Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar..

Hiç böyle bir konu açacağım aklıma gelmezdi. Buradan komşu şikayetleri okuyunca tedirgin oldum :-)

Biz yeni bir şehre tayin olduk. Normalde biz eşim polis diye lojman haklarımızı kullanmadık ve yine ayrı yerden tuttuk. Asker ve polis eşleri bilirler lojmanların enteresan bir aurası var. Nedendir bilmem ama, guruplaşma, dedi kodu, çekememezlik cok fazla oluyor. Karı- koca biz de böyle şeyleri sevmeyince hep uzak kaldık.

Evi ben gelip tuttuğumda bina yeni ve boştu. Biz gelene kadar hepsini askerlere kiraya vermişler dolayısı ile farklı teşkilat ama yine lojman gibi olmuş :KK70:

Şimdi diğer dairelerin yatak odası konumu nerde bilmiyorum ama, galiba bizim yatak odası tahmini olarak yan dairenin Amerikan mutfak olarak kullandıkları oda. Çünkü bizimki onun ters yönü Amerikan mutfak ve çok geniş olduğundan dolayı onlar da bizim gibi günlük oturma alanını oraya yapmışlardır.

Normalde yeni bina ve ses ve ısı yalıtımı var ama, dün geç vakit yan komşu bayanın ya telefonla, ya da biriyle konuşması bana geliyordu. Konuştukları tam net değil ama ses vardı yani. Biz de karı-koca cinselliğimize düşkün bir çiftiz bir de ne bileyim renklidir yani 🤭 O esnada konuşma, hard vb. Şeyler..

Dün yine rahat durmadık ama, o ses bana geldi diye eşime "Sessiz ol, hızlı davranma " diye diye adamın şevkini kaçırdım. Hard ve hızlı olunca malum sesler çıkıyor ve yan duyarsa ne yaptığınız bariz belli. :KK45:

Gelelim meseleye.. birincisi sesin yana gitmesi tedirginliği ile adapte sorunu oldu ve olacakta. İkincisi ben işe başlayınca ister istemez kolluk kuwetleri ile muhattap olacağım %100 de %200 bulunduğum konum itibarı ile bu kişiler asker olacak. Bu sese maruz kalan bir adamla çalışmak beni utandırır. :skandal:Bir de bu konu tahminlerim üzerine apartmanda bayanlar arasında konu olacak. Bahsettim ya.. nerde lojman ve lojmanlaşmış bina var.. kopsun kıyamet 😂

Şu an ev degişme şansım hiç yok. Ebeveyn banyosu bu odada olduğundan dolayı bir de yatak odamın mobilyaları (her şey xl) ancak bu odaya kurulabildi yani oda degişme şansıda yok.

Kızlar bu durumda "amaaaan dunyaya bir kere geliyoruz" mu diyelim? Çünkü biz yaşamayı seven bir ciftiz. Cinsellikse en büyük uyum ve bizi biz yapan en büyük etken. Yoksa "aman duymasınlar sıradanlaşalım" mı diyelim? Lakin eşimi ve kendimi tanıdığım kadarı ile bu bizi psikolojik etkiler. Tavşan gibi olan bir çiftin, koalaya dönüşmesi bir devrin bitişi olur 😏 Hadi kızlar bir el atın yaa.. derdin bu mu? demeyin evliliğimize şimsek gibi çakar bu durum 😬😬

Ev yerleştirmeye devam ettiğimizden kopukluk olabilir ama, dinlendikce yazacağım 😊
Napıyırsunuz adamı yatağa bağlayıp kırbacla konulu film mi çekiyorsunuz nedir yani?Biz de hot hard severiz ama yani bokunu da cıkarmamak lazım. Doguda alt üst yan komsun cami imamı, manav olsa ne diğişecek?Kapıda onları da göreceksin ya da asansörde karsılaşacaksın aynı şey.

herkes sizi kiskandi benden soylemesi…mesela benim derdim nisanlimlaymis anlamis oldum simdi onu doverek uyandiricam bak millette ne “hard”lar var diye :KK53: tokat da hardin dogasinda var zaten 🤪

cok guldum ya bi de paragraf paragraf yazmis sevismesini aciklamis :KK70:
Bir tek kendini sevişiyor zannediyor zaar😒

eşimle tavşan gibi zıppır bir çift olmamıza rağmen orgazm olduğum zamanlarda da çıkan ses çamaşır makinesinin sıkmaya başlarken ki sesi kadar yani oda 6 saniye falan sürüyor :KK70: :KK70: ekstra bi desibel olmuyor nasıl bağrışıyonuz ki anam siz :KK70: :KK70:
bir de hep yatak odasında yapmayın mekan değişikliği iyidir. :KK70: :KK70:

