Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Napıyırsunuz adamı yatağa bağlayıp kırbacla konulu film mi çekiyorsunuz nedir yani?Biz de hot hard severiz ama yani bokunu da cıkarmamak lazım. Doguda alt üst yan komsun cami imamı, manav olsa ne diğişecek?Kapıda onları da göreceksin ya da asansörde karsılaşacaksın aynı şey.

Bir tek kendini sevişiyor zannediyor zaar

eşimle tavşan gibi zıppır bir çift olmamıza rağmen orgazm olduğum zamanlarda da çıkan ses çamaşır makinesinin sıkmaya başlarken ki sesi kadar yani oda 6 saniye falan sürüyor ekstra bi desibel olmuyor nasıl bağrışıyonuz ki anam siz
bir de hep yatak odasında yapmayın mekan değişikliği iyidir.

Bu arada normal şeyleri bu kadar ballandıra ballandıra anlatınca insanların sinirine gidiyor yani.eşiyle sevişen bir kadın var
Tıpkı ülkedeki 10 kadından 9 unun yaptığı gibi.sanki seksi tekrar icat etmiş gibi ne bu afralar tafralar.neden milletin yarası olsun.herkesin eşi var burada neredeyse.en son 20 yaşındayken seks yapıyorum diye kendimi havalı hissediyordum.

Canım biz bu bina konusunda deneyimli değiliz ama çocuk konusunda tedbirliyiz. Bu binada yeni ama, çocuklar hep vardı. Şimdi büyük olanın odası ev wc. Tuvalet ara kapı ile bölünmüş durumda ki.. arada oda bile var küçük olanın. O, üç yaşının içerisinde odası kameralı ve telsiz açık devamlı. Yani çocuk hususunda tedbir aldık her zaman. Şimdi burdakilerin anlayamadığı olay şu hani argolar vardır ya? Normal bir sekilde bile dense o bileşme sesi ile yan duvardan ses gitmesi daha olağan. Büyük olana bu sesler zaten gitmez. Ne bileyim o an da fantezine dahil bir cümle kursan bile yan duvar sanki duyacak gibi. Ev 250 mt kare bizim oda bir uçta buyugunki diğer uçta. Evin dizaynı, o kısımın ara kapı ile de ayrılması daha çok misafir kullanımı için yapılmış. Ara kapıdan otesi çocuk odaları vb. Gibi. Biz durumu bildiğimizden kücük olanı bizim bölüme, büyük olanı misafir bölümüne yerleştirdir. Daha önceki evler dublexti cunku hem rahatlık, hem bu gibi sebepler için o sekilde tuttuk ama, burada yoktu mecburen buraya girdik ve ilk defa boyle bir binada oturuyorum. Çözüm yolu aramasam zaten konu acmam ama bazı saldırılar tuhaf geldi bana.

Bir de çoluk çocuk da varmıs. E siz de yeni yetme değilsiniz artık bir dizginleyin canım aaaa. Dua edin de çocuklar duymuyor olsun. Uykusu ağır bile olsa sevişirken çıkan sesler normal mi de çocuğun uykusu bölünmesin. Dikkat edin,konu komşu diyar diye değil çocuklar duyar diye dikkat edin.

Ne şiş yansın ne kebab istiyorsanız sessiz yapacaksınız gayet sessizce yapılabilir sizin gurultunuzu komşunuz dinlemek ve duymak zorunda değil bu arada evde çocuk varken nasıl oluyo bu kadar sesli ben duymak istemezdim annemle babam seks yaparken çıkardıkları sesleri

bence uc yasindaki cocuk anlayabilir yani en azindan seslerden dolayi bir gariplik oldugunu bilebilir. sorunuz bu degil ama aslinda komsudan daha buyuk problem bu. komsunun psikolojisi bozulmaz, en fazla gece uyuyamaz gelir size sikayet eder herhalde anca oyle normal davranmayi ogrenirsiniz. yoksa cocuklar falan sizi durduramaz gibi geldi bana. her seyde bir olcu lazim yani bunu yuksek libidoyla aciklayamiyorum.

Eeee yalıtım yaptırın.zaten varsa çift kat yaptırın olay bu.madem hardınızdan ödün veremiyorsunuz.

Sizin seks hayatınız inanın kimsenin umrunda değil buna zaten laf eden yok ayrıca çözümler sunuldu başta ben başka odada yapın dedim

Ama çocuklar var deyince konunun durumu değişti
Komşulardan çekinyorsunuz ama evde çocuklar var olunca tuhaf oldu

Yoksa ister sert ister yumuşak ister atletizim nasıl yaparsınız sizin özel hayatınız

Son düzenleme:
Olur da uyanıverirse ne olacak? Çocuk bu ne zaman uyanacağı, bir derdi olup olmayacağı belli mi olur? Nasıl açıklama yapacaksınız ufacık çocuğa?
neyse en azından kendilerini leyleklerin getirdiğine inanmazlar annem babam bu sesi çıkardı ben oldum derler

3 yaşındaki cocukta kamera telsiz bir ise yaramaz, hard seviyorsanız sevisirken duyma bakma şansınız olmaz. Siz telsizin sesini bastirirsiniz

Hayır, bakın ben demiyorum ki herkes benimle aynı fikirde olsun. Çocuk mevzusuna ben tepki vermedimki.. Ben buraya durumumu izah edip konu açtım hani napılabilir gibisinden ama, "Kimseyi rahatsız etmek zorunda değilsin" gibi bir söylemin doğru kelimelerle değilde saldırı şeklindeki halineydi benim tepkim.

Şimdi benim rahatsızlık vermek gibi bir düşüncem olsa buraya konu açar mıydım? Çözüm yolları var mı diye fikir almak isterken.. doğru seçilmemiş kelimelerle saldırıyı çözümleyemedim.

Hani bana " Bakın hanımefendi (veya her ne sifatsa) Cinsel hayatınız elbet olabilir. Hepimizin var ve farklı farklı yaşıyoruz. Burda konu acmissanız belli ki bir çözüm arıyorsunuz. Tam tersi kimse rahatsız edilmemeli. Şunu yapabilirsiniz vb. Yorum yapılınca insan dogru üslupla iletişim kurar.

Benim burda çözüm arama sebebim egale edilip, sanki.. "kim ne düşünürse düşünsün canı cehenneme" demişim gibi muamele görmem. Ee doğal olarak ben de yara sorarım ama, haksız mıyım? Yoksa uslubuyla bana en ters yorumlara bile verecek cevabım veya bir orta yolum vardır her zaman.

allah askina burada yazilana kadar ses yalitimi akliniza gelmedi mi iki yetiskin beyin esinizle bunu konusup eve ses yalitimi yaptiralim demediniz mi yani? uzaydan inmedi bu fikir, yillardir var olan bir sey. buradaki konularda bile ilk tavsiye edilen sey hatta. ya ses yalitimi yaptiracaksiniz ya da sessiz olacaksiniz baska cozumu mu var?

Kahkaha attım Maşallah maşallah nazar değmesin taktik Matik yok Bam bam mesleğin nedir merak ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…