Çıldırmak üzereyim

Abartmışsın hemde bayağı senden gizli hesap açsa ne yapacaksın ben de Twitter kullanıyorum orası insanların özgür düşüncelerini paylaştığı eğlendiği bir yer yani bence bu şekilde davranma eşini bunaltma yapacak adam yapar zaten bir şekilde kendini de kuruntular ile üzme

Yazmiyim dedim dedim olmadı çok sıkıyorsunuz eşinizi.Başkasının yazdığı yorumları beğendi diye mi bu tavırlar ? Yıpratıyorsunuz boş yere kendinizi de eşinizi de ilişkinizi de.Bence siz kıskançlığı azaltmayı deneyin ve seks hayatınız için bişeyler yapmaya çalışın.Ona söyleyin ayda 1 kerenin normal olmadığını.Bunun için mi evlendik derse de utanmayın sakın evet bunun için evlendik , toplum baskısı olmadan özgürce seks yapmanın tek yolu evlilikti diyin.Vallahi sinir oldum.Ele güne karşı evli barklı adam desinler diye evlenip kadınlara rahibe hayatı yaşatan erkeklere gıcık oluyorum.Herkes libidosu birbirine denk insanlarla evlensin , amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…