Çıldırmak üzereyim

İyi geceler hanımlar. Nerden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Eşim telefonunu hiç elinden düşürmez adeta bir twitter bağımlısı. Ve çok kıskancım eşim bunu bilir ona göre davranır. Sosyal medyada teşhirci bayanların fotolarına sinir olurum. Eşim telefonunu ortada bırakır saklamaz şifresini de bilirim ama gözüm hep üstünde ya sürekli bir açığını da yakalarım. Bugün kendi telefonumdan eşimin beğenilerine bakıyodum. Sıkıntı yok gibi duruyo en başta. mention yapılan twitleri beğenmiş tıklayıp en başa çıktığımda yarı çıplak kadın resmi görüyorum. Erkekler altına yorum yapmış bizimki de o yorumları beğenmiş. Yorumlar çok abazaca bi şey değil ama kan beynime sıçradı. Hemen screenshot aldım kızları. sen bunlara mı baktın diye whatsapptan gönderdim. (Şuan ben ailemde kalıyorum 4 günlüğüne aynı evde değiliz) gördüm altındaki yorumlara baktım dedi. Niye baktın dedim hoşuma gidiyo dedi. (Eşim paylaşılan her şeyin altındaki yorumlara bakar youtube da felan da bakar hoşuna gider cidden ama böyle bi fotonun altındaki yorumların neyini merak etti sinirlendim açıkçası) sonra bu başladı ben çok sıkıyomuşum bunaltıyomuşum cart curt saydı bişeyler. Ben de dedim ki sana yapma etme demicem bu zamana kadar dedim değişen bi şey olmadı aman o telefon elinden düşmesin böyle devam et benim giyimime karışıyosun kişi kendinden bilir işi sen görünce ilgini çekiyo bakıyosun dedim kapat dedi yüzüne kapattım. Sonra soğuk cevaplar verdi ben de aynı şekilde şimdi de uyuyo. Ya kızlar ben mi çok abartıyorum siz de görseniz sinirlenmez misiniz. Bi de üste çıkması yok mu acayip sinirlendim. Her olay zaten böyle birbirimize saydırıp sonuca bağlanmayıp kapanıp gidiyo. Bana göre kapanmıyo içimde büyüyo. Zaten çok ilgili bişey de değil. Cinsellik desen ayda 1. Çok bunaldım boğazım düğümlendi ağlamak istiyorum ağlayamıyorum. Çok da üstüne varmak istemedim bundan 18 gün önce kayınpederim vefat etti. Acısı daha çok taze benim için de onun için de. Biraz uzun oldu kusura bakmayın içimi döktüm okuyan cevap veren herkese teşekkürler.
Güncelleme: eşim normalde o tarz hesapları takip etmiyor anasayfaya düşmüş olabileceğini düşünüyorum

Kizlar olmasada bazi sevmedigim sayfalara esim yorum yapardi. Bende onun yorumunu yanitlar onu rezil ederdim. Bir daha degil yorum yapmak o gonderileri begenmedi bile. Deneyin belki ise yarar.

Çok açık olacak lakin sonuçta burası bdv ve dertlerimize derman arıyoruz
Bence masturbasyona alışmış erkek karşı taraf ile birebir fiziksel teması masturbasyona tercih etmiyor
Nasıl anlatsam masturbasyon daha cazip yeni nesil için
Çok sıcak mı oldu ne :KK23:
Nokta atışı yaptın.

yapacak adamı zincire vursan bi yolunu bulur..sen kendini yıprattığınla kalırsın..aynısını ona yaşat.en güzeli öyle..yakışıklı erkeklere bak internetten .bişeyde derse.ne var canımmm sende bakıyosun ya kadınlara dersin..

Ve hikaye aynı ... eğer eşiniz sizinle ilgilenmek , ihtiyaçlarını sizinle karşılamak yerine farklı yöntemlere başvuruyorsa onun açısından sorun sizinle ilgili bedensel sorun olmasıdır.. ten , koku, biçim vs... hoş bunu yaparken veya düşünürken de kendileri Brad Pitt değil sonuçta ama biz kadınlar olarak fazla içselleştiriyoruz galiba..Beni beğenmiyor, beni istemiyor gibi.. Bunun bir çözümü var mı?? Olmuyorsa olmuyordur diyip kaderim buymuş deyip çekmeli mi ? Takmamalı mı? Çekip gitmeli mi ? Ne yapmalı ???
3 yıllık evliyim ve biz bu sorunu çözemedik... defalarca iletişime geçip adım atmaya çalıştım olmadı .. terapiste gidelim vs dedim..yok...
son nokta sorunu açıkça dile getirdi.. ayarla terapisti gidelim dedi.. suçluluk ve pişmanlık psikolojisiyle dedim geçti artık ben çabalamıyorum biraz da sen çabala... sen ayarla istersen gideriz ben 3 senedir kendimi paralıyorum dedim...ayırdım odaları ev arkadaşıyız.. bekliyorum...

