Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yorumlardan rahatsız olunca bazılarında neyin yarası varsa demekde moda oldu.
son cümlenizde yazdığınız gibi fikir alışverişi sadece çocuklarla sesli sevişme nasıl oluyor diye sorguladı insanlar doğal olarak.
artık apartman dairesinde yaşama geçtiğinize göre sizinde sorguladığınız nasıl olacak diye sorduğunuz gibi.

Tamam kolluk kuvetine de böyle dersiniz işte. Herkesin doğası farklı.
Hanımefendi burda kadın kadına konuşuyoruz. Farkındaysanız ne şiş yansın ne kebap diyorum. Ben şöyle bir konu açsam tepki verilmesi gayet doğal "Komşum şikayetci olsa bile ben cinselliği istediğim gibi yaşarım"

Ben, cinselliğin bizim için önemli olduğunu lakin ses giderse rahatsız etmek istemediğimden neler yapabilirim düşüncesi.. bunu önemsemesem dün gece eşime telkinde bulunmazdım.

Şunu bir anlayın ya hu.. ne benim cinselliğim sekteye ugrasın ne konu komşuya ses gitsin.

Başına gelen var ise nasıl çözüm buldular.. boyle bir binada ilk defa oturuyorum. Fikir alayım dedim ama siz de ki bu ofke neden onu halen anlamış degilim???

Aslında sizin nasıl ya da ne sıklıkta seviştiğiniz kimsenin umurunda değil. Ama belli yaşı aşmış, yıllardır evli, çoluklu çocuklu insanlar sevişmenin her türlü şeklini çözmüştür, ortama göre davranmayı bilir. Hele ki evde çocuklar varken...

Mesele benim açımdan bakınca komşular değil mesela. Onun çözümü kolay. Ama çocuklar sıkıntı. Hep bu yaşta kalmayacaklar, 2-3 sene sonra ne yapacaksınız? Zevk almadan mı sevişeceksiniz ya da toptan sevişmeyi mi bırakacaksınız? Nasıl olacak yani, planınız nedir?

konu sahibi ''çocuğun uykusu derin geri uyuyakalır küçük zaten anlamaz'' diye birşey yok yalnız...
hatta daha çok korkar babam anneme ne yapıyor diye resmen travma yaşatırsınız çocuk anlamaz diyerek büyütmeyin en büyük hatanız bu olur

yani toplu yaşamanın bazı kuralları var kimse dinlemek zorunda değil

yani toplu yaşamanın bazı kuralları var kimse dinlemek zorunda değil
Bence de ama bazıları buna özgürlük ya da benim yaşam alanım diyebiliyor
Ben de diyorum ki çok çirkin bunları duymak özeliniz size kalsın
Yoruma açık tabi çok farklı düşünülebiliyor

Olur da uyanıverirse ne olacak? Çocuk bu ne zaman uyanacağı, bir derdi olup olmayacağı belli mi olur? Nasıl açıklama yapacaksınız ufacık çocuğa?
Büyük olanın odası en ucta top atsan duymaz. Wc. Tuvaleti diğer kısımda ara kapı bölüyor. Ufak olanın 3 yasının icinde odası kameralı ve telsizi acık. Çocuğa ses gitme ihtimali zor ama yan duvardan komşu duyabilir. KudrA seni takip ettigim kadarı ile doğrucu Davut'sun. Çocuklar için önlemleri her zaman aldıkta böyle bir binada ilk defa oturduk başka ev yoktu. Daha toyum yani

Çocuklu olmasanız anlayacağım tedirginliğinizi ama iki çocuklu yıllardır evli bir çift olarak bu işin kendi içinizde bir olurunu bulmuş olmanız lazımdı. Çocuktan, biraz ayaklandıktan sonra işin rengi değişiyor, ona göre davranıliyor biz öyle yapıyoruz en azından konuyu ilk okuyunca yeni evli sayılacak bir çift sandım sizi.

Renkli cinsel hayatınızı özellikle vurgulayınca üzerine yorumda yapılır ayrıca, ayrıntı veren sizsiniz.

Benim de "çocuk zaten küçük..." yazısını okuyunca hanımefendinin üzerine şu kitabı sıpıtasım geldi

Az çok çocukları tanıyorsam bu önlemler hiç bişey değil. Yarın öbür gün öğretmenine gidip bişeyler sorabilir çocuklar, çok başıma geldi benim. Bu saydıklarınız çocuklar için önlem bile değil. Duyar, duyduğunu anlamlandıramaz gider öğretmenine sorar. Bir de öğretmene rezil olursunuz.

Kendinizi kontrol etmeyi, kontrollüyken de zevk alabilmeyi öğrenmelisiniz. O çocuklar 3-5 yaşında kalmayacak.

neee evde çocuk da mı var?
Uykusunun ağır olmasından nasıl emin olacaksınız ya.
Ay biz çocuktan sonra salonda oynaşmaya bile korkar olduk. Uyanınca ışığa yürüyor. Ki uykusu da ağırdır nasıl emin olacaksınız ya.
Ay şok oldum.
Duymaz demeyin ayrıca kocam da babasıyla annesinin sesini duyarmış. Sobalı ev. Sonra 15 yalında yeter artık demiş soğuk odada yatmış kışları. Yazık ya çocuğa valla

herkes sizi kiskandi benden soylemesi…mesela benim derdim nisanlimlaymis anlamis oldum simdi onu doverek uyandiricam bak millette ne “hard”lar var diye tokat da hardin dogasinda var zaten

cok guldum ya bi de paragraf paragraf yazmis sevismesini aciklamis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…