Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar merhaba benım bole bı sorunum var cıldım ıle ılgılı problemler işte o yuzden topıgınıze katılmak ıstedım selamlar hepınıze

siyah noktalar için bi önerisi olan varmı kızlar bana yardımcı olursanz çook sevınırım

arkadaşlar bu topiğin ilk sayfalarında kil limon ve zeytinyağı maskesinden bahsedilmişti . ben onu yaptım ama limon suyu yerine limon yağı koydum ve değil 45 dk 15 dk bile duramadım delice yandım çünkü ve yıkadım ama yıkanması çok zor yüzümü temizleyene kadar derimi yüzdüm nerdeyse sizdede aynı etkileri yapıyomu yoksa ben yanlış bişimi yaptım ??

glsmn kil maskesi cok etkili. suyla, kremle, karbonatla (artık canın neyle isterse cildine gore:) ) karıştır ve harika sonucu gor. daha bugun banyoda denedim, bir seferde süper etki. bu arada mısır ununun da siyah noktalara cok iyi geldiğini duymustum, kolay gelsin:)

bayanlar bu siteye yeni üye oldum umarım beni aranıza kabul ederseniz sevinirim
sizlere iki aydır uyguladıgım ve baya bi gözle görünür gelişme yaşadıgım bi tarif vereyim

melisalı tonik
bir su bardagı suya bir avuç melisa yapragı koyun 5 dakika kaynatıp süzün
bir şişeye eynenızın yanına ve sabah akşam cildinizi yukarıya dogru temizleyin

hemde haftada bir aynı suyun buharı kırışıklar için birebir
denedim uyguladım
ve çok fazla memnun kaldım

merhaba yazdıgım tarifi dene cildin açıldıgını ve temiz durdugunu görüceksin canım

ya benim sorunum sivilce izleri değil. güneş yanıklar. bir türlü kurtulamıyorum bu yanık izlerinden bi tavsiyesi olan var mı bilmiyorumkismile

çok tesekkur ederım denıcem canım cok kötü ya siyah siyah lekeler yüzde çok rahatsız oluorum saol arkadaşım

neti çok fazla kullanamadığım için geçmişi okuyamadım çok o yüzden bi sorum daha olacak kızlar cıldım çok yağlı özellikle burun ve çevresi bi önerınız var mı

ben 2-3 ay kadar papatya suyuyla tonik gibi bi pamukla sildim hep yüzümü. Yazın yapmıştm hemde cildim kararmadı yazın çok dışarıda çıkmamıştm ama genede yazın ister istemez kararır insan ve cildim soluktur. Yüzümde canlandı gibime geldi benim şimdi uzun zamandır yapmıyorum. güneş lekelerim de yok hiç açtı onların renginide. denemezini tavsiye ederim. sadece suyunu kullandım ben bal falan katmadım içine ama katılması daha iyi tabi cildi beslemesi açısından

merhaba arkdaşlar koltuk altı içinde uygulayabilceğimiz tarfiler varmı suna dumankayanındikleri denedim ama bir faydasını göremedim şimdiden tşkler

astronomer bende de aynı sorun var cilt beya ama yaglanınca kırı hep emdiği için rsmen sarı gibi oluyo.

sen halletin mi bu sorunu.
ben bu melisa işinden hiç bi sey anlamadım.

Son düzenleme:
kızlar bunu ben yeni duydum ve denedim henüz sadece yüzümde denedim iki gün oldu ama cildimde bi duruluk var bi beyazlık bi parlaklık var ki anlatamam çok mutlu oldum:)
iki çorba kaşığı kadar süte bir tatlı kaşığı limon suyu sıkıyorsunuz üstüne de biraz yoğurt ekliyorsunuz koyulaşsın kıvamı diye, bunu biraz karıştırınca krem gibi bişey oluyor zaten, yüzünüze kolunuza bacağınıza artık allah ne verdiyse sürün ve bekleyebildiğiniz kadar bekleyin, çünkü bu zaten maske şeklinde kalıp gibi durmuyor krem sürmüş gibi insan bi süre sonra yüzünde olduğunu unutuyor, etkisi olsun diye bekletin bi iki saat siz yine de. tabi alerji yapar mı yapmaz mı diye önce görünmeyen bi yere bi pinçik sürün de deneyin kızarır kabarırsa vazgeçin şimdi benim yüzümden yüzü gözü kıpkırmızı olmuş kızlar gezmesin ortalıkta üzgün üzgün :) deneyin valla bende daha iki günde açtı tonumu sizde de yarar muhtemelen.cildi ipek gibi yumuşacık yapması da cabası.

cildi beyazlatmak için etkili önerileri olanlar yarım lütfen

Kızlar benim sorunum yanaklarımdaki kırmızılıklar :sinifsinif: tamam bazen hoşuma gidiyor herkesin allıkla verdiği kırmızılık, pembemsilik bende kendiliğindne oluyor diye hihoyyyt ama bazen de inanılmaz rahatsız hissediyorum özellikle de güneşli havalarda güneşi görünce benim yanaklar daha da bir al al oluyor malum yaz da geliyor her güneşli güne çıkarken bu rahatsızlığı hissedeceğim diye korkuyorum doktora gitmiştim kılcal damar genişlemesi dedi ilaç felan verdi bir süreliğine geçti fakat sonradan tekrarladı Çok üzgünüm çoook. ki ilacın da yan etkileri çok olduğu için daha da fazla devam edemedim.
sizin bildiginiz doğal yöntemlerle buna bir çare var mıdır?

yüzüme dün domatesli tarifi uyguladım 1 saat beklettim ilkinde bu kadar iyi bir sonuç alacağımı düşünmemiştim gerçekten kimsayal içerikli peelinglere para vermeye gerek yok evdeki imkanlarla onlardan daha iyi neticeler çıkarıyoruz

ayrıca burda bir arkadaşın verdiği bir tarif verdi yoğurt ile karbonat
bu karışımı yüzüme sürmeyi cesaret edemedim ama geçen sene alerjiden ve güneşden oluşan lekeler vardı bacağımda ön kısmı kahve rengi olmuştu o kısımlara sürdüm kapı çalınca eşofmanı giydim yıkamayı unuttum :) 2-3 saat sonra aklıma geldi yumuşak bir süngeri hafif ıslatıp bacaklarıma sürdüm 10-15 dk ovaladım sonra yıkadım inanılmazdı o kadar krem kullandım geçmedi bir kerede tertemiz olmuştu
kesinlikle tavsiye ediyorum hatta her duşta bütün vucuduma yapıcam artık sonuç çok iyi mutlaka deneyin arkadaşlar

arkadaslar bu kilin almancasini bilen varmi yada latincesini nette aradim ama bulamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…