Buna bende çok takıldım gerçekten normal olduğunu düşünemedim. Tabi ki bunun için evlenmedi ama daha 11 aylık evlilikte tahmini 20 kez cinsel ilişki bana normal gelmedi.
Aynen bana da enteresan geldi çünkü bende yeni evli sayılırım. Öyle birşey yaşasaydım sorun olarak görürdüm. Konu sahibide bunu yaşamadığımız için aramızda duygusal bağ olmuyor demişti. Bence burda bir sorun var, eşinin böyle yapması da bundan kaynaklanıyor olabilir.

Benimki de mini eteğe filan karışıp başka mini etekli kadınları beğenmişti. Yani kendi karışmasa anlayabilirim de hem karışıp hem de elalemde görünce bakmak, beğenmek bana çok ikiyüzlüce geliyor. Evdeki çarşafla gezsin ama dışarıda bikinili kadınlara paşamın ağzının suyu aksın.. İğrenç bir durum özetle. Tepki vermeniz bu açıdan yerinde olmuş. Ayrıca babası vefat etti diyorsunuz, acı çeken insan açık saçık kadın fotoğrafları peşinde olmazdı sanirim.. Alttan almayın.

Haklısın Tabiki.Bunun adı ister kıskançlık olsun,ister olmasın.Seni sıkıp,kıyafet konusunda daraltıp böyle birşey yapıyorsa Tabiki uyaracaksın.Küçük şeyler zamanla büyüyor,ileri gidiyorlar.Ayaklarını denk alsınlar.

Görüyorsun ki erkek için birşeyleri değiştirmek doğru degilmiş.Dediğin gibi kişi kendinden bilir işi.

İster istemez denk geliyoruz bu gibi durumlara.Yazlık bir bölgedeyiz ve adım başı dışarda bikinilerle gezen bayanları görüyoruz.Ama eşim beni baya kısıtlar,kapalı giydirirdi,kısacık elbise giyen yanında sevgilisi bulunan bir bayana da gözden kaybolana kadar bakardı.O gün bende şarteller attı.Eşim gözünü bana çevirene kadar iç çamaşırıma kadar açtım bende elbisemi ve görünce çıldırdı önümü kapadı hemen.O gün bugündür beni kapatmasına giyimime karışmasına müsade etmiyorum.Şimdi biri bakıyor mu diye gözünü ayırmıyor artık.

İstediklerini vermemek lazım bunlara.

Çok kıskançsınız. Eşim/sevgilim bana, sizin eşinize yaptıklarınızı yapsa "Evlendik mi yoksa beni satın mı aldın?" derim. Bir fotoğrafın altındaki yorumları neden merak ettiğine kadar sorgulamışsınız. Gerçi ben herhangi bir insanın ne giyip giymeyeceğime karışmasına da izin vermem. İkiniz de karşınızdaki insanın sınırlarına saygı göstermeyi bilmiyorsunuz bence.

Aranızdaki bu sorunlar cinsel yaşamınızın düzensizliğinden kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Birbirinizi benimseyemediğiniz için güven sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Ayrıca insan sevdiği ve sevişmeyi de sevdiği kişiyle evlenir tabii ki. Eşinizin söylediği şey ne saçma... Bu konuda yardım alsanız? Bu sorun hallolursa gereksiz kıskançlıklar ve asabiyet de hallolur belki.

11 ayda adam cinselligi yasamis bitirmis bunun icin evlenmedik mi diyor ben oraya takildim.hamileligmden dolayi cinsel hayatimiz cok aksadi diye kendimize uzuluyordum daha beterleride varmis.bi yandan cinsellikle alakasi yoksa belki gozu disardada deildir.tam tersi herseyi disarda yapsa anlardiniz heralde

Günaydın bayanlar tüm yorumları okudum bazılarınıza cevap yazamadım. Dün gece eşime uzun bir mesaj attım hissettiklerimi kırıldığımı hatalarını. O da sabah mesaj atmış günaydın hayatım söylediklerinde haklısın özür dilerim yazdı. Ben de şimdi ona soğuk davranıyorum.

Az önce telefonda konuştuk sen içini ferah tut inan resimleri büyütüp bakmadım bile kafamı dağıtıyorum paylaşılan şeylerin yorumlarına bakıyorum dedi. Ne işim olur onlarla benim başımda tatlı bir bela zaten var dedi. Ben de bu tarz şeyleri bir daha yaşamak istemiyorum bi de azarlar gibi konuştun bi daha olmasın tahammülüm kalmadı dedim. Tamam dedi. Yani şimdilik hallettik aramız kötü değil gibi. Ama ben de onun beni biraz kıskanması için hafiften harekete geçcem bakalım nasıl oluyomuş bi yaşasın bakalım.

Abartıyorsunuz. Ben de bugün instagramda öne çıkan gönderilerde bir kız gördüm mesela, değişik bir video atmış. Merak ettim bu hep böyle paylaşımlar mı yapıyor diye profiline girdim baktım fotoğraflarına, videolarına, yorumları okudum. Yani ne bileyim herkesin yapabileceği sıradan şeyler.. Ben zaten ilişkilerde birbirinin şifresini bilme olayını hiç anlamıyorum. Siz ayrı 2 insansınız yahu.. Yapışık ikiz değilsiniz ki.. Ve böyle insanları sağlıklı bulmuyorum şahsen..
Sosyal medya şifrelerini bilmiyorum o da benimkini bilmez sadece telefon şifresini biliyorum

X