Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aa mantıklı aslında.. ayy sağolun iyi ki konu açmışım. Mesela bu aklıma gelmemisti.. akıl akıldan üstündür derler
Hayır o kadar hareketli heyecanlı fantezileri olan çiftin de aklına başka oda nasıl gelmez. Millet mutfakta fln fantezi yapıyor sizin tek fanteziler yatakta mı
Biz düz seks yapıyoruz bağırmadan da yapılıyor, işin tabiatındaki sesler zaten gitmez. Çığlık da atmayıverin

Evlenmeden önce yaşayacağımız eve tadilat yaptırırken yatak odasını yan dairelerle bağlantısı olmayan bir oda olarak seçip ses yalıtımı yaptırmıştık. Odaya bi de ahşap hoparlörlü dev müzik seti koyduk

Yeni evde yalıtım yaptırmadık, inşaat firması ses yalıtımı var dedi. Deneyip göreceğiz olmazsa bir yalıtım daha yaptırırız. Sizin yine iyi benim alt katımda annem var

O kadar çok anlattınız ki tavşanlığınızı askkakdkajalans büyük ihtimal nazara gelip bırak koalayı balığa dönebilirsiniz o zaman da hiç derdiniz kalmaz.

Cinsellikte aşırı ses çıkarmadan renkli çift olunamıyor mu anlamadım. Yani size sessiz olun diyemem elbette ama daha az sesli olup da yine normal standartta cinsellikle gayet de uyumlu çift olunabileceğini düşünüyorum.

Evde çocuklar varmış dark. Çocuklu bir çift ne kadar ses çıkarabilir ki?

yeri gogu inletmeden de gayet saglikli bi cinsel hayat mumkun ya hatta anca benim bagirmamla gaza gelen adami ben ciddiye alamam jdkdjdkdjdk arada bir olur da her gun her gun tiyatro mu ceviriyoruz hard olucaz diye hdjdhdjd daha neler okuycaz burda ya sabah sabah cok guldum sevimli bi dert

Evet, arkadaşın dediği gibi ya yalıtım, ya da diğer oda. Oburunde çocuklar var cunku
Ayyy çocuklar mi var
Eeee bırakın eli çocuklar duymuyor mu
Çocuklar dese gece odanızdan gelen ses neydi anne diye

Bence siz volümlü seyetmektan sessiz yapmaya alışın
Komşudan daha çok çocuklar dert olmalı

Ssss onların cinselliği çok renkli tamam mıııı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…