Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu öyle anlattığınız kadar da hoş bir şey değil özellikle çocuklar da varken yani
Benim yan komşum da sizin gibi neyse ki onların çocuğu yok
Gece 3 te 5 te uyandığımızda çok oluyor hanım kızımızın çığlıklarına öyle sandığınız gibi vay ne hard sevişiyorlar falan diye değil de bu kadarı da fazla artık diye konuşuyoruz

Bu öyle anlattığınız kadar da hoş bir şey değil özellikle çocuklar da varken yani
Benim yan komşum da sizin gibi neyse ki onların çocuğu yok
Gece 3 te 5 te uyandığımızda çok oluyor hanım kızımızın çığlıklarına öyle sandığınız gibi vay ne hard sevişiyorlar falan diye değil de bu kadarı da fazla artık diye konuşuyoruz
ben o saatte ses duysam uyku sersemi birini boğazlıyor herhalde derim 😂

ben o saatte ses duysam uyku sersemi birini boğazlıyor herhalde derim 😂
İnanın öyle bir inliyor ki anlamamanız imkansız birde biz alıştık galiba artık başladı bizimkiler diyoruz
Eşinin gündüzleri de evde olduğu oluyor yine aynı durum şükür ki taşınıyorum

Merhaba arkadaşlar..

Hiç böyle bir konu açacağım aklıma gelmezdi. Buradan komşu şikayetleri okuyunca tedirgin oldum :-)

Biz yeni bir şehre tayin olduk. Normalde biz eşim polis diye lojman haklarımızı kullanmadık ve yine ayrı yerden tuttuk. Asker ve polis eşleri bilirler lojmanların enteresan bir aurası var. Nedendir bilmem ama, guruplaşma, dedi kodu, çekememezlik cok fazla oluyor. Karı- koca biz de böyle şeyleri sevmeyince hep uzak kaldık.

Evi ben gelip tuttuğumda bina yeni ve boştu. Biz gelene kadar hepsini askerlere kiraya vermişler dolayısı ile farklı teşkilat ama yine lojman gibi olmuş :KK70:

Şimdi diğer dairelerin yatak odası konumu nerde bilmiyorum ama, galiba bizim yatak odası tahmini olarak yan dairenin Amerikan mutfak olarak kullandıkları oda. Çünkü bizimki onun ters yönü Amerikan mutfak ve çok geniş olduğundan dolayı onlar da bizim gibi günlük oturma alanını oraya yapmışlardır.

Normalde yeni bina ve ses ve ısı yalıtımı var ama, dün geç vakit yan komşu bayanın ya telefonla, ya da biriyle konuşması bana geliyordu. Konuştukları tam net değil ama ses vardı yani. Biz de karı-koca cinselliğimize düşkün bir çiftiz bir de ne bileyim renklidir yani 🤭 O esnada konuşma, hard vb. Şeyler..

Dün yine rahat durmadık ama, o ses bana geldi diye eşime "Sessiz ol, hızlı davranma " diye diye adamın şevkini kaçırdım. Hard ve hızlı olunca malum sesler çıkıyor ve yan duyarsa ne yaptığınız bariz belli. :KK45:

Gelelim meseleye.. birincisi sesin yana gitmesi tedirginliği ile adapte sorunu oldu ve olacakta. İkincisi ben işe başlayınca ister istemez kolluk kuwetleri ile muhattap olacağım %100 de %200 bulunduğum konum itibarı ile bu kişiler asker olacak. Bu sese maruz kalan bir adamla çalışmak beni utandırır. :skandal:Bir de bu konu tahminlerim üzerine apartmanda bayanlar arasında konu olacak. Bahsettim ya.. nerde lojman ve lojmanlaşmış bina var.. kopsun kıyamet 😂

Şu an ev degişme şansım hiç yok. Ebeveyn banyosu bu odada olduğundan dolayı bir de yatak odamın mobilyaları (her şey xl) ancak bu odaya kurulabildi yani oda degişme şansıda yok.

Kızlar bu durumda "amaaaan dunyaya bir kere geliyoruz" mu diyelim? Çünkü biz yaşamayı seven bir ciftiz. Cinsellikse en büyük uyum ve bizi biz yapan en büyük etken. Yoksa "aman duymasınlar sıradanlaşalım" mı diyelim? Lakin eşimi ve kendimi tanıdığım kadarı ile bu bizi psikolojik etkiler. Tavşan gibi olan bir çiftin, koalaya dönüşmesi bir devrin bitişi olur 😏 Hadi kızlar bir el atın yaa.. derdin bu mu? demeyin evliliğimize şimsek gibi çakar bu durum 😬😬

