lazım dedi derin çalıştıgımız yerler 2 ayı bulur dedi.düşünmemeye çalışıyorum.

gecmis olsun canim peki yeni oldugu bellimi rengi nasil benimkisi sanki yillardr varmus gibi ten rengimde hic yara kabuklanma olmadan olusmus cok sasrdim seninki de olemi:-:-)-(
benim tırnak izimde sanki önceden varmış gibi kendimden şüphe duydum acaba ben mi farketmedim yada cildim düzelince mi ortaya çıktı die ama öncesi fotoğraflarına baktık doktorla sonradan olmuş.ama artık kafama takmak istemiyorum yaptık bişey sonuçlarına katlanıcaz...

sesimi duyun nasıl oldun?benim artık yüzümü yıkadığımda da kırmızılıklar az çıkıyor ortalığa ama cildim yine eskisi gibi sadece çilleri kayboldu.gözeneklerim aynen duruyor.birde bende olamyan siyah nokta sorunu başladı.koca koca oluyular bide.elimle sıktım geçenlerde 1-2 tane aman allahım şişti sıktığım yerler cilt halen o kadar hassas ki.hafta içi dr gideceğim tekrar.baksın bi son halime.1 haftadır sadece bephantene kullanıyorum.dr a sormadan bıraktım verdiği kremi valla

benim tırnak izimde sanki önceden varmış gibi kendimden şüphe duydum acaba ben mi farketmedim yada cildim düzelince mi ortaya çıktı die ama öncesi fotoğraflarına baktık doktorla sonradan olmuş.ama artık kafama takmak istemiyorum yaptık bişey sonuçlarına katlanıcaz...

Hayır hayır önceden olsa farkederdin bende yoktu şimdi var . Sen farkedebiliyormusun bilmiyorum ama göz altlarımda sanki fatk etti doldu hatta iz ve kızarıklara rağmen sanki birazcık farketti

sesimi duyun nasıl oldun?benim artık yüzümü yıkadığımda da kırmızılıklar az çıkıyor ortalığa ama cildim yine eskisi gibi sadece çilleri kayboldu.gözeneklerim aynen duruyor.birde bende olamyan siyah nokta sorunu başladı.koca koca oluyular bide.elimle sıktım geçenlerde 1-2 tane aman allahım şişti sıktığım yerler cilt halen o kadar hassas ki.hafta içi dr gideceğim tekrar.baksın bi son halime.1 haftadır sadece bephantene kullanıyorum.dr a sormadan bıraktım verdiği kremi valla

canım benım cıldım acaıp lekelı sutl kahve ve pembe tonlarında lekeler var napcam bılmıyorum artık cılt acıcı kremlerıne baslıycam bı dunya para verıp yazda gelıyor coook ıyı korumamız lazım:KK43: yanı dusunsene para verıp cıldımı mahfecedecegımı ruyamda gorsem ınanmazdım:KK43: bı de trnak ızı var yuzumde dusunsene para berıp dedımkı al benı lekelı cızıkllı yapın en buyuk keskem 24 kasım:KK43:(( allah beterınden saklasın tabı de:ama bu lekelr kesınlıkle kalcı degıl azaldı zaten bayagı senınkı gıbı

pekı doktor ne dedı nasıl olmus gecermı pekı uykuda nıye cızdık yzumuzu ya:KK43: ya da lazermı yaptı acaba scar olarak:KK43: gecer dedımı doktor ama sankı gecmycek gıbı dı mı sankı yıllanmıs trnak ızı gıbı :KK43:(

arkadaslar forumda bı kac hafta once lekelerımı mucıze gıbı gideren kı karısm var dyen bı kullanıcı vardı 300 tlmı odemsıtı hatta ve maılını vermıstı sımdı o msjı bulamıyorum yardımcı olrmusunz hatrlayan bılen var mı?

pekı doktor ne dedı nasıl olmus gecermı pekı uykuda nıye cızdık yzumuzu ya:KK43: ya da lazermı yaptı acaba scar olarak:KK43: gecer dedımı doktor ama sankı gecmycek gıbı dı mı sankı yıllanmıs trnak ızı gıbı :KK43:(

cilt hala kendini yeniliyor belki:KK43:geçer dedi...ama sinirlerim bozuluyor.burnumun solunda tırmık izi gibi bi iz hala duruyor.sağ şakagımda ve alnımda izler hala duruyor..moralim çok bozuluyor:KK43:((

cilt hala kendini yeniliyor belki:KK43:geçer dedi...ama sinirlerim bozuluyor.burnumun solunda tırmık izi gibi bi iz hala duruyor.sağ şakagımda ve alnımda izler hala duruyor..moralim çok bozuluyor:KK43:((
Bugün 38. gün oldu benimki de. bu geçen zamanda yaşadıklarımı Allah düşmanıma vermsin. 1 haftadır. expigment+ hipokort karışşımın kullaıyorm kızarttığı için iki günn ara verdim. lekelerde solukllaşma var ama istediğim düzeyde değil. Ayrıca Doktor lekelrin tamamıyla kaybolması için haftada 3 gün bu karışımı kullanmamı istiyor. Ve saat başı güneş koruyucu sür diyor.( siz nsıl kullanıyorsuuz koruyucuyu, saat başı kullanmam mümkün değil.) Başka doktoru aradım telefonda durumu anlatım. Güneş yanığına benziyor dediğimde, bu iyi değil dedi. Fotoğraf çek gönder diyor. Moralimi iyice bozdu. Sürkli aynaya bakıyorum, leke güneş yanığğına benziyor mu , benzemiyormu. ama sanki benziyor çok korkuyorum... Algılamıyorum artık... Lekelerde soluklaşma var ama bu güneş yanığı düşüncesi uykularımı kaçıracak. Allah hepimize şifa versin

Bugün 38. gün oldu benimki de. bu geçen zamanda yaşadıklarımı Allah düşmanıma vermsin. 1 haftadır. expigment+ hipokort karışşımın kullaıyorm kızarttığı için iki günn ara verdim. lekelerde solukllaşma var ama istediğim düzeyde değil. Ayrıca Doktor lekelrin tamamıyla kaybolması için haftada 3 gün bu karışımı kullanmamı istiyor. Ve saat başı güneş koruyucu sür diyor.( siz nsıl kullanıyorsuuz koruyucuyu, saat başı kullanmam mümkün değil.) Başka doktoru aradım telefonda durumu anlatım. Güneş yanığına benziyor dediğimde, bu iyi değil dedi. Fotoğraf çek gönder diyor. Moralimi iyice bozdu. Sürkli aynaya bakıyorum, leke güneş yanığğına benziyor mu , benzemiyormu. ama sanki benziyor çok korkuyorum... Algılamıyorum artık... Lekelerde soluklaşma var ama bu güneş yanığı düşüncesi uykularımı kaçıracak. Allah hepimize şifa ve

bioface in bana faydası olmadı maalesef.dr un yazdığı eczanenin yaptığı karışım krem 3-4 günde açtı lekelerin ren
Dilber Hanım merhaba;uygulamanın üzerinden yaklaşık 40 gün geçti. Bir hafta falan doktorun verdiği karışımı sürüyorum( expigment 4 hipokort) çok hafif. gündüz -akşam ışıklı ortamda saat başı güneş koruyucu sürmemi istedi. bu çok mu abartılı anlamdım. sende bir karışım kulanmışsın. güneş koruyucuyu nasıl kullanmışsın.

Dilber Hanım merhaba;uygulamanın üzerinden yaklaşık 40 gün geçti. Bir hafta falan doktorun verdiği karışımı sürüyorum( expigment 4 hipokort) çok hafif. gündüz -akşam ışıklı ortamda saat başı güneş koruyucu sürmemi istedi. bu çok mu abartılı anlamdım. sende bir karışım kulanmışsın. güneş koruyucuyu nasıl kullanıyorsun, kaç saatte bir sürüyorsun...

Bugün 38. gün oldu benimki de. bu geçen zamanda yaşadıklarımı Allah düşmanıma vermsin. 1 haftadır. expigment+ hipokort karışşımın kullaıyorm kızarttığı için iki günn ara verdim. lekelerde solukllaşma var ama istediğim düzeyde değil. Ayrıca Doktor lekelrin tamamıyla kaybolması için haftada 3 gün bu karışımı kullanmamı istiyor. Ve saat başı güneş koruyucu sür diyor.( siz nsıl kullanıyorsuuz koruyucuyu, saat başı kullanmam mümkün değil.) Başka doktoru aradım telefonda durumu anlatım. Güneş yanığına benziyor dediğimde, bu iyi değil dedi. Fotoğraf çek gönder diyor. Moralimi iyice bozdu. Sürkli aynaya bakıyorum, leke güneş yanığğına benziyor mu , benzemiyormu. ama sanki benziyor çok korkuyorum... Algılamıyorum artık... Lekelerde soluklaşma var ama bu güneş yanığı düşüncesi uykularımı kaçıracak. Allah hepimize şifa ve

merahaba canım yasadıgın surecı o kadar ıyı anlıyrumkı ben kabus gıbı bır ıkı ay yasadım sen bır ya daha dayan lekeler cpookk azalıyor ama ınsana koyan bunu kendı elınle hemde daha guzel bı cıldın olsun dıye para vererek yaptgımız ıcın affedemyrum kendımı doktoru ve o lanet lazer ı--uygulamasını.ben bın tane doktorla konustum merak etmeen gec 3 yada 4 ayda o lekeler gdıyor benım su an cok az kaldı ama ben farkedyrum tabı o ayrı.ve cıldım de guzellesmedı ustune lekelendım mılyarlar verıp:KK43: ama bır yıl gunesı unutcaz maalesef cıldmız hassaslastı ınceldı her an korycu surmek gerek yanı 4 satte bır evde gerek yok.ben yurtdsısımndan cok unlu meladerm adında bı krem sıpars ettım lekeler ve hyperpıgmentatıon ıcın elıme gecsın de bakalım onu kullancam expıgment olaylarına falan grmycem ben cıldı kızartıp tahrs edyo bı de onun travması ıle ugrasamam cunku ben 1 ay tabırı caızse kızamık gıbı gezdım kırmızı kırmızı:KK43: cooook pısmanım. ogretmenım ve bu uygulamayı 24 kasımda yaprtdım hala 24 kasım deyıbnce tuylerım urpeyo psıkoljımı coook bozdu ama kurtuldum cok sukur ıkı uc tane lekem var bı de genel olarak ton farklıkılları doktorda leke acıcı kremle ve zamanla tamamen toparlar dedı

merahaba canım yasadıgın surecı o kadar ıyı anlıyrumkı ben kabus gıbı bır ıkı ay yasadım sen bır ya daha dayan lekeler cpookk azalıyor ama ınsana koyan bunu kendı elınle hemde daha guzel bı cıldın olsun dıye para vererek yaptgımız ıcın affedemyrum kendımı doktoru ve o lanet lazer ı--uygulamasını.ben bın tane doktorla konustum merak etmeen gec 3 yada 4 ayda o lekeler gdıyor benım su an cok az kaldı ama ben farkedyrum tabı o ayrı.ve cıldım de guzellesmedı ustune lekelendım mılyarlar verıp:KK43: ama bır yıl gunesı unutcaz maalesef cıldmız hassaslastı ınceldı her an korycu surmek gerek yanı 4 satte bır evde gerek yok.ben yurtdsısımndan cok unlu meladerm adında bı krem sıpars ettım lekeler ve hyperpıgmentatıon ıcın elıme gecsın de bakalım onu kullancam expıgment olaylarına falan grmycem ben cıldı kızartıp tahrs edyo bı de onun travması ıle ugrasamam cunku ben 1 ay tabırı caızse kızamık gıbı gezdım kırmızı kırmızı:KK43: cooook pısmanım. ogretmenım ve bu uygulamayı 24 kasımda yaprtdım hala 24 kasım deyıbnce tuylerım urpeyo psıkoljımı coook bozdu ama kurtuldum cok sukur ıkı uc tane lekem var bı de genel olarak ton farklıkılları doktorda leke acıcı kremle ve zamanla tamamen toparlar dedı

Bunlar doktor falaan değil, sadece tüccar. nasıl iş ya...insan canını emanet eder doktora, oysa hastayı görünce sadece para akıllarına geliyor demek ki. O kadar meslek ahlakından uzaklar. Benim de cildim çok tahriş oldu ve bu lanet expigment kızartıyor, hassaslaştırıyor. Ama ısrarla iki hafta daha kullan diyor. Öğretmenim bende. öğrencilerim, diğer insanlar tuhaf tuhaf yüzüme bakıyor. Geçen hafta o kadar bunaldım ki rapor aldım artık. Yani iş, sosyal her şey etkilendi....Bu konuda mağdur olanların çıkıp bunları mahkemeye vermesi gerekir. Bizim yaşadığımız ve şahsen benim hala yaşadığım bu psikolojik çöküntünün hesabını sormak gerekir. Şu an aynı acı duyguyu ( hangi sebeple olursa olsun) yaşamalarını o kadar çok istiyorum ki.

merhaba arkadaşlar.allaha çok şükür ben kurtuldum.kullandığım karışım krem çok iyi geldi 10 günde birşey kalmadı.sonrasında ben kremi bırakarak sabah akşam bephantene uygulamaya başladım.güneş koruyucuyu evde de olsam 3 sa. 1 kullandım.çünkü tv,lamba vb etmenlerde lekeleri tetikliyormuş.geçtiğimiz hafta salı günü kontrole gittim düzgün cilt bakım ürünü tavsiyesi almak için.dr. bana bazı durumlar kalıcı olabiliyor bende korkmuştum demez mi.uzun zamandır beni görmemiş arkadaşlarım cildine ne krem kullanıyorsun diye soruyorlar,cildim beyazlamış çok beğendiler hatta.şimdi çok mutluyum ama 2.5 ay çok berbat bir dönemdi.darısı sizlerinde başına inşallah.

merhaba arkadaşlar.allaha çok şükür ben kurtuldum.kullandığım karışım krem çok iyi geldi 10 günde birşey kalmadı.sonrasında ben kremi bırakarak sabah akşam bephantene uygulamaya başladım.güneş koruyucuyu evde de olsam 3 sa. 1 kullandım.çünkü tv,lamba vb etmenlerde lekeleri tetikliyormuş.geçtiğimiz hafta salı günü kontrole gittim düzgün cilt bakım ürünü tavsiyesi almak için.dr. bana bazı durumlar kalıcı olabiliyor bende korkmuştum demez mi.uzun zamandır beni görmemiş arkadaşlarım cildine ne krem kullanıyorsun diye soruyorlar,cildim beyazlamış çok beğendiler hatta.şimdi çok mutluyum ama 2.5 ay çok berbat bir dönemdi.darısı sizlerinde başına inşallah.

Merhaba Dilber Hanım; karışımı bende 10 gündür, tabi bazen ara vererek kullanıyorum. çünkü kızartıyor ve yanma hissi veriyor. Ama doktor; iki hafta daha, hafta da 3 gün kullanmama devam et diyor.Akşam dahi saat başı koruyucu kullanmamı istedi bir de. Herhangi bir ışık bile lekeyi arttırabilirmiş. Senden şunu öğrenmek istiyorum. Karışım ilacı kullanırken kızarma, yanma, hafif tahriş gibi problemler yaşadın mı ve İlacı bıraktıktan sonra da, koruyucuyu bu kadar sık( saatte bir) kullanmalı mı , kullanıyor musun. İti günler

arkadaşlar hepinize çok geçmiş olsun.
benim çene bölgemde derimin altında kalmış yağ bezecikleri var.yani çıkmamış sivilce gibi duruyor.yaklaşık 5 senedir geçmedi.regli dönemindede iyce belirginleşiyor.gittiğim cilt doktoru frak.lazeri önerdi...ama burda yazılanları okuyunca korktum daha da kötü olur muyum diye :KK43: sizin tecrübenizden yararlanmak istiyorum.siz ne dersiniz? seans içinde 600 tl dedi.acaba benim gibi çene bölgesinde bu sorunu yaşayıp sonuç almış olan var mı?

bir de ben çalıştığım için rapor almam gerekecek.kaç günde insan içine çıkabilir hale gelebilirim ?

X