yorumlardan rahatsız olunca bazılarında neyin yarası varsa demekde moda oldu.
son cümlenizde yazdığınız gibi fikir alışverişi sadece🤷‍♀️ çocuklarla sesli sevişme nasıl oluyor diye sorguladı insanlar doğal olarak.
artık apartman dairesinde yaşama geçtiğinize göre sizinde sorguladığınız nasıl olacak diye sorduğunuz gibi.
Bu arada normal şeyleri bu kadar ballandıra ballandıra anlatınca insanların sinirine gidiyor yani.eşiyle sevişen bir kadın var
Tıpkı ülkedeki 10 kadından 9 unun yaptığı gibi.sanki seksi tekrar icat etmiş gibi ne bu afralar tafralar.neden milletin yarası olsun.herkesin eşi var burada neredeyse.en son 20 yaşındayken seks yapıyorum diye kendimi havalı hissediyordum.

konu sahibi ''çocuğun uykusu derin geri uyuyakalır küçük zaten anlamaz'' diye birşey yok yalnız...
hatta daha çok korkar babam anneme ne yapıyor diye resmen travma yaşatırsınız :işsiz: çocuk anlamaz diyerek büyütmeyin en büyük hatanız bu olur
Canım biz bu bina konusunda deneyimli değiliz ama çocuk konusunda tedbirliyiz. Bu binada yeni ama, çocuklar hep vardı. Şimdi büyük olanın odası ev wc. Tuvalet ara kapı ile bölünmüş durumda ki.. arada oda bile var küçük olanın. O, üç yaşının içerisinde odası kameralı ve telsiz açık devamlı. Yani çocuk hususunda tedbir aldık her zaman. Şimdi burdakilerin anlayamadığı olay şu hani argolar vardır ya? Normal bir sekilde bile dense o bileşme sesi ile yan duvardan ses gitmesi daha olağan. Büyük olana bu sesler zaten gitmez. Ne bileyim o an da fantezine dahil bir cümle kursan bile yan duvar sanki duyacak gibi. Ev 250 mt kare bizim oda bir uçta buyugunki diğer uçta. Evin dizaynı, o kısımın ara kapı ile de ayrılması daha çok misafir kullanımı için yapılmış. Ara kapıdan otesi çocuk odaları vb. Gibi. Biz durumu bildiğimizden kücük olanı bizim bölüme, büyük olanı misafir bölümüne yerleştirdir. Daha önceki evler dublexti cunku hem rahatlık, hem bu gibi sebepler için o sekilde tuttuk ama, burada yoktu mecburen buraya girdik ve ilk defa boyle bir binada oturuyorum. Çözüm yolu aramasam zaten konu acmam ama bazı saldırılar tuhaf geldi bana.

Bir de çoluk çocuk da varmıs. E siz de yeni yetme değilsiniz artık bir dizginleyin canım aaaa. Dua edin de çocuklar duymuyor olsun. Uykusu ağır bile olsa sevişirken çıkan sesler normal mi de çocuğun uykusu bölünmesin. Dikkat edin,konu komşu diyar diye değil çocuklar duyar diye dikkat edin.

Hanımefendi burda kadın kadına konuşuyoruz. Farkındaysanız ne şiş yansın ne kebap diyorum. Ben şöyle bir konu açsam tepki verilmesi gayet doğal "Komşum şikayetci olsa bile ben cinselliği istediğim gibi yaşarım"

Ben, cinselliğin bizim için önemli olduğunu lakin ses giderse rahatsız etmek istemediğimden neler yapabilirim düşüncesi.. bunu önemsemesem dün gece eşime telkinde bulunmazdım.

Şunu bir anlayın ya hu.. ne benim cinselliğim sekteye ugrasın ne konu komşuya ses gitsin.

