Cimri kocayla hayat geçer mi

vurduğu için haklı olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Hanımefendi mutsuzsunuz. Araba filan değil sorun . Arabada alınsa mazot parasına kavga edersiniz. Yani iyi bir babadır belki bilemem ama böyle insanlar ilerde de çocuklarını malipule ederler. Sabırsız mi davraniyorum demişsiniz, mesleğim olacakta hala böyle bir öküze acaba sabirsizmiyim diyeceğim. Ailenizi yada kimseyi böyle biriyle evli kalarak tatmin etmek zorunda değilsiniz. Kimse katlanmiyor sizin yerinize siz yaşıyorsunuz .

Kesinlikle öyleymiş bende kendime o kadar kızıyorum ki neden hep kavga çıkmasın ailem üzülmesin o ne der diye sustum olay nerelere geldi nisanliyken elalem ne der el içine çıktık dediler ayrilmadim sustum evlendim çocuk yoktu ailem üzülmesin ele laf olmasın diye sustuk şimdi bir kızım var şimdi de kızım var diye susuyorum ama bana bu güne kadar birisi sen neler yasiyosun elinde paranla demedi hep sus sabret oldu bizim de bir ev alcak birikimimiz var eşim hepsini bankaya kasaya koydu ama bana yarısını ver desem asla vermez en azından elimdekine sahip çıkıyorum artık

Söz verdi bir daha olmayacak diye 1 sene öncesinde olmuştu şiddet bir daha da olmadı zaten araba alcak gücümüz var zaten onun da satmasina gerek yok ama diyorum ya paraya kıyamıyor o yüzden araba almıyor ne gerek var sana 150 milyarlık arabaya alıp şuraya vurcan zaten diyor arabanın değeri de düşecek diyor

Yok sorun olmaz ben de aldım, hız yapmazsan vursan bile sorun olmuyor çok. Dikkatli olduktan sonra. Gücünüz varsa araç alın ama erkekler baya uğraştırıyor kadınları araba alma konusunda en iyisi temiz km’si düşük otomatik hatchback bir aracı kendin sarı siteden bul. Al

koluma yumruk attı çok konuşuyorsun diye tokat attı

çocuğumun rızkını sana mi yedirecem diyor

Sonra da bütün hesapları ayırdı eve ne alınırsa ortak oducez diye sen bosancam dedin ev de yok sana arabani da git kendin al diyor.

1- Şiddet uygulayan bir öküzü çekmek zorunda değilsin.
2- Çocuğun rızkını sana mı yedireceğim, ne demek? Hayırdır, besleme falan mısın sen o evde?
3- Afedersin ama iş mahkemeye yansıdığı zaman eşek gibi malın yarısını sana vermek zorunda (tabi bu arada başkasının üstüne verip kaçırmaya kalkmazsa) kaçırsa da dava açıp iptal ettirebilirsin diye biliyorum.
4- Sen kendi ihtiyaçlarını kendin gideriyorsun da, neden hala daha başkalarının dediğini yapıyorsun. Ailen boşanmaya yanaşmıyorsa ver o öküzü onlarla yaşasın.

Biz ortak para biriktirip aldık o arabayı şimdi binemezsin demesi beni sinir ediyor aileme de söyledim sürekli ev araba diyip durma yuvani bozma diyorlar sanki ben suçluyum bunları söyleyince ben bozuyormusum gibi davranıyorlar ama neden araba istemim durumumuz müsait alabiliriz eşim Kendi istediği yere arabaya binip gidiyo ama ben nereye gidicek olsam dolmuş bekle 2 dolmuş değiştir otobüs bekle hep bu şekilde geçiyor zamanım ben de sinir oluyorum tabiki bide gelip bana benzin parasının yarısını ver yok kasko sigorta yaptırdım onun parasının yarısını ver sen de hafta sonu bir yere giderken biniyorsun ya sabah okula bırakıyor beni o zman okula bırakmam vermezsen hafta sonu binemezsin diyip yine kavga çıkarıyor

Tipik çalışan kadın alayım bekarken alamadığım ya da alacağımın üst segmentini alayım, aile arabası diyeyim ama eşime asla vermiyim erkeği.

Bende memurum canım senin gibi eşine araç alıp asla kullanamayan çok meslektaşım var, yalnız değilsin.

Rest çekip kendine bir araç al. Adam seni kullanıyor. Bahane dedikleri

Benim arkadaşa da aynısını yaptı eşi,Kadın yazık eşi beraber ödedikleri güzel araçla takılırken o, otobüslerde minibüslerdeydi sonra rest çekti madem maço erkeğim diyorsun beni işe götürüp getireceksin ya da araç alacam senin aracının masrafını da ödemeyecem dedi kendine güzel küçük bir araç aldı.