Ev yerleştirmeye devam ettiğimizden kopukluk olabilir ama, dinlendikce yazacağım 😊
Derdinizi ben anladım. Şahane bir cinsel hayatınız var ve şahane bir çiftsiniz. Mesaj bize ulaştığına göre hoşçakalın.bu arada o komşuların hepsi çatır çatır çatlıyor kıskançlıktan, daha yüksek sesle sevişin iyice kudurtun.daha çok sevin yaşamayı.hadi hoşçakalın.havalı çift.daha çok renklenir, renkli hayatınız işte daha ne.😏

images (7).jpeg
herkesin aklında bu canlandığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam 🤔

allah sizden sonra taşınacaklara kolaylık versin
Amin inşallah çoluklu çocuklu biri gelmez evin her yerinde yapıyorlar üstelik hani bir odada oturayım da duymayayım gibi bir şey de yok saati de yok
Arada bir nefeslenince diğer seste çok geliyor midem bulanıyor artık

yeri gogu inletmeden de gayet saglikli bi cinsel hayat mumkun ya hatta anca benim bagirmamla gaza gelen adami ben ciddiye alamam jdkdjdkdjdk arada bir olur da her gun her gun tiyatro mu ceviriyoruz hard olucaz diye hdjdhdjd daha neler okuycaz burda ya sabah sabah cok guldum sevimli

yeri gogu inletmeden de gayet saglikli bi cinsel hayat mumkun ya hatta anca benim bagirmamla gaza gelen adami ben ciddiye alamam jdkdjdkdjdk arada bir olur da her gun her gun tiyatro mu ceviriyoruz hard olucaz diye hdjdhdjd daha neler okuycaz burda ya sabah sabah cok guldum sevimli bi dert :KK70:
Konu sahibi değilim ama adamın sadece konu sahibinin yeri göğü inletmesiyle gaza geldiğini nereden çıkardınız kadının içinden geliyordur illa eşi istiyor diye değilya bu işler içten gelmezse koca istiyor diye en fazla birkere olur iki kere olur dahası olmaz konu sahibinin kanı kaynıyor libidosu yüksek napsın 😂

Ben üst katın horlamasına kadar duyuyorum. Önceki evde de cinsel ilişki seslerine kadar duyardık. İğrenç bir durum. Siz salonda misafirinizle oturuyorsunuz, sevişme sesleri geliyor. Komşu duyuyor da çocuk duymuyor mu?

Bir de şikayet edilirsem kolluk kuvveti tanıdık mı çıkar demişsiniz orayı anlamadım. Savcı hakim değilsiniz umarım:))) Her gürültü yapanı karakola çağırmıyorlar.

Ona laf anlatmanın mümkünatı yok. Kendi doğrusundan başka bir doğru olamaz cahil cahil konuşur. Benim de tepem atarsa ortalık toz duman olur. Yani muhattap olmaya değmiyor, değişmez o. En iyisi kökten kesmek. Çok teşekkür ederim, çok zarifsiniz.
Ayy bu alıntı nerden cıktı 😂
Yapan vardır ama malzemeleri aldıktan sonra çok zor bir şey olduğunu düşünmüyorum😀
Muhakkak araştıracağım çok sağolun.. bayılıyorum yadırgamak yerine çözüm sunan insanlara 😘
Gülesim geldi anlatım tarzınıza 👍👍🤣🤣🤣

Oda taşıma olmayacak taşınma olmayacak siz taşının diğer odada ara odada sesin gitmeyecegi yerde sevişin uyumaya odanıza geçin 👍
Valla ya yalıtım veya başka oda.. ilk defa boyle binadayım idrak yollarım zayıflamış 😂
Kendinizi neden yatak odasiyla sinirlandiriyorsunuz ki? :KK53:

He yok ille de biraz dizginlenelim derseniz cocuk yapin. 1 yil kadar rolantiye alirsiniz komsular rahat eder; ama sonrasi icin cozumu bulmalisiniz.
Var canım.. araya onlarda kaynadı 😂
Hayır o kadar hareketli heyecanlı fantezileri olan çiftin de aklına başka oda nasıl gelmez. Millet mutfakta fln fantezi yapıyor sizin tek fanteziler yatakta mı😂😂😂
Biz düz seks yapıyoruz bağırmadan da yapılıyor, işin tabiatındaki sesler zaten gitmez. Çığlık da atmayıverin
Biz eskideeen eskideeen 😁 canım çocuk olmadan önceydi bir de ilk defa boyle bir binadayım biraz aptallasıyor insan ama iyi ki sizlere sordum 😅
bende merak ettim de hamile kadınım ber pozisyon bize uymaz sonra aklımda kalır 😂
Hamileyken o koca göbeğimle öpüşürken bile A harfi gibiydik ayol.. ne tutarsa artık 😂
Evlenmeden önce yaşayacağımız eve tadilat yaptırırken yatak odasını yan dairelerle bağlantısı olmayan bir oda olarak seçip ses yalıtımı yaptırmıştık. Odaya bi de ahşap hoparlörlü dev müzik seti koyduk 😂

