Citlenbik'in Başarı Öyküsü

sevindim canım buna uyduğun için ama sen biraz fazla vermişsin hemen fazla verilen kilolar hemen geri gelmesin bitanem kahvaltını yap derim.ohhhhhhh akşam yemeğinide ne güzel yemişsin afiyet olsun kısmadan kilo vermek hayal gibi bundan güzelimi var ya..

Benim normalinde metabolizmam inanılmaz yavaş çalışıyo canım ama bu şekilde yemeye başlayınca hızlandı onunda etkisi var sanırımm belki bundan sonra dengelerim dediğin gibi 600 700 gram bile yeterli 1 hafta için. şu yasak bu yask denince daha çok canı çekiyo zaten insanın Diğer diyetlerle hızlı şekilde bi zayıfla bi kilo al heryerimde çatlaklar başladı en iyisi böyle yavaş yavaş kilo verip bidaha geri almamak

o hızla verdiren dietleri yapınca sonradan verdiğinden fazlasını alınca bi de kiloyu verdikten sonra niye koruyamuyosun diyolar ya bazı cahiller.eee onu yeme bunu yeme sonradanda birden yiyince alınıyor işte .
arkadaşım senin metobolizman bi de zayıfmış daha nice kilo vermeler inş..:92::92:

HİÇ YAKIŞMIYO BİR BAYANA BÖYLE LAF SOKMALAR YAKIŞTIRAMADIM YAZIK,,,
İİDE BEN SİZE ABLA DİYİM ÇÜNKÜ HENÜZ 23 YAŞINDAYIM VE BUZAMANA KADAR YEDİĞİM BİR ŞEYİ TARTTIĞIMI HATIRLAMIYORUM BÖYLE BİR EZİYET OLAMAZ İNSANA YA,GÖNLÜNCE HİÇ BİRSEYİ HESAPLAMADAN YEMEK ÇOK DAHA GÜZEL İNSAN HEM STRES OLMADAN YEMEK YERSE ZATEN KİLOLAR GİDİYO KENDİLİĞİNDEN AMA ZAMANINI BİLİCEKSİN AKŞAM ERKEN YEMEK ÇOK ÖNEMLİ

tebrikler canım çok güzel işte bu derim helal olsun azmine bayıldım

yaa bu topikle ilgilenmeyen kişiler neden gelip bu sayfayı kirletiyo acaba afedersiniz? tamam herkesin kendine göre doğrusu var,ama bari başkalarının da düşüncelerini sabote etmeyin dimi ama.gerçekten yazık..çitlenbik arkadaşım sonuna kadar arkandayım senin,kim ne derse desin sen bildiğinden şaşma şekerim

Vallahi sonuna kadar haklısın canım.kirletiyolar çöplük yaptılar resmen kendi yaptığın dietle kendine topik aç demiştim o triendy21 e açmış benim sözümü dinlemişde daha halen benim konumda ne işi var anlamadım körcahil resmen.bende senin gibi doğrudan şaşmayanların arkasındayım canım iyi gecelerkimse yolumdan şaşırdamaz beni zaten tatlım

Son düzenleme:
Çitlenbikciim sabah kahvaltıda ekmek falan yiyomusun?