Başına gelen var ise nasıl çözüm buldular.. boyle bir binada ilk defa oturuyorum. Fikir alayım dedim ama siz de ki bu ofke neden onu halen anlamış degilim???
Ne şiş yansın ne kebab istiyorsanız sessiz yapacaksınız gayet sessizce yapılabilir sizin gurultunuzu komşunuz dinlemek ve duymak zorunda değil bu arada evde çocuk varken nasıl oluyo bu kadar sesli ben duymak istemezdim annemle babam seks yaparken çıkardıkları sesleri

Canım biz bu bina konusunda deneyimli değiliz ama çocuk konusunda tedbirliyiz. Bu binada yeni ama, çocuklar hep vardı. Şimdi büyük olanın odası ev wc. Tuvalet ara kapı ile bölünmüş durumda ki.. arada oda bile var küçük olanın. O, üç yaşının içerisinde odası kameralı ve telsiz açık devamlı. Yani çocuk hususunda tedbir aldık her zaman. Şimdi burdakilerin anlayamadığı olay şu hani argolar vardır ya? Normal bir sekilde bile dense o bileşme sesi ile yan duvardan ses gitmesi daha olağan. Büyük olana bu sesler zaten gitmez. Ne bileyim o an da fantezine dahil bir cümle kursan bile yan duvar sanki duyacak gibi. Ev 250 mt kare bizim oda bir uçta buyugunki diğer uçta. Evin dizaynı, o kısımın ara kapı ile de ayrılması daha çok misafir kullanımı için yapılmış. Ara kapıdan otesi çocuk odaları vb. Gibi. Biz durumu bildiğimizden kücük olanı bizim bölüme, büyük olanı misafir bölümüne yerleştirdir. Daha önceki evler dublexti cunku hem rahatlık, hem bu gibi sebepler için o sekilde tuttuk ama, burada yoktu mecburen buraya girdik ve ilk defa boyle bir binada oturuyorum. Çözüm yolu aramasam zaten konu acmam ama bazı saldırılar tuhaf geldi bana.
bence uc yasindaki cocuk anlayabilir yani en azindan seslerden dolayi bir gariplik oldugunu bilebilir. sorunuz bu degil ama aslinda komsudan daha buyuk problem bu. komsunun psikolojisi bozulmaz, en fazla gece uyuyamaz gelir size sikayet eder herhalde anca oyle normal davranmayi ogrenirsiniz. yoksa cocuklar falan sizi durduramaz gibi geldi bana. her seyde bir olcu lazim yani bunu yuksek libidoyla aciklayamiyorum.

Hanımefendi burda kadın kadına konuşuyoruz. Farkındaysanız ne şiş yansın ne kebap diyorum. Ben şöyle bir konu açsam tepki verilmesi gayet doğal "Komşum şikayetci olsa bile ben cinselliği istediğim gibi yaşarım"

Ben, cinselliğin bizim için önemli olduğunu lakin ses giderse rahatsız etmek istemediğimden neler yapabilirim düşüncesi.. bunu önemsemesem dün gece eşime telkinde bulunmazdım.

Şunu bir anlayın ya hu.. ne benim cinselliğim sekteye ugrasın ne konu komşuya ses gitsin.

Başına gelen var ise nasıl çözüm buldular.. boyle bir binada ilk defa oturuyorum. Fikir alayım dedim ama siz de ki bu ofke neden onu halen anlamış degilim???
Eeee yalıtım yaptırın.zaten varsa çift kat yaptırın olay bu.madem hardınızdan ödün veremiyorsunuz.

Kızlar belki konuyu eksik yazmışımdır bu benim hatam olabilir evet. Bazılarınız olaya geniş bir pencereden bakıp cinsellikte her şeyin mubah olabileceği doğrultuda olabileceği düşüncesi ile öcü gibi bakmaktansa çözüm önermiş..

Bazılarınız cok sığ.. bu neyin kini ve öfkesi anlamadım ki.. ben amuda kalkarım, sen komando gibi yerdesindir. Benim libido tavandır, seninki daha az. Ne benim durumum ayıp, ne sizin ki.. herkesin doğası farklı.

İdrak edilmeyense şu.. ben rahatsızlık verme düşüncesinde olsam zaten gelip konu açmam. İlk defa bu şartlarda bir ev de oturuyorum. Ne şiş yansın ne kebap hesabı yapıp, gelip konu actım ki güzel bakabilen, daha önce başına gelen insanlardan neler yapılabilir diye fikir almak için..

Bazıları neyin yarası ile bana saldırı halinde anlam veremedim. Ya hu derdiniz her ne ise buna sebep ben degilim. Ben bu dunya da tıpkı sizin gibi küçük bir ayrıntıyım.

Fikir alışverişi var ya.. onun için burdayım. Kimle ne derdiniz var ise ona saldırın lutfen. Mevzunuz ben olmamalıyım.

