co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

arkadaslar ıkı aylık cıleden sonra demek cılem bıtmemıs hala bılysunz korkunc bı lazer facıası yasamıs ıkı ay kızamık gıbı gezmıstım ben 3 seanslık paket almıstım on odemelı aradan 3 ay gectgı ıcın artık lazer yerıne 2 seanslık bı sey onerdı doktorum prp lı dermaroller allahım yaptrmaz olaydım cıldımın hassasıyetı gecmemıs meger ıkı haftadr yıne yer yer noktasal kızardım coook pısmanım allahım bu bebek cıldı ne zmaana duzelır paramda gttı bosa cook uzgunum kızlar bana tekrar destek olun:KK43:

Üzülme geçer bence.Sadece hassas diye kızarmıştır.1-2 aya kalmaz geçer cildini biraz rahat bırak şu dönem.Çok yumuşak bir temizleyici ile temizle,nemlendir.Sakın başka birşey sürme.Geçmiş olsun..

arkadaslar ıkı aylık cıleden sonra demek cılem bıtmemıs hala bılysunz korkunc bı lazer facıası yasamıs ıkı ay kızamık gıbı gezmıstım ben 3 seanslık paket almıstım on odemelı aradan 3 ay gectgı ıcın artık lazer yerıne 2 seanslık bı sey onerdı doktorum prp lı dermaroller allahım yaptrmaz olaydım cıldımın hassasıyetı gecmemıs meger ıkı haftadr yıne yer yer noktasal kızardım coook pısmanım allahım bu bebek cıldı ne zmaana duzelır paramda gttı bosa cook uzgunum kızlar bana tekrar destek olun:KK43:

Üzülme geçer bence.Sadece hassas diye kızarmıştır.1-2 aya kalmaz geçer cildini biraz rahat bırak şu dönem.Çok yumuşak bir temizleyici ile temizle,nemlendir.Sakın başka birşey sürme.Geçmiş olsun..

Güçlü ol, sesimiduyun.. Aynı kaderi yaşıyoruz.. Kurtulacağız bu dertten inşaallah.

desteklerınız ıcın sagolun ama ne olur benı yalnız bırtakmayın yıne ıkı kılo verdım hayvan doktor 2 seans ucret ıadesı yerıne hassas olan cıldıme 1.5 mm dermarollerla prp yaptı bak bu ıyı gelır dye bugun 17.gun hala haff kızargım lekelendım sankı coook mutsuzum nefes alamyrum ıyılesmıstım ben arkadaslar nıye yıne yzume dokundrdum allahım cook kotuyum gecer mı arkadaslarr:KK43:(((((((

slm arkadaşlar cildimde çukur şeklinde sivilce izleri var c02 fraksiyonel lazer yaptırmak istiyorum ankaradayım burda önerebileceğiiiniz güvenilr bir yer tavsiyesi lütfen

turkuaz 01 mesajınıza cevap yazamıyorum. 100 mesaj dan sonra özel mesaj gönderme hakkım oluyomuş. ben memnum kaldım . son durum ii. sizin ilk yaptırdığınız fraksiyonel erbiyum yağ. belki de ondan dolayı memnun kalmadınız. yaptıracaksan güneş kendini hissetirmeye başladı. riske girersin. korumak zor olur.

sivilcelerimden kurtuldum ancak izlerinden kurtulamıyorum çukur şeklinde izleri var. fraksiyonel yaptırmak istiyorum ama anladığım kadarıyla çeşitleri var. sizce hangisi daha iyi ve etkili olur tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirm bide ben izmitte yaşıyorum burda önerebileceğiniz bir yer varmı?

turkuaz 01 mesajınıza cevap yazamıyorum. 100 mesaj dan sonra özel mesaj gönderme hakkım oluyomuş. ben memnum kaldım . son durum ii. sizin ilk yaptırdığınız fraksiyonel erbiyum yağ. belki de ondan dolayı memnun kalmadınız. yaptıracaksan güneş kendini hissetirmeye başladı. riske girersin. korumak zor olur.

Ben artık sonbahara bıraktım çünkü güneşten korumak çok zor olucak.İnşallah bende iyi bi sonuç alırım.

Bende sormak için aradım şimdi yapabilirz ama mayısta yapmıyoruz dedi doktor.Bilmiyorum yaptırsam mı ki?

Ben lazer cihazları satıyorum,co2 de severek sattığımız bir sistemdir.

ben yaptırmadım vakitsizlikten ,artık seneye

Merhaba pınarkaracar; lazer cihazları satıyorsan konuya hakimsindir. bu co2 nin iki ayı aşkın lazer oldum. sonra lekelenme oluştu. şimdi de expigment karışımı haftada bir kullanıyorum. bu co2 nin yan etkileri geçici mi? lekelenme falan. bilgin varsa yazabilir misin

Merhaba pınarkaracar; lazer cihazları satıyorsan konuya hakimsindir. bu co2 nin iki ayı aşkın lazer oldum. sonra lekelenme oluştu. şimdi de expigment karışımı haftada bir kullanıyorum. bu co2 nin yan etkileri geçici mi? lekelenme falan. bilgin varsa yazabilir misin

Bildiğim kadarı ile cevaplıyım.Yan etkilileri geçici ama protokole yani doktorun önerilerine uymak lazım.
Kesinlikle korumak lazım.

Yapılan uygulama da çok önemli ,derinliği vs.

X