Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Kılcal damar genislemesine at kestanesi yagı kesin cözümmş .

suan yüzüme yogurt- karbonat karisimini uyguladim...yalniz ilk defa uyguladigim icin sadece lekelerin üzerlerine sürdüm....birazdan bir saat dolacak ve yüzümü yikayacagim..insaallah faydasi olur kizlar... sonucu yazarim kaydirigubbakcemile5

Benimde dudak üstümde lekelenme var..heleki geçen seneki hamileliğimden sonra çok artmıştı..bende 2 haftadır hem elma sirkesini deniyorum hemnde yoğurtlu karbonatı..ama şimdilik pek etkisi yok..güneş kremide kullanıyorum halbuki..off ...bizim buralarda güneş her mevsim başgösterdiği için her daim lekelenmelere hazırız ...domatesi ve beyaz kili bir deniycem işallah bir sonuç alırım..:sinifsinif:

kesinlikle haftada 3 gün yoğurt-karbonat-biraz limon suyu maskesi... kurudukdan sonra suyla değil, elinizle ovalayarak çıkartın maskeyi... Ayrıca tonik yerine pirinç suyu. mesela yarım bardak pirince 1 bardak su. en fazla iki gün ömrü var. inanın acıyorum verdiğim kozmetik ücretlerine TabiatAna sen ne mübarek şeymişsin yaw :lepi:

kıslar selam
şu soğan suyu ve elma sirkesi maskesini denediniz mi? Bende int. araştırırken okudum..Cilt lekelerine özelliklede kahverengi lekelere öneriliyor. Denedim yüzümde beklettikçe baya kızardım..Korktum hemen yıkadım.Çok bekletmedim anlayacağınız..Varmı böyle bir uyg.yapan??

kızarıklık büyükihtimalle sirkeden. normalde sulandırılmadan kullanılmamalı.

yoğurt,un,limon suyu maskesi iyi geliyor mu peky ? ve haftada kaç uyguluyorsun :$ bende denemek istiyorum çünki :)

tşq ederim :) benim cildim yağlı cilt rengimide açmaq istiorum gerçeqten bunu denicem umarım bendede işe yarar.:)

bende yapıyorum bu yogurt karbonat ve limon suyu uclusunu daha ıkı kez yaptım gercı,benım cıldım yagluı ve hassas haftada ıkı kez yapmayı dusunuyorum faydalı gıbı gorunuyor zaman gectıkce sonuclarını yazarım:smiley-cool:

yogurt karbonat kesinlikle tavsiye ederim. ama karbonat 1 çay kaşıgı yogurt 1 tatlı kaşıgı. karbonatı abartıp cildinizi cizmeyin sakın. bider ovalayarak çıkarmak yerine ılık suyla çıkarın. kuru ciltlerede tavsiye etmem tahriş edebilir. yaglı veya normal cilt tipleri için daha uygun. eger siyah noktalarınız varsa kabartma tozuyla yaparsanız siyah noktalarda da kurtulursunuz miktar yine aynı...

ben yoğurt ve karbonatı denedim bir ara cildim mahvoldu şimdi denemeye korkuyorum internetten çok iyi olduğunu okudum ama bende yaramıyor sanırım

Kızlaar bende başladım yoğurtlu maskeye bugün 2. kez yaptm kaydirigubbakcemile2
ilkinde bile memnun kaldım zemuszemus
Bakalım renk açacak mı şuan gözle görülür fazla birşey yok ama cildim rahatladı siyah noktalarımda etkili oldu
Gelişmeleri paylaşmaya çalışacağım :1rolleyes::1rolleyes:

Son düzenleme:

mrb,süt+un+limon suyu maskesini ben de yapmak istiyorum ama oranlarını yazar mısınız?

Yüzümde büyük tek sivilceler çıkmaya başladı.Beyaz kil maskesi yapmaya başladım.ıçine limo ve zeytin yağı katıyorum.

ben kabartma tozunla yogurt maskesini uyguluyorum bir arkadas cildi mavolmus demis ama ben denediyimde birsey olmadi cildin üst tabakasini alyior sanki köpürünce bir hos olyuor insan he he beyazlatma etkisine gelince üst tabakayi aldigi icin peeling gibi bir is görüyor yavas yavas aciyor cildi hassas olanlar bir saat degil 10-15 dk bekletsin derim ben benim hafif kizariyor ama geciyor hemen nemlendirmeyi unutmayin yikadikdan sonra.arada birde salatalik sürüyorum o da baya iyi geliyor.

domates maskesini arada bir uygularım ve gercekten işe yarıyor. önm olan saatini ayarlamak aksi takdirde cildiniz çok kızarıyor ve tahriş oluyor. son yapmamda fazla beklettim ve yanaklarım kıpkırmızı ollmuştu yanıodu bi kaç günde geçti ancak.

Özgecim bu domates maskesini nasıl hazırlayacağız tarif edermisin şimdiden teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…