Sizin seks hayatınız inanın kimsenin umrunda değil buna zaten laf eden yok ayrıca çözümler sunuldu başta ben başka odada yapın dedim

Ama çocuklar var deyince konunun durumu değişti
Komşulardan çekinyorsunuz ama evde çocuklar var olunca tuhaf oldu

Yoksa ister sert ister yumuşak ister atletizim nasıl yaparsınız sizin özel hayatınız

Son düzenleme:
Olur da uyanıverirse ne olacak? Çocuk bu ne zaman uyanacağı, bir derdi olup olmayacağı belli mi olur? Nasıl açıklama yapacaksınız ufacık çocuğa?
neyse en azından kendilerini leyleklerin getirdiğine inanmazlar :KK70: :KK70: annem babam bu sesi çıkardı ben oldum derler :KK70: :KK70:

3 yaşındaki cocukta kamera telsiz bir ise yaramaz, hard seviyorsanız sevisirken duyma bakma şansınız olmaz. Siz telsizin sesini bastirirsiniz

yorumlardan rahatsız olunca bazılarında neyin yarası varsa demekde moda oldu.
son cümlenizde yazdığınız gibi fikir alışverişi sadece🤷‍♀️ çocuklarla sesli sevişme nasıl oluyor diye sorguladı insanlar doğal olarak.
artık apartman dairesinde yaşama geçtiğinize göre sizinde sorguladığınız nasıl olacak diye sorduğunuz gibi.
Hayır, bakın ben demiyorum ki herkes benimle aynı fikirde olsun. Çocuk mevzusuna ben tepki vermedimki.. Ben buraya durumumu izah edip konu açtım hani napılabilir gibisinden ama, "Kimseyi rahatsız etmek zorunda değilsin" gibi bir söylemin doğru kelimelerle değilde saldırı şeklindeki halineydi benim tepkim.

Şimdi benim rahatsızlık vermek gibi bir düşüncem olsa buraya konu açar mıydım? Çözüm yolları var mı diye fikir almak isterken.. doğru seçilmemiş kelimelerle saldırıyı çözümleyemedim.

Hani bana " Bakın hanımefendi (veya her ne sifatsa) Cinsel hayatınız elbet olabilir. Hepimizin var ve farklı farklı yaşıyoruz. Burda konu acmissanız belli ki bir çözüm arıyorsunuz. Tam tersi kimse rahatsız edilmemeli. Şunu yapabilirsiniz vb. Yorum yapılınca insan dogru üslupla iletişim kurar.

Benim burda çözüm arama sebebim egale edilip, sanki.. "kim ne düşünürse düşünsün canı cehenneme" demişim gibi muamele görmem. Ee doğal olarak ben de yara sorarım ama, haksız mıyım? Yoksa uslubuyla bana en ters yorumlara bile verecek cevabım veya bir orta yolum vardır her zaman.

Hayır, bakın ben demiyorum ki herkes benimle aynı fikirde olsun. Çocuk mevzusuna ben tepki vermedimki.. Ben buraya durumumu izah edip konu açtım hani napılabilir gibisinden ama, "Kimseyi rahatsız etmek zorunda değilsin" gibi bir söylemin doğru kelimelerle değilde saldırı şeklindeki halineydi benim tepkim.

Şimdi benim rahatsızlık vermek gibi bir düşüncem olsa buraya konu açar mıydım? Çözüm yolları var mı diye fikir almak isterken.. doğru seçilmemiş kelimelerle saldırıyı çözümleyemedim.

Hani bana " Bakın hanımefendi (veya her ne sifatsa) Cinsel hayatınız elbet olabilir. Hepimizin var ve farklı farklı yaşıyoruz. Burda konu acmissanız belli ki bir çözüm arıyorsunuz. Tam tersi kimse rahatsız edilmemeli. Şunu yapabilirsiniz vb. Yorum yapılınca insan dogru üslupla iletişim kurar.

Benim burda çözüm arama sebebim egale edilip, sanki.. "kim ne düşünürse düşünsün canı cehenneme" demişim gibi muamele görmem. Ee doğal olarak ben de yara sorarım ama, haksız mıyım? Yoksa uslubuyla bana en ters yorumlara bile verecek cevabım veya bir orta yolum vardır her zaman.
allah askina burada yazilana kadar ses yalitimi akliniza gelmedi mi iki yetiskin beyin esinizle bunu konusup eve ses yalitimi yaptiralim demediniz mi yani? uzaydan inmedi bu fikir, yillardir var olan bir sey. buradaki konularda bile ilk tavsiye edilen sey hatta. ya ses yalitimi yaptiracaksiniz ya da sessiz olacaksiniz baska cozumu mu var?

Kahkaha attım 😂😂🤣🤣🤣 Maşallah maşallah nazar değmesin taktik Matik yok Bam bam 🤭🤭🤭 mesleğin nedir merak ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X