CİNSELLİK

Üzgünüm ama eşinizin ciddi psikolojik sorunları var. Sorun ayda kaç kere birlikte olduğunuz falan değil. Bu adam hasta. Size aldatıyorsunuz diye iftira atıyor. Kardeşinize "ablan beni boynuzluyor" diyen bir adam normal mi sizce? Kolay kolay boşan demem kimseye ama bununla mı uğraşacaksınız? Bence boşanın, böyle hayat geçmez.

Ve anlamayanlara diyorum ki bana git dedikten sonra bende gittikten sonra hep böyle şeyler yaptı ben onun elini tuttum ve öyle bi duruma geldi ki böyle şeyler söyleyip ben onunla yatayım istiyor yani o kadar zaman geçmiş daha benim duygularım anlaşılmıyorsa ne anlamı var cidden

Yorumları okudum,aldatma yok yanlış anlaşılmalar için düzeltmek istedim..
Konuyu açan hanımefendi anlatmak istediğini başka bir ağızdan anlatır gibi anlatmak istemiş, belli ki zor bir süreçten geçiyor ister istemez karmaşık yazmış..
Hanımefendi tavsiyem 3 gündür eve gitmiyormuşunuz eşiniz barışmak isterse psikiyatri ye başlama şartı sunun..diğer türlü yıpranan siz olacaksınız..
Bunca aşağılma hakarete karşı tabiki de birlikte olmak istememeniz çok doğal.. bunu sorun edeceğine beyfendi kendisi psikolojik manipülasyon yapıyor ki belki yaptığının kendisi bile farkında değil psikolojisinden dolayı.. direk boşanmak yerine eşinizin psikiyatriye gitmesi yada aile terapisi almanızı öneririm belki o zaman herşey çok güzel olur.

Bir yerde anlaşılmak için fazla açıklama yapmanız gerekiyorsa oraya ait değilsinizdir. Sevmişsiniz, belki hala seviyorsunuz bilemem ama bence böyle şeyleri düşünerek bir türlü mutluluğu yakalayamamak için hayat çok kısa. Kafanızın uyduğu, cinsellik konusunda da sizinle benzer bir partnerle olduğunuzda çok geç kalmışım dersiniz ileride.

Özsaygı postundan görüp geldim buraya belliki eşini seviyorsun sana güvensin diye evlenmeden belli ama o düzelmek yerine dahada soğuklaştırmış kendinden ve bundan dolayı senin suçluyor yani yine sizi manipüle ediyor bu yöntemle çocuğunuz yoksa çocukta yapar çocuk yapmayı uzun süre düşünmeyin ozaman hayat zindan oluyor böyle onun laflarını elinizden geldiğince ciddiye almamaya çalışın psikologların narsist insanlar hakkında güzel videoları var onları izleyin nasıl bir yol izliceğinize ışık oluyorlar benim eşimde narsist biri ama ben hangi sözünün benim canını yakmaya çalıştığını napmaya çalıştığını bildiğim için asla ciddiye almıyorum ayrıca böyle adamlar günde iki defa sekse gelemezler okadar libidoları yok ama siz istemeyince kıymetli oluyor kendinizi suçlamayı bırakın hayatınıza anlam katacak yeni aktiviteler bulun kendinize böyle insanlar öyle zehirlidirki hiç anlamadan kendinizi ölmüş bulursunuz

Amaç ne yani niye canınızı yakmaya çalışıyor siz ona her zaman şefkat vermişken ne yani amaç ne sürekli kavga edip rahatlamak mı

Çok toksikleşmiş bi ilişkiniz var.
Sizin de kafanız yerinde değil, çok şey söyleyerek hiçbir şey söyleyemiyorsunuz.
Derdinizi net olarak anlatamıyorsunuz, karman çorman yazılar, anlamsız cümleler, konudan konuya manasız geçişler...
Kafanızı netleştirin
İletişimi kesin.
Kesinlikle ayrılın bu adamdan.
Delirtmişsiniz birbirinizi karşılıklı.
Saygının olmadığı ilişkide cinsellik ölür, bu net.
Hiçbir kadının canı kendisini diken gibi eleştiren, diliyle yaralayıp duran bi adamı çekmez.
Kendi evliliğimden biliyorum. Canım çekmiyordu hiç.
Şimdi yeni bi ilişkim var, kadın olduğumu şu an hissediyorum.
O yüzden zorlamak çok anlamsız geliyor.
Olmuyorsa olmuyordur.
Aranızda uyum yok belli ki.
Birbirinize iyi gelmiyorsunuz tam tersi birbirinizi yoruyorsunuz.
Ne gereği var , 3 günlük dünya.
Ayrılık hayatın sonu değil, bazen hayatın başlangıcı oluyor.
Başka insanlarla çok sağlıklı ilişkiler yaşamak da mümkün.

Eşiniz normal olmayabilir çok anlamadım onu ama bir erkek eşiyle birlikte olmayacaksa evlilik niye var?
Komşumun eşi boşanmak istiyorum dedi adam yapma etme dedikten sonra tamam kalırım ama yatmam seninle dedi . Yani evlilik neresinde tam olarak bunun. Mantıklı düşünün biraz. Genç insanlar iki günde bir cinsellik yaşıyor bilginize

Sevgiliyken, "bir ayrıl bir barış" ilişkinizde, ayrı olduğunuz dönemlerde (sanırım) arada başkalarıyla da kısa ilişkileriniz olmuş. Eşiniz bunu kendi düşüncesine göre "aldatma" olarak tanımlamış.

Evlenmişsiniz ve evliliğin cicim ayları geçmeye başladığı zamanlarda eşiniz bu eski konuları ısıtıp, farklı cümlelerle önünüze koymaya başlamış. Cümleler çok iğrenç, bu yüzden sizin içiniz aynı yatağa girmeyi almıyor anladığım kadarıyla. Haklısınız bu durumda ama cinselliğin olmadığı bir evlilik, (bence) devam etmemesi gereken bir evliliktir. Her iki taraf için de zaman kaybı.

Aranızdaki ilişki epey zarar görmüş, buradan toparlaması zor. Terapi iyi gelir mi, gelse de bıraktığınızda sağlıklı bir şekilde devam eder mi bilemedim. Açıkçası pek ihtimal vermiyorum.

Boşanmak zor olsa da, her iki taraf için de en sağlıklısı olur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…