Yeni evde yalıtım yaptırmadık, inşaat firması ses yalıtımı var dedi. Deneyip göreceğiz olmazsa bir yalıtım daha yaptırırız. Sizin yine iyi benim alt katımda annem var 😂
Yaa ben de araştıracağım.. daha önceki evler musaitti hiç bilgim yoktu ama artık sizlerden öğrendiklerimi uygularım sağol canısı 😘
niye sadece yatak odasında cilveleşiliyor ki :-)
Bunu ben de soruyorum.. sonradah az ehlilestik çocuk olunca 😂😂😂
Evde çocuklar varken mi sesli sevişiyorsunuz? Komşulardan daha büyük sorun değil mi bu? Ben de çocuksuz çift sandım.
Canım valla çok idrak edebilecek yaşta değil kücük olan. Büyüğün uykusu o kadar ağır ki vinçle kaldırıyoruz artı kaldırsak bile geri yatıyor 😂😂 bir de onun odası diğer ev dubleksti aşagı kattaydı. Bu ev de bizim odaya en uzak oda ki zaten oğlumdan yana en dertli olduğumuz konu uykusu ciddi ağır 😂
e yan komsu duyuyor da cocuklar duymuyor mu sizin sesinizi?
Biri küçük, diğerini uyandirmaya taş devrindekiler gibi sürümeniz lazım 🤣
Arkadaşın komşusu siz misiniz acaba? Kurtuldum diye seviniyordu hahaha

Çocuklar başkasının herhalde? Sizin yok?
Yoo bizim eski ev mustakil dublexti 😂 işte yeni komşular gelip burda konu acmasınlar diye çözüm arıyorum.
O kadar çok anlattınız ki tavşanlığınızı askkakdkajalans büyük ihtimal nazara gelip bırak koalayı balığa dönebilirsiniz o zaman da hiç derdiniz kalmaz.

Cinsellikte aşırı ses çıkarmadan renkli çift olunamıyor mu anlamadım. Yani size sessiz olun diyemem elbette ama daha az sesli olup da yine normal standartta cinsellikle gayet de uyumlu çift olunabileceğini düşünüyorum.
Ay dur canısı nazar falan 😂😂😂 Eskişehir'de ki heykellere dönmeyelim 🤣 yaa ses dediğim çığlık atmak degil.. öbür evler musaitti bi de buyuk tek ve kücüktü veeeyaaa cocuk yoktu oluyordu. Kız şeyden bahsediyorum.. hani argo konuşmalar, fantaziler (kırbac yok 🤣) ya bi de işte birlesme sesi var ya.. yani konuşma sesi geldiyse o seslerde gider korkusu 😂 yoksa sessiz eylemleri yapmayan yansın 😂😂😂
Ay vallahi ballandıra ballandıra 😂 komşu kadın dillerine düşüceklermiş bilmem ne 🤦‍♀️🙈
Size 1 ay lojman ortamı veya lojmanvari bir yerde yaşamanizı tavsiye ederim. Keşke ballandırsalar ama tam tersi.. ayıp, günaah.. 😂
Evde çocuklar varmış dark. Çocuklu bir çift ne kadar ses çıkarabilir ki?
Yukarda cevaplamışım ev ortamı musait 😂

yeri gogu inletmeden de gayet saglikli bi cinsel hayat mumkun ya hatta anca benim bagirmamla gaza gelen adami ben ciddiye alamam jdkdjdkdjdk arada bir olur da her gun her gun tiyatro mu ceviriyoruz hard olucaz diye hdjdhdjd daha neler okuycaz burda ya sabah sabah cok guldum sevimli bi dert :KK70:
Sabah sabah var olan cinsel açlığım da kaçtı. Tişikkirlir konu sahibi cınıms 😂

Amin inşallah çoluklu çocuklu biri gelmez evin her yerinde yapıyorlar üstelik hani bir odada oturayım da duymayayım gibi bir şey de yok saati de yok
Arada bir nefeslenince diğer seste çok geliyor midem bulanıyor artık
bizde konu açan üyeye başka yerde yapın diye akıl veriyoruz kendi çocukları duymuyormuşta bu sefer komşu çocuğunun odasına falan denk gelecek çocukta travma olacak 😂

Ahahah çocuklar alışık.

Çocuk (gecenin 3’ü): bu ses de ne? Haaa annemle babam hard sevişiyor yine, neyse uyuyayım ben 😂
Valla alışıklar baksana uyanmıyorlar bile. Hey gidi hey 😂biz oda kapısını kilitliyoruz sessiz sessiz geliyor vicdansız velet. Hayır yani karanlıktan korkarsın yine gelmezsin sessizce dimi,en basiti anneaaaa diye ses edersin gelirken. Yok. Freddynin çocuğu var bizde ne sevişmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X