Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olur da uyanıverirse ne olacak? Çocuk bu ne zaman uyanacağı, bir derdi olup olmayacağı belli mi olur? Nasıl açıklama yapacaksınız ufacık çocuğa?

Aa mantıklı aslında.. ayy sağolun iyi ki konu açmışım. Mesela bu aklıma gelmemisti.. akıl akıldan üstündür derler
Alice Harikalar Diyarında tadında cinsel hayatı olan birinin başka odada, banyoda, mutfakta seks yapmak nasıl aklına gelmiyor?

Çocuk seksi öldürmüş kardeş istemiyorsa demek

bizde konu açan üyeye başka yerde yapın diye akıl veriyoruz kendi çocukları duymuyormuşta bu sefer komşu çocuğunun odasına falan denk gelecek çocukta travma olacak
Her yerden bangır bangır duyuluyor walla ben bazen öksürüyorum güya hani benim de onlara sesim gider diye ama kimsenin umrunda değil
Ballandıra ballandıra konuşulmaz ayıp günah derler demiş hanımefendide ayıbını günahını bilmem ama her sesi de duymak zorunda değiliz bence

hiç denk gelmedim. gerçekten ne diye bağırıyorlar

Kızlar belki konuyu eksik yazmışımdır bu benim hatam olabilir evet. Bazılarınız olaya geniş bir pencereden bakıp cinsellikte her şeyin mubah olabileceği doğrultuda olabileceği düşüncesi ile öcü gibi bakmaktansa çözüm önermiş..

Bazılarınız cok sığ.. bu neyin kini ve öfkesi anlamadım ki.. ben amuda kalkarım, sen komando gibi yerdesindir. Benim libido tavandır, seninki daha az. Ne benim durumum ayıp, ne sizin ki.. herkesin doğası farklı.

İdrak edilmeyense şu.. ben rahatsızlık verme düşüncesinde olsam zaten gelip konu açmam. İlk defa bu şartlarda bir ev de oturuyorum. Ne şiş yansın ne kebap hesabı yapıp, gelip konu actım ki güzel bakabilen, daha önce başına gelen insanlardan neler yapılabilir diye fikir almak için..

Bazıları neyin yarası ile bana saldırı halinde anlam veremedim. Ya hu derdiniz her ne ise buna sebep ben degilim. Ben bu dunya da tıpkı sizin gibi küçük bir ayrıntıyım.

Fikir alışverişi var ya.. onun için burdayım. Kimle ne derdiniz var ise ona saldırın lutfen. Mevzunuz ben olmamalıyım.

hiç denk gelmedim. gerçekten ne diye bağırıyorlar
Keşke ben de denk gelmemiş olsaydım
Adamın sesini duymuyorum pek ama eşi inanılmaz inliyor arada çığlık gibi ve tabi o malum ses çok geliyor
Kavgaları da pek bitmez gerçi genel olarak sesli bir çiftler pek bir hard

. ben amuda kalkarım, sen komando gibi yerdesindir. Benim libido tavandır, seninki daha az. Ne benim durumum ayıp, ne sizin ki.. herkesin doğası farklı.
Tamam kolluk kuvetine de böyle dersiniz işte. Herkesin doğası farklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…