Son düzenleme:
dün tam senin hakkında gerçekten çok fazla eleştri yaptığım için kendime kızıyordumki,bu sabah ne kadar doğru tanımışım seni bidaha anladım bi insan kendi yaptığı şeyleri başkalarıda yapıyo zannetiyo,sen bilemezsin ne yaşadığımı ön yargılıda davranamaya hakkın yok ,kayınpedere ne yapmış olabilir bi gelin oğlunu sevmekten başka hatta ben ona 2 torun verdim bide hala huyu aynı ben çekiyorum onu sen değil,ama dilerim allahtan benim hakkımda ne düşünüyorsan allahta sana 10 katını versin yarabbim,çok kırdın beni ben sana hakaret etmedim sadece sana cvb verdim beni okadar itekledinki sana ilk başta benim yöntemimde aylarca buna benziyordu diye destek amaçlı gelmiştim,ama yanılmışım böyle karşıdakini yargısız infaz yapan bi insanla daha fazla konuşmak istemiyorum,ve benim yaşadığım şeyler seni alakadar etmez okonuyla açtığım konudada tek bi kişi yok ters tarafta olan demekki o olayı kendinde buldun benimde öyle olduğumu düşündün acıyorum sana neyse bitti......kendini o kadar çaresiz hissettiğin belliki savunma mekanizman sürekli çalışıyo,ha birde senin kilonda bi bayan haftada grlarla olucak iş değil haftada 500 gr senin yarın kilondakiler için normal bunuda aklında tut,,, sonra yıllar sonra bigün yine yazarsam kilomun nerde olduğunu görürsün,benimki diyet değilki bırakınca alıyım kilo yaniii,,bana öyle diyip durma ben ömrümün sonuna kadar böyle yaşıycam zaten abartı yok diyet bırakma yok kilo alıcamı sanmıyorum,,,:79:

hanımlar huhuuuu kendiniize çeki düzen verin ama, niye böyle kişiselleştirdiniz ki bu meseleyi???? alt tarafı bi diyet
yapıcaz siz nerelere getirdiniz işi ......sakin......

bu arada ben 1 gram bile veremedim çitlenbik kardeşim hiç yalan söyleyemiycem ....

neden veremedim çünkü iradesizim,çünkü yedim, akşam gezmelerinde abarttım vs...

şimdi baştan başlamak istiyorum,bu sefer yapıcam inşallahhh

3 kilodan vazgeçtim 2 kg ya da razıyım valla...yeter ki o beyaz kotumu giyebileyim :97::97::97::97:

beni en son bu noktaya getirdin söylediklerimde hiç de pişman değilim.hiç tanımadığın bi kişi hakkında atıp tutuyosan kimbilir tanıdığın kişilere napıyosunbi de hakaret etmedim diyosun hakaretin alasını yaptın be.insan böyle kırılıyomuş ya gördün mü naber??
benimde kilo vermeyle yaşadıklarım seni hiç mi hiç alakadar etmez.kendimi zor tuttum bunu söylememek için ama sen kaşındın kızım şimdi anla işte insanlar hakkında yargısız infazın sonucu karşındakini nasılda üzüyormuş.ben sadece senin kendine gelmen için empati yapmanı sağladım.karşındakini kendi yerine koy diye ne kadar üzüldüğünü sen de yaşa diye.ama nerdeeee.Allah ıslah etsin(Amin). daha akıllanmıyorsun.
daha halen konuşuyosun bak senin kilonda 500 gr vermek az diye sanane sanane daha akıllanmamışsın asıl ben acıyorum sana.benim bu beslenme şeklinde kilolar yavaş yavaş gidecek 500 gr halinde ben zaten bunu başta söylemiştim aklın almıyorsa sorun var demektir sende

Son düzenleme:

arkadaşım boş ver ya sen diğer lüzumsuz kişileri o cevabını aldı.kendi yaptı ettiğini buldu

neyse bizim güzel beslenme düzenimize gelelim.
akşam bunda yemek yok en önemli kuralı arkadaşım.bi dahakine inşallah yaparsın.
bu beslenme şeklinde haftada 500 gr veriyosun bazı insanların kas yapısına da bağlı tabii bu verme şekli.300 400 gr gram gram gidecek kilolar.başkalarının diyetleri gibi hızla giderse hızla geri gelir unutmayın güzeller.
bende 500 gr vermişim çok da mutluyum hiç zorlanmayarak yaşantımı etkilemeyerek sanki hiç düzenimi değiştirmemişim gibi kolayca hiç hissetmeden eriyorum yaşasın

merhaba benim de zayıflamam lazım sağlıklı beslenmek ve diyet konusunda çok bilgim olmasına rağmen yeni yöntemler de araştırıyorum. topiğin belki faydalı olur dedim ama tutumların gerçekten hiç hoş değil seni kınıyorum yaşın çok küçük sanırım yani ben de gencim ama senin tutumların bu izlenimi verdi. tuhaf ve hoş olmayan tavırların dolayısıyla tavsiyelerine de güvenemedim ne yazık ki. ayrıca bir çok diyetisyen ve doktor tanıdığıma dayanarak da şunu söyleyebilirim ki ayda 4 kilo vermek normaldir. ben diyetisyen eşliğinde normalden daha fazla ama ne yediğimi bilerek 1.5 ayda 9 kilo yağ kaybettim. ve çok sağlıklıyım. sence sağlıkçılar sağlıksız olan bir şey yaptırırlar mı? yani desteksiz şekilde çirkin söylemlerde bulunmuşsun burada. tamam tasvip etmeyebilirsin. benim de var tasvip etmediğim bazı öneriler ama böyle medeniyet dışı tepkiler hiç yakışmıyor bir insana. ayrıca senin önerin sadece formunu korumak, gece fazla yağ depolamamak, 2-3 kilo fazlalığı geniş zamana yayarak vermek adına faydalı olabilir bunu zaten herkes biliyor. lakin fazla kiloları olan ve belli süre içinde sağlık çerçevesinde bu kilolardan kurtulmak isteyen insanlar için senin önerinden daha fazlası gerekiyor şekerim. umarım diğer arkadaşlara yaptığın gibi bana da çirkin tutumlar sergilemezsin. hadi bol şans umarım fiziken de zayıf biri olursun. iyi dileklerim seninle

ben bunu söylerim ve söylücemde 4 ayda 14 kilo fazlaaa

Umarım sağlıklı bir şekilde kiloları verirsiniz kızlar..Ama 4 ayda 14 kilo gayet normal.Şuan diyetisyen kontrolunde kilo veriyorum..Haftada 1 kilonun ideal oldugunu döylüyor doktorum.Yani ayda 4 kilo en sağlıklısı..
Hedefim 2 ayda 8 kilo vermek..Hemde tıka basa yiyerek..Şuan 2 kilo gittti.yeni başladım ve yiyerek nasıl kilo verilir gördüm ve hala şoklardaym

dietinizde başarılar bizimki ayrı beslenme şekli bunda gramla gidecek.

Arkadaşlara değil şekerim olumsuz düşünen birine bir kişiye gereken cevabı verdim size ne oluyor.güven güvenmemezlik sizin seçeceğiniz bir şık.ben diğer dietlerden sonuç alamayan arkadaşlar için bu konuyu açtım lütfen bu konu ile alakalıysanız cevap veriniz.yok ben başka dietleri yapacam diyorsanız sizi daha fazla dinleyemicem birinden yeni kurtuldum.2 _3 kilo fazlalık için yapmıyorum ben bunu.1 seneye yayarak yavaş ama kalıcı kilo vermek için yapıyorum.ben sizin iyiliğiniz için söylüyorum ve söylücemde ayda 1_2 kilo vermek sağlık açısından önemli zira aksi takdirde bağışıklık sisteminiz düşer ben önceki yaptığım dietlerden bundan o kadar çok eminimki sadece yaşadıklarımı yazıyorum.

biraz önce 70 79 ağırlığında birlikte zayıflıyor topiğinde triendy21 in arkadaşı olduğunuzu ve beim orda dedikodumu yaptığınızı gördüm çok yazıkkkkkkk size orda benim hakkınmda atıp tuttuğunuzu gördüm hemen gidiyorum hayatım citlenbiğin topiğine demişsiniz.triendy beni size mi şikayet etti çok güldüm çoçuksunuz valla ne diyeyim.çöplük yaptınız burayı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…