Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

aman ben kiyamama cileklere yerim daha iyi gögüslerim eksik kalsin :)))

Bütün meywelerde sebzelerde şifa war yememiz lazım bizde herşeyi yerken memeişlerimiz büyüsün diye yiyelim büyüsünler biz istesek allahın izniyle olur sewgilerra.s.

kızlarr peki bişi sorucamm ben aktardan çilek yağı aldımm ama nekdr srüosunuz bi damla iki damla flnmı benbiraz fazla sürdümgaliba çok hoş bi kokusu var evet ama nasıl kıyafetlerime bile sindi kokusu yaa

kızlarr peki bişi sorucamm ben aktardan çilek yağı aldımm ama nekdr srüosunuz bi damla iki damla flnmı benbiraz fazla sürdümgaliba çok hoş bi kokusu var evet ama nasıl kıyafetlerime bile sindi kokusu yaa

Canım bende fazla sürüyorum bayabi fazla masaj yaparak emiyo yağı çokda hoş kokuyo öyle 5-6 damla felan değil yani baya sürüyorum sana baglı nekadar sürersen canımyerimseniben

ee kızlar gelişme kaydeden warmı çilekten
bende dewam edıyorum ama
regl donemı yaklastıgı ıcın bıttıkten sora yorum yapıcam

ee kızlar gelişme kaydeden warmı çilekten
bende dewam edıyorum ama
regl donemı yaklastıgı ıcın bıttıkten sora yorum yapıcam

Kızlar ben 1 gün yağ 1 günde çilekle masaj yaptım.Yağa devam edicem ama annem kötü koktuğunu söyledi hatta evi havalandırdıkafamçokkarıştı Bana güzel gelen şey dışarıdan kötü mü kokuyor paranoyası ile süremedim kaç gündür, işe geliyorum diye...Akşam sürüp sabah yıkayım dedim onu da tembellikten yapamadım :çok üzgünüm: Bugün akşam başlayacağım tekrar ,işte yok hem yarın,tatil hihoyyyt

kızlarrrrr uzuun zamandır giremiyodum kusura bakmayın lütfen okuduğuma göre hepiniz çileği düzenli kullanıyosunuz inş hepinizde bende yaradığı gbi işe yarar kızlar.. bur arada yaşımı filan sormuşsunuz ben 24 yaşındaym kızlar

sen yağmı dionn bunlr çilek dipolar neyva yanii

ben yağıyla yapıyorum canım valla ben çilekle masaj yapmakla gerçektenuraşamamm hem kızlardayazmış ztn zor oluo falan die ama yağı ii gibi emene kadar masaj yapıorumbenim 1 hafta olcak bgn sanki biras dolgunluk var gibi geldi ölçiim dedim78di 79 olmuş yanii 1 cmonuda nasıl farkettyisem artık belkide psikolojik bilemicemm ama bakıcass

benda dun basladım kızlar ama acıkcası pek umutlu değilim yani cilekle büyütmek bana pek mümkün gelmiyor mirmirmirmir

kızlar ben yeni katıldım baştan sona okudum,dün akşam çlek ezip,içine süt katıp dondurdum.hergün buz gezdiricem,gelişme olursa yazarım, buarada çileğe bayılırımhihoyyyt büyümese de güzel bir bakım yöntemi alkisalkisalkis

ben bu çilkele masajı deniyorum 4 gündür falan yapyrum.. Sürekli bi sızı var göğüslerimin kenarlarında reglimde bitti ama hala o sızı devam ediyor.. acaba bi zararı olur mu?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…