Boşver sen kimsenin kocan da olsa sponsoru değilsin. Otobüse binmek çok tehlikeli. Elinde imkan var al bitane

Yalnız eşin seninle maaşın için evlenmiş canım, aracına sponsor ol diye. Buz gibi soğurum ben. Boşanmaya hazırlıklı ol. Verme hiç para biriktir

Sen onu işe Bırak sen onu haftasonu niyetlere götür araç sen de kalsın ama araç masraflarını iste. O zaman, resmen yaptığı adilik

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailen için sustun peki madem, ailen senin için ne yaptı ?
Sus, çek otur dediler.
Şu laflar bile aydınlanmana yeter ve artar bile ama maalesef, susmayı daha çok susmak olarak algılamış elalem ne der diye kendi yaşadıklarınızı görmezden gelmişsiniz.
Bu adam siz hasta olup yataklara düşseniz su bile vermez.
Bu hayata bir kere geliyorsunuz, çekmeyin derim

Ortaklaşa aldıkları aracı, kendi kullanıp karısına asla kullandırmayan, karısını bi iki yere bıraktırdı diye araç masraflarını karısından isteyen bir çakal işte ne bekliyorsun

Ya yüksekten atıp tutmak istemiyorum ama; atanmışsınız, devlet memuru öğretmensiniz ve kocanız tam bir dağ ayısı.
Neden boşanmak için ailenizin onay vermesini bekliyorsunuz?
Bu hayatı hakettiğinizi düşünen anne babanız var ve siz onların gönlü olsun diye boşanamıyorsunuz?
Biraz özgüvenli olun Allah aşkına ya

Aileniz arkanızda değil anladım masraf cıkar gelirseniz diye korkuyorlar. Sizin evlilik bitmiş uzatmalarla girmiş, en iyisi kimseye söz etmeden birikim yapmaya başlayın. Asla para vermeyin. Siz ortaklaşa aldığınız ama eşinizin gasp ettiği aracın sponsoru değilsiniz. Şartlar netleşince de boşanın zaten siz para borusunu kesince eşiniz yine sorun çıkaracak.boşanmak isteyecek siz de kurtulacaksınız böyle bir hırsızdan

Çıkarıyor zaten en küçük bir para konusu bizim kavga sebebi örneğin dün düdüklü tencereyi kızım kırmış sanırım hava yeri kırılmış yenisini alalım dedim sen verdin çocuğun eline sen kirdirdin git kendin al diyor almam dedim mutfak işleri bende diye ben mi verdim tencereyi eline dolaptaki tencereye ne yapım kirildiysa dedim ki kızımın kiracagi bsey değil o hemen sen al ben bu eve hergun bsey almak zorunda mıyım diyor halbuki aldığı bsey yok evdeki hersey ceyizimden zaten onun dışında aldığım ufak tefek şeyleri ben kendim alırım zaten vermez parasını flan ama ayrılalım diyince ben suçluyum öldürürüm seni diyor kızımı benden ayıramazsın diyor aileme olanları anlattım diye bana kızıyor neden anlattın diye kendi ailesi asla karışmaz zaten biz ona bsey diyemeyiz diyorlar eşim çünkü onlarla da kavga eder onlara da bağırıp çağırır hemen

Kadın böyle herifleri çekmesin diye okuyun çalışın diyoruz. Elin öküzünün kahrını cekecekseniz çalışmayın evde oturun o zaman. Öyle şey olur mu ya? Adamı bosayin aileniz karşı çıkıyorsa onları da silin. Elalemden mi çekiniyorsunuz alın tayininizi uzak küçük bir şehre sıfırdan hayat kurun? Bir anneden daha güçlü bir varlık olamaz. Bir çocuğun da böyle saçma sapan bir babaya da ihtiyaci yok. Sizi ezen adam çocuğunuza şahane baba mi olacak? Para biriktirip en kısa zamanda def edin hayatınızdan. Yeniden doğmuş gibi olacaksınız. İnsanın değersiz hissettiği bir evden daha kötüsü olamaz. Gerekirse önce psikolojik destek alın olayları daha iyi analiz için. Kesin karar verince ailenize söyleyin. Onlar sizi tereddütlü gördükleri için destek çıkmıyorlar. Kız ailelerinde var bu aman yüz vermeyeyim de yuvası bozulmasin. Net karar verince ne de olsa kabul ederler, kabul etmezlerse de alakanızı kesin. Ne elalem derdiymiş ki kendi evlatlarından üstün. Saçmalık !!

Nasıl da çirkefleşmiş talepleriniz oldukça. Eşiniz tam bir zorba. Sizi bankamatik gibi görüyor, itiraz edince de hemen ev arkadaşı gibi takılmayı teklif ediyor, ne güzel dünya ya. Kadın elindekini avcundakini ortaya koysun, sen o parayla arabayı al benim de kadına elletme, kadın ses çıkarmaya başlayınca da o zaman hesaplarımız ayrı olsun de. Tamam o halde, madem hesaplar ayrılacak satsın arabayı yarı parasını versin size, bankadaki paranın da yarısını versin size. Üstüne eklesin kendine araba alsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…