Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu öyle anlattığınız kadar da hoş bir şey değil özellikle çocuklar da varken yani
Benim yan komşum da sizin gibi neyse ki onların çocuğu yok
Gece 3 te 5 te uyandığımızda çok oluyor hanım kızımızın çığlıklarına öyle sandığınız gibi vay ne hard sevişiyorlar falan diye değil de bu kadarı da fazla artık diye konuşuyoruz

ben o saatte ses duysam uyku sersemi birini boğazlıyor herhalde derim

ben o saatte ses duysam uyku sersemi birini boğazlıyor herhalde derim
İnanın öyle bir inliyor ki anlamamanız imkansız birde biz alıştık galiba artık başladı bizimkiler diyoruz
Eşinin gündüzleri de evde olduğu oluyor yine aynı durum şükür ki taşınıyorum

Derdinizi ben anladım. Şahane bir cinsel hayatınız var ve şahane bir çiftsiniz. Mesaj bize ulaştığına göre hoşçakalın.bu arada o komşuların hepsi çatır çatır çatlıyor kıskançlıktan, daha yüksek sesle sevişin iyice kudurtun.daha çok sevin yaşamayı.hadi hoşçakalın.havalı çift.daha çok renklenir, renkli hayatınız işte daha ne.

allah sizden sonra taşınacaklara kolaylık versin
Amin inşallah çoluklu çocuklu biri gelmez evin her yerinde yapıyorlar üstelik hani bir odada oturayım da duymayayım gibi bir şey de yok saati de yok
Arada bir nefeslenince diğer seste çok geliyor midem bulanıyor artık

Konu sahibi değilim ama adamın sadece konu sahibinin yeri göğü inletmesiyle gaza geldiğini nereden çıkardınız kadının içinden geliyordur illa eşi istiyor diye değilya bu işler içten gelmezse koca istiyor diye en fazla birkere olur iki kere olur dahası olmaz konu sahibinin kanı kaynıyor libidosu yüksek napsın

Ben üst katın horlamasına kadar duyuyorum. Önceki evde de cinsel ilişki seslerine kadar duyardık. İğrenç bir durum. Siz salonda misafirinizle oturuyorsunuz, sevişme sesleri geliyor. Komşu duyuyor da çocuk duymuyor mu?

Bir de şikayet edilirsem kolluk kuvveti tanıdık mı çıkar demişsiniz orayı anlamadım. Savcı hakim değilsiniz umarım:))) Her gürültü yapanı karakola çağırmıyorlar.

Ayy bu alıntı nerden cıktı
Yapan vardır ama malzemeleri aldıktan sonra çok zor bir şey olduğunu düşünmüyorum
Muhakkak araştıracağım çok sağolun.. bayılıyorum yadırgamak yerine çözüm sunan insanlara
Gülesim geldi anlatım tarzınıza

Oda taşıma olmayacak taşınma olmayacak siz taşının diğer odada ara odada sesin gitmeyecegi yerde sevişin uyumaya odanıza geçin
Valla ya yalıtım veya başka oda.. ilk defa boyle binadayım idrak yollarım zayıflamış
Kendinizi neden yatak odasiyla sinirlandiriyorsunuz ki?

He yok ille de biraz dizginlenelim derseniz cocuk yapin. 1 yil kadar rolantiye alirsiniz komsular rahat eder; ama sonrasi icin cozumu bulmalisiniz.
Var canım.. araya onlarda kaynadı
Biz eskideeen eskideeen canım çocuk olmadan önceydi bir de ilk defa boyle bir binadayım biraz aptallasıyor insan ama iyi ki sizlere sordum
bende merak ettim de hamile kadınım ber pozisyon bize uymaz sonra aklımda kalır
Hamileyken o koca göbeğimle öpüşürken bile A harfi gibiydik ayol.. ne tutarsa artık
Yaa ben de araştıracağım.. daha önceki evler musaitti hiç bilgim yoktu ama artık sizlerden öğrendiklerimi uygularım sağol canısı
niye sadece yatak odasında cilveleşiliyor ki
Bunu ben de soruyorum.. sonradah az ehlilestik çocuk olunca
Evde çocuklar varken mi sesli sevişiyorsunuz? Komşulardan daha büyük sorun değil mi bu? Ben de çocuksuz çift sandım.
Canım valla çok idrak edebilecek yaşta değil kücük olan. Büyüğün uykusu o kadar ağır ki vinçle kaldırıyoruz artı kaldırsak bile geri yatıyor bir de onun odası diğer ev dubleksti aşagı kattaydı. Bu ev de bizim odaya en uzak oda ki zaten oğlumdan yana en dertli olduğumuz konu uykusu ciddi ağır
e yan komsu duyuyor da cocuklar duymuyor mu sizin sesinizi?
Biri küçük, diğerini uyandirmaya taş devrindekiler gibi sürümeniz lazım
Arkadaşın komşusu siz misiniz acaba? Kurtuldum diye seviniyordu hahaha

Çocuklar başkasının herhalde? Sizin yok?
Yoo bizim eski ev mustakil dublexti işte yeni komşular gelip burda konu acmasınlar diye çözüm arıyorum.
Ay dur canısı nazar falan Eskişehir'de ki heykellere dönmeyelim yaa ses dediğim çığlık atmak degil.. öbür evler musaitti bi de buyuk tek ve kücüktü veeeyaaa cocuk yoktu oluyordu. Kız şeyden bahsediyorum.. hani argo konuşmalar, fantaziler (kırbac yok ) ya bi de işte birlesme sesi var ya.. yani konuşma sesi geldiyse o seslerde gider korkusu yoksa sessiz eylemleri yapmayan yansın
Ay vallahi ballandıra ballandıra komşu kadın dillerine düşüceklermiş bilmem ne
Size 1 ay lojman ortamı veya lojmanvari bir yerde yaşamanizı tavsiye ederim. Keşke ballandırsalar ama tam tersi.. ayıp, günaah..
Evde çocuklar varmış dark. Çocuklu bir çift ne kadar ses çıkarabilir ki?
Yukarda cevaplamışım ev ortamı musait

Sabah sabah var olan cinsel açlığım da kaçtı. Tişikkirlir konu sahibi cınıms

bizde konu açan üyeye başka yerde yapın diye akıl veriyoruz kendi çocukları duymuyormuşta bu sefer komşu çocuğunun odasına falan denk gelecek çocukta travma olacak

Ahahah çocuklar alışık.

Çocuk (gecenin 3’ü): bu ses de ne? Haaa annemle babam hard sevişiyor yine, neyse uyuyayım ben
Valla alışıklar baksana uyanmıyorlar bile. Hey gidi hey biz oda kapısını kilitliyoruz sessiz sessiz geliyor vicdansız velet. Hayır yani karanlıktan korkarsın yine gelmezsin sessizce dimi,en basiti anneaaaa diye ses edersin gelirken. Yok. Freddynin çocuğu var bizde ne sevişmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…