CİNSELLİK

prvbabe

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
64
13
Karşımdaki insan hayatındaki kadını sürekli geçmişiyle yargılayıp olmayan şeyleri bile oldu gibi lansedip onun yanında değilde karşısında olduğu zamanlar ben hep bunun elinin tuttum ben seni seviyorum diyerek hep onu yatıştırdım onunla oldum derken buna hiç bir zaman son vermedi ve hatta bazen beni istemediğini söyleyip beni kendinden uzaklaştırdı ve bende gittim hayatıma baktım. Sonrasında yine barıştık bu sefer o gidişlerimi de ekledi. Bu sefer ben gittim o geldi, ya da onu haklı çıkarıyorum deyip ayrılsak bile bir şey yapmayıp, bir şey dediğimde kimseyle mesajlaşmamak dahil. Gittiğim zamanlarda normal hayatıma dönüyordum gidiyordum geziyordum o yok gibi sonuçta beni istemeyen kendisi. Sonra arayıp hesap sormalar falan derken dedim bu böyle olmayacak O bana güvensin diye onunla bi yol yürümeye elini tutmaya çalıştım. Derken evlendik. Ama o huyundan hiç vazgeçmedi. Ve artık öyle bi duruma geldi ki ben bir şeyler yaşamak istemediğimde bunu sorun haline getirmeye başladı. Hani bu evlilik nereye kadar gibisine. Bende kolay şeyler yaşamadığımı içimden gelmediğini çünkü ne zaman bir şeyler yaşasam, bir şeylerin düzelmediğini, benim düzeldi sanarak bir şeyleri yaşadığımdan bahsettim. Ve sonrasında o yakınlığa rağmen beni ötekileştirmesinin benim için ne kadar ağır olduğundan bahsettim. Ve içimden gelmiyor dedim.Eşiniz size ayda şu kadar birlikte oluyoruz diye sitem etse tepkiniz ne olurdu?

Son düzenleme:
Eşiniz size ayda şu kadar birlikte oluyoruz diye sitem etse tepkiniz ne olurdu?
Sayı önemli bacım
1-2 ise adam da istekli, yaşlar 70 değilse, adam haklı .
Tepkim ne olurduya gelince
İsteksiz olma sebebin kocan mı kendin mi ona göre değişir adam seni cezbetmiyor sevmiyor isen seks istememen normal. Ama her yolu deneyip de sende tık yoksa ve sevdiğinizi düşünüyor iseniz adam haklı

Diğer seçenek siz çok istekli ve her gün sürekli istiyorsanız yoruluyordur

Siz isteksizmisiniz ki sayi tutup sitem ediyor? Biraz konuyu acsaydiniz bizde anlayip cevap verseydik.. Yazdiginiza gore cevap vericek olursam eger. Benim libidom yuksek mesela. Kocam devamli bahane edip kacsa bende sitem ederim..

Şimdi benim bi süre vermem sanki onu haklı çıkaracak gibi bir kapıya çıkar. Bu yüzden şöyle anlatayım karşımdaki insan hayatındaki kadını sürekli geçmişiyle yargılayıp olmayan şeyleri bile oldu gibi lansedip onun yanında değilde karşısında olduğu zamanlar ben hep bunun elinin tuttum ben seni seviyorum diyerek hep onu yatıştırdım onunla oldum derken buna hiç bir zaman son vermedi ve hatta bazen beni istemediğini söyleyip beni kendinden uzaklaştırdı ve bende gittim hayatıma baktım. Sonrasında yine barıştık bu sefer o gidişlerimi de ekledi. Bu sefer ben gittim o geldi, ya da onu haklı çıkarıyorum deyip ayrılsak bile bir şey yapmayıp o bana güvensin diye onunla bi yol yürümeye elini tutmaya çalıştım. Derken evlendik. Ama o huyundan hiç vazgeçmedi. Ve artık öyle bi duruma geldi ki ben bir şeyler yaşamak istemediğimde bunu sorun haline getirmeye başladı. Hani bu evlilik nereye kadar gibisine. Bende kolay şeyler yaşamadığımı içimden gelmediğini çünkü ne zaman bir şeyler yaşasam, bir şeylerin düzelmediğini, benim düzeldi sanarak bir şeyleri yaşadığımdan bahsettim. Ve sonrasında o yakınlığa rağmen beni ötekileştirmesinin benim için ne kadar ağır olduğundan bahsettim. Ve içimden gelmiyor dedim.

Neden evlendin ? Ben hâlâ orayı anlamadım ?

Cezbetmiyor sanırım. Sürekli karşımda onunla yatmadığım için beni eleştiren biri var ama yakınlaşmaları falan beni o kadar etkilemiyor yani sadece sex için yaklaşıyor gibi geliyor bana duygularımı önemsemediğini düşünüyorum. Öyle olmasa ben bir şeyler yaşadıktan sonra bile sürekli en ufak olayda bana karşı saygısını yitiriyor ve beni yargılıyor sürekli aynı şeyleri konuşuyor, beni sadece bi beden olarak görüyor

Tamam da soru bu degil. Konuyu actiginiz metni geri buraya yapistirmissiniz. Cagri merkezinde sorun cozumle(me)yen elemanlar gibisiniz.

E madem böyleydi evlenmeseydiniz. Evlendiyseniz ve adamı içiniz almıyorsa niye devam ettiriyorsunuz?

Birlikte olduğumuz zamanları artırma yolunda olurdu
Evet işe her defasında onu affederek başladım ama önünü alamıyorum artık ne zaman birlikte olsak sonrasında farklı bir sebepten tartıştığımızdan saygısını yitirdiği için bir şeyler yaşadığıma pişman olacak duruma geldim

E madem böyleydi evlenmeseydiniz. Evlendiyseniz ve adamı içiniz almıyorsa niye devam ettiriyorsunuz?
Ayrılmak istediğimi söyledim. Bunu söylemeden önce konuyu açtığında da kadınlık gururumu toparlamaya çalıştığımı, şu an böyle bir süreçten geçtiğimi, yapamayacaksa saygı duyduğumu söyledim. O da bana tamam bende saygı duyuyorum dedi. Sonra ben yatağıma geçince hani neyi çözdük biz şimdi falan dedi. Yani bu konuyu açtığında ben onunla yatayım istedi saygı duyuyorum demesi bile sırf bu yüzden. Çünkü onun bana saygısı olmadığından yatmak istemiyorum onunla. Neyse uyudum. Orada blöf yaptığını düşünmedim ama inanmadım da. 2 gün geçti geçmedi yine bana olan güvensizliğini dile getirdi kardeşime ablan beni boynuzluyor falan diyerek saygısızlıklarına devam etti. Bende ayrılmak istiyorum dedim kapattım telefonu. Eve gitmiyorum 3 gündür

O kadar üstü kapalı konuşuyorsunuz ki bir şey anlaşılmıyor. Anladığım siz eşinizden önce de birliktelik yaşadığınız için eşiniz bunu sevgiliylen kabullenemediği gibi şimdi de kabullenemiyor ve her fırsatta dile getirp sizi suçluyor. Siz de bu sebeple ondan soğumuşsunuz ve ona karşı bir çekim hissetmiyorsunuz. Dolayısıyla o isteyince geri çeviriyorsunuz. O da sitem ediyor. Eğer doğru anladıysam konuyu sevgiliyken bile eskiden ilişkinizin olmuş olmasını sorun eden ve bu sebeple ayrılan biriyle evlenmeniz hata. Ama evlenmişsiniz sonuçta o da artık bu konuyu kapatmalı sürekli ortaya getirmesi hata. Sizin soğumanız bu durumda normal olabilir. Bunun çözümü kendiniz konuşarak halledemiyorsanız aile terapisti o da olmazaa boşanma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…