Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

o zaman şimdi yüzün başka vücudun başka renk mi senın ten rengin farklılaştıysa ???

ne sordugunu anlamadım, onceden yuzum vucuduma gore esmerdı, ama tcadan sonra yuzumde vucudumun rengıne cok yaklastı.

arkadaşlar paylaştığınız tarifler için çok çok teşekkürler:) yalnız bir çoğu tüm cildin beyazlatılmasıyla ilgili,o yüzden kafam çok karıştı.sadece yüzdeki lekelere sürülebilecek ve lekelere iyi gelen bir tarif biliyor musunuz acaba?
benim yanaklarımda ve dudağımın üstünde bir ilaç kullanıyorken güneşte kalmamdan dolayı lekeler oluştu.sadece bu lekelere sürebileceğim bir maske yok mu acaba?
fade out diye bir krem almıştım onu kullanıyorum ama bariz bir etkisi olmadı.cevaplarsanız çok memnun olurum:)

ya benim yüzümde sivilce lekeleri kaldı ve hala sivilceler çıkıyor herşeyi deniom ama pek faydası olmuo bu arada bendeki hastalık çıkan sivilceyi patlatıyorum ve leke kalıo lütfen cildi temizleyen ama işde yarayan bi maske tarif edinnnnnnnnn şimdiden tşk lerrr

canım şu sivilce sorunlarınız için neden doktora gitmiyorsunuz öle maskelerle geçecek bişey deil belkide benim kuzenimin yüzü berbattı roaacetune yanlış hatırlamıyorsa bu ilacı kullandı uzman tavsiyesiyle şimdi yüzü bebek gibi rochenin ürünü ve onun haricinde kime önerdiysem yüzlerinde sivilce kalmadı izde dahil 3 aylık bi kullanımla hemde gidin bi uzman kontrolünde kullanın ve kurtulun diyorum öpüyorum

Arkadaşlar yüzünüzde daimi bir kızarıklık varsa, -ki bende de var :)- damarlarınızın yüzeysel olmasından kaynaklanıyor olabilir. :)

baştan sona tüm yorumları okudum harika paylaşımlar olmuş herkesin emeğine sağlık bende aklıma en çok yatanı ve kolay olanı dometes , yoğurt ve ballı olanını deneyeceğim her hafta birisini yapmayı düşünüyorum bakalım sonuçlar nasıl olacak

benim cilt tonum cok acik (beyaz tenliyim) ama sivilce lekelerim var elma sirkesini denicem,
domates maskesini de denemeyi düsünüyorum insallah ise yarar :)

bu aralar devamli yaptigim bir maske var bana iyi geldi siyah noktalarim vardi simdi cok acaldi....

2 tatli kasigi misir unu
1 yumurta beyazi
ikisini karistirip sürüyorum 2 saat bekletiyorum ilik suyla yikiyorum yüzü cok yumusatiyor ve parlatiyor

maskeyi arada yumurta yerine 1 tatli kasigi yogurtla misir ununu karistiyorum..... zemuszemus

]Merhaba
kuzenimin yüzü çillerle doluydu.bir ara yüzündeki lekelerin çoğunun gittiği ve yüzünün bebek teni gibi bembeyaz olduğu dikkatimi çekince yüzüne ne yaptığını sordum.bana süt bal ve nişastayı karıştırıp yüzüne sürdüğünü söylemişti, ayrıntıları pek hatırlamıyorum.ne kadar doğru bilemem ama süt ve bal cilde faydalı şeyler.bende uygulayıp sonuca bakacam artık.Bu arada cilt kuruluğu için bepanthene krem tavsiye ediyorum kızlar.merhem değil yalnız kremini almanız lazım.bana epilasyona gittiğim cilt uzmanı tavsiye etmişti.hem çokta ucuz:)))

evet arkadaşlar yarım çay bardağı elma sirkesi yarım limon yarım çay bardağı su bunları karıştırıp buz kalıplarına koyun akşamları süzünüze üyngulayın hem cildi sıkılaştırıyor hemde lekeleri azaltıyor.yalnız düzenlş kullanım şart

domates + un maskesini kuzenle denedik
gayet güzel yapıo sanırım düzenli kullanımda rengi acar diye düşünüorum...

benim cildim zaten beyaz ama lekeler var. bugün domates maskesini denedim. güzel ve kolay bi maske a.s

cnm bu domates maskesini bende denemk istiyorum.buğday tenliyim ama saçlarım sarı olduğu için beyaz tenli olmak istiyorum faydası olr mu yani o derece beyazlatıyo mu

kızlar ; benim dudak üstümde sir sonrası yanık izi kaldı... kahvrengi leke şeklinde... lazer epilsayona gittiğim güzellik merkezinde kahverengi lekeler için bir krem önerdiler... almayı düşünüyorum... ama 85tl civarında fiyatı... o leke dışında sivilce izlerim de var...

acaba bu krem pembe sivilce izlerine de iyi gelir mi; bilgisi olan var mı ?

ben papatya yapmıştım bir süre iyi glemşti lekelerim gitmişti ama bırakınca üstündende koca bi yaz geçince gene oluştu bikaç ...tekrar başlıcam yapmaya ama ben sadece papatyayı kaynatıp suyunu pamukla sürüyorum yüzüme tavsiye ederim cildin renginide açıyo

lekeler için her gece yatarken limon suyu sürün asla cildi kurutmaz aksine besler ve cildin rengini açma özelliği var limonda çünki doğal asit var içinde.cildimin iki yanında güneşten koyu kahverengi leke oluşmuştu şimdiyse yok ben elime limon geçtikçe sürdüm salata yaparken bile limonun bi kısmını yüzüme sürerdim şidi hiç bir şey kalmadı tavsiye ederim sizede deneyin sonuçtan çok memnun kalıcaksınız

kızlar ben adaçayı,papatya,süt tozu ve bal maskesi yaptım.dün gece sürdüm.bugun lekelerim hiç görünmüyor diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…