co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Kaç seans yaptırman gerekiyo? Senin yüzündede büyük açık gözenekler,hafif sivilce izleri ve lekeler var mıydı? ve ve seansı ne kadar?

benim kışın kaybolan ama yazımı kabusa çeviren güneş lekelerim vardı. yüzüm gözüm leke içinde kalıyodu.gözeneklerim yanaklarımda vardı ama abartılı çukurlar diildi. hafif de sivilce izlerim ve ton uyumsuzluğu vardı. 3 seans niyetiyle gitmiştim ilk seansımı yaptırdım ama doktorum bakacağız belki 2. seansa bile gerek kalmaz dedi:) yarın prp de yaptıracam sonucundan sonra 2. seansa karar verecek. seansına tüm yüz gözaltı ve kaş altları da dahil 400 tl verdim.

Aycelen33 keşke lazerden önce ve sonra fotoların olsa ne iyi olurdu dimi:))) Bende düşünüyorum antepte bi yerde bi seans yatırmısım ve ne yanma ne soyulma ne kabuklanma hiç bişey olmadıı cildim aynen ne ileri ne geliri öyle kaldıı yani boşuna ümit bağladım öle boş çıktı yani. o yüzden istiyorum ama böle etki etmiş fayda görmüş birilerinin tavsiyeleriyle gitmek istiyom ayrıca malum bu sayfada yazılanalrıda okumuşsundur bi çogu pişman lazerden sonra iz ve leke oluştugunu ciltlerinin çok kötü olduğunu falan yazmışlar buda korkuttu açıkçası bende öle beklemedeyim ama bi yandanda çok istiyorumm öle işteee....

Aycelen33 keşke lazerden önce ve sonra fotoların olsa ne iyi olurdu dimi:))) Bende düşünüyorum antepte bi yerde bi seans yatırmısım ve ne yanma ne soyulma ne kabuklanma hiç bişey olmadıı cildim aynen ne ileri ne geliri öyle kaldıı yani boşuna ümit bağladım öle boş çıktı yani. o yüzden istiyorum ama böle etki etmiş fayda görmüş birilerinin tavsiyeleriyle gitmek istiyom ayrıca malum bu sayfada yazılanalrıda okumuşsundur bi çogu pişman lazerden sonra iz ve leke oluştugunu ciltlerinin çok kötü olduğunu falan yazmışlar buda korkuttu açıkçası bende öle beklemedeyim ama bi yandanda çok istiyorumm öle işteee....

ben de yaptırmadan önce hiç üşenmeden tüm yorumları okudum. gözümde korkmadı diil. ama ben kafama da koydmuştum. sadece antep de diil adana mersin ankara da da araştırdım. ankarada görüştüklerim fiyatlarda uçmş. 1000 tl istediler tüm yüze:) korktuğum gibi olmdı lazerden sonra iyileşme sürecim çok kolay oldu. yapılmadan önce foto mu çekmişti doktor. ama nisandan sonra yaptırmak biraz riskli. çok iyi korumak lazım. güneş kendini o aylarda hissettirir.

Anladımm canım teşekkür ederim.Bende şimdi yaptırısam bide nisan ayında yaptırım o zaman iki seans inşallah yeterli olur:)) peki doktor nasıl soğuk falan değil dimi ? İlgili mi?

turkuaz arkadaşım antepde co2 lazer yapan bi tek yer var sizin yaptırdığınız yer amerikan olabilir orda da erbium yağ lazer var.

Anladımm canım teşekkür ederim.Bende şimdi yaptırısam bide nisan ayında yaptırım o zaman iki seans inşallah yeterli olur:)) peki doktor nasıl soğuk falan değil dimi ? İlgili mi?

fazla ümitler vermiyo doktor . benden bebek gibi porselen bi cilt bekleme dedi. en fazla yüzde 80 en az yüzde 40 dedi. ben de buradaki yorumlardan öyle korktum ki eski cildimi aratmıyacağınıza garanti verirmisiniz dedim onda garanti verdi. ilgili bi kadın.diğerleri gibi şöyle mükemmel olur böyle haikalar olur demedi.

Dogrudur canım ama ben fraksiyonel diye gitmiştim oraya doktor elinde olanı yapmış demek:KK43:( bende aradım dedim fraksiyonelmıydı evet dedi bana.zaten bi daha da gitmdım.

Ben de erbium yaptırdım senin yaptırdığın fiyata ama ne kadar direndim. ama yüzde 5 bile fayda görmedim. kahverengi lekelerim olsun açılsaydı. boşa gitti param.

Ben de erbium yaptırdım senin yaptırdığın fiyata ama ne kadar direndim. ama yüzde 5 bile fayda görmedim. kahverengi lekelerim olsun açılsaydı. boşa gitti param.

fraksiyonel co2 lazerlerde kullanılan cihazlar bile farklı. ben mixto fraksiyonel co2 lazer ile yaptırdım. siin yaptırdığınız da fraksiyoneldir ama erbiyum yağ olanı . erbiyum fraksiyonel lazer 2900 nanometre derinliğe inerken fraksiyonel co2 lazer 10.650nm o yüzden etkili. bi de kullnılan cihazlar lütfen yaptırmadan önce hangi cihzla yapılıyo bi bakın. fiyat konusunda arkadaşlar doktorlarınız abartmış. ben 400 tl ye yaptırdım. tüm yüzü hem de. ve mixto ii bi cihazdır.

arkaaşlar merhaba; ben cuma günü co2 lazer yaptırdım bugün 4. günüm ve yaptırmadan öncede tüm yorumları okudum. bir anda da karar vermedim yaptırmaya yaklaşık 6-7 ay boyunca nerede nasıl hangi makine ile hangi dr ye yaptırma konusunda bayağı bi araştırma yaptım. sonuç çok iyi. yaptırırken bayağı acıdı ve akşamı yüzüm kıpkırmızı . ertesi günü yüzüm kabuklandı aynada kendimi görünce korktuğum anlar bile oldu:) 2. günün sonunda banyo yaptım yüzümün burun çene ve yanak kısmı soyuldu . şakak ve alın bölgemde koyu yanık lekeler vardı 3.. gün işe gittim daha doğrusu gidebildim kimse de çakmadı .bu gün 4. gün yüzümde hiç bi kabuk leke vs. kalmadı. alttan pırl pırıl bi cilt gözenekler sıklaşmış ve de gözaltlarım kaş üstü ve altına da yapılmıştı. sonuçtan çok memnunum. öğretmen olduğum için yorumlarınızı okuyunca işe gidememekten geç iyileşmekten korkmuştum . yaptırmak isteyenlre makine ile yapan kişinin çok önemli olduğunu dr nin uayenesinde muhakkak co2 lazer yaptıranla görüşmelerini tavsiye ederim.

Bakalım 10 gün sonrada aynı şeyleri söyleyebilecekmisiniz şuan yüzünüzde şişlik oldugu için gözenekler birden küçülmüş gözüküyor .tamamen şiş insin birde o zaman gözlemleyin .elbetteki faydası oluyor ama uzun vadede

şu an yüzümde lazerden dolayı oluşan leke felan yok. korumazsam yenileri muhakkak oluşacaktır. gün içerisinde akşamları hatta pc başnda iken bile ben faktör kullanıyorum.inş. darısı başına umarım tedavinden istediğin sonucu alırsın.

lazer derin yapılırsa leke oluşuyor daha yüzeysel yapılanlarda oluşmuyor. ben tüm yüze yaptırdım dikkat ediyorum çok derin yaptırdıgım yerlerde leke var daha yüzeysel olan yer benimkide 1 hafta sonra normale dönmüştü

Bakalım 10 gün sonrada aynı şeyleri söyleyebilecekmisiniz şuan yüzünüzde şişlik oldugu için gözenekler birden küçülmüş gözüküyor .tamamen şiş insin birde o zaman gözlemleyin .elbetteki faydası oluyor ama uzun vadede

benim yüzümde hiç şişlik olmadı ki inmesini bekleyeyim. ve bugün de 8. gün. pırıl pırıl bi cilt en az 2 ton açık. alın ve göz altve üstüne yüzeysel girildi ama diğer yerlere normal girildi. kabuklandı banyo yapınca da gitti ne şişlik ne morluk ne leke..

Bakalım 10 gün sonrada aynı şeyleri söyleyebilecekmisiniz şuan yüzünüzde şişlik oldugu için gözenekler birden küçülmüş gözüküyor .tamamen şiş insin birde o zaman gözlemleyin .elbetteki faydası oluyor ama uzun vadede[/Q

Son düzenleme:
Aycelen33 ben senden foto istiyorum cildinin bi bölümünü çekip koyabilirsin ben çok merak ettim :)))

arkadaslar ıkı aylık cıleden sonra demek cılem bıtmemıs hala bılysunz korkunc bı lazer facıası yasamıs ıkı ay kızamık gıbı gezmıstım ben 3 seanslık paket almıstım on odemelı aradan 3 ay gectgı ıcın artık lazer yerıne 2 seanslık bı sey onerdı doktorum prp lı dermaroller allahım yaptrmaz olaydım cıldımın hassasıyetı gecmemıs meger ıkı haftadr yıne yer yer noktasal kızardım coook pısmanım allahım bu bebek cıldı ne zmaana duzelır paramda gttı bosa cook uzgunum kızlar bana tekrar destek olun:KK43:

merhaba arkadaşlar. uzun zamandır bu konuyu takip ediyordum. 09 martta Konya da 450 TL'ye fraksiyonel co2 lazer yaptırdım. ilk 2 gün yüzüm şişti. evden dışarı çıkmadım. kremlerimi ve doktorun verdiği hapı düzenli bir şekilde kullandım. 2. günün sonunda şişlik indi. 3. gün de kabuklar tamamen yok oldu.4. gün yüzümde hiç bir şey kalmadı. bugün 6. gün. yüzümdeki değişikliği, lekelerimin kaybolduğunu ve gençleştiğimi hissediyorum. eskiden genellikle fondöten sürmeden çıkamazdım, ama artık rahat rahat dışarı çıkabilirim sanırım. güneş kremlerini kullanmaya devam. 4-5 senede bir tekrarlanabilir diye düşünüyorum. belki de daha erken :))

X