CİNSELLİK

Evliyseniz bir nevi cinsellik yaşamak zorundasınız zaten. Cinsellik evliliğin temelidir çünkü. Yok ben bu herifle sevişmek istemiyorum diyorsanız da evli kalmayacaksınız. Bu kadar basit.

Adam evlenmeden önce de sorunlu.
Bile bile evlenmis

Boşan bu adam hastAaa

Valla ben anlamadım işin özü ne kıkısaca
Iki birbirini sevmeyen, tahammul edemeyen insan evlenmis, sevismiyorlar, skor tutuyorlarmis hic kimse yenişememiş.

Sanirim evli degillerken de sevmiyorlarmis birbirlerini ayrilip baskalarina gidip geri barisiyorlarmis. Kadin diyor ki madem delirecekti niye terketti niye baristi, adam diyor ki sevismeyecektin niye evlendin.

Yani galiba boyle olmus.

E sevişmeyecekti madem niye evlendi ya
Saygı duymayacaktı o neden evlendi asıl hem saygı duymayıp hem de istediği zaman benimle yatıp kalkıp sonrasında duygularımı istismar edecekse niye evlendi bana bu kötülüğü niye yaptı ben onun malı değilim ki ben şişme bebek değilim benim duygularım yok mu?

Sevgiliyken çok aşıktık mutluyduk ben onun için bir şeyler yapmak isterken bile beni yalnızlaştırmaya çalıştı, bende ona bana karşı böyle davrandığı için çevremden kopamadığımı söyledim çünkü beni yalnız bırakmaya çalışıyordu güvenmek istiyordum kendimce mantıklı bi zemine oturtmaya çalıştım o evden çıkmıyorsa parası yoksa bende çıkmıyordum o dedi diye değil her şeyin düzeleceğini söylüyordum maddi anlamda ama ben bunu yapmama rağmen yanına taksiyle gidiyorum ya mesela bu taksiciyle gelme diyordu halbuki başka taksiyle gittim onunla geldim sandı kavga çıkardı halbuki ben onun yanına gitmişim?? Taksiciden huylandın belki tamam da o zaman nasıl görüşcez? Derken ben duruma el attım yani baktım beni eleştiriyor benden git dedi gittim kendi istedi bunu. Sonrasında yaşananların sorumlusu ben miyim??

Adam başkasıyla sevismesin diye herhalde bir de uye sanirim mazosist.

Iki gundur birseyler anlatiyor ama dur bakalim.
Canım benim pozisyonda vereyim istersen? Bana saygısını bozmasa ben zaten her şeyimle yanında olmuşum parası yokken bile bu ne saçma bi yorum?? Ben zaten ayrılmak istiyorum dediğimi belirtmişim

1 yıldır bu evliyiz bu cinsellik sorununu ben son aylarda yaşıyorum normalde hep anlayış gösterdim tamam dedim bazı sıkıntıları var gözüm dışarda olacak diye korkuyor hep yanında oldum gittim tamam da sonuçta o istedi saygısızlık yaptığı için gittiğimi biliyor ve birbirimizi affettik evlendik daha hala kardeşimle buluşuyorum diye bile benden şüphelenip boynuzlanmaktan falan bahsediyor 1 yıl geçmiş aradan bu korkusuna tamamen bana saygısını bozmasından kaynaklı yani ben burada sizinle bir şey paylaşamayacaksam niye var burası? Aynı hareketleri yapmaya devam etsin bende yatayım kalkayım yani öyle bi duruma geldi ki hayır aldatmıyorum deyip koynuna atlayayım istiyor anlamıyor musunuz ne yaşadığımı

Güzel anlatim

Anladığım tek şey eşinizin sizden beklentisi var cinsellik konusunda ve sitem etmiş kadın olarak haklı buluyorum.

Ay senin zaten ilk cümlen ofsayt, ben hiç muhatap olmayayım en iyisi. Adamın hayatında biri varken adamla gönül eğlendiren kadınlardan